DETAIL spoje: 692530 / 12

Základní informace:

Linka: 692530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
50338 51 0 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 8) JC  8:07 IDOS
10134 49 2 km Hořice,,Betlém JC  8:10 IDOS
19686 48 4 km Lukavec u Hořic,,horní JC  8:13 IDOS
19687 47 4 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC  8:14 IDOS
19688 46 5 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC  8:15 IDOS
19689 45 6 km Lukavec u Hořic,Černín, JC  8:17 IDOS
34630 44 7 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC  8:18 IDOS
47896 43 8 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC  8:19 IDOS
17556 42 9 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC  8:21 IDOS
17550 41 10 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC  8:23  8:25 IDOS
17551 40 11 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC  8:26 IDOS
17562 39 14 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC  8:29 IDOS
17559 38 16 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC  8:32 IDOS
23603 37 18 km Nová Paka,Valdov, JC  8:36 IDOS
23594 36 19 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC  8:38 IDOS
23595 35 20 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 26 21 km Nová Paka,,poliklinika JC  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 25 22 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC  8:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128