DETAIL spoje: 692530 / 12

Základní informace:

Linka: 692530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
50338 55 0 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 8) JC  8:07 IDOS
10134 53 2 km Hořice,,Betlém JC  8:10 IDOS
19686 52 4 km Lukavec u Hořic,,horní JC  8:13 IDOS
19687 51 4 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC  8:14 IDOS
19688 50 5 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC  8:15 IDOS
19689 49 6 km Lukavec u Hořic,Černín, JC  8:17 IDOS
34630 48 7 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC  8:18 IDOS
47896 47 8 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC  8:19 IDOS
17556 46 9 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC  8:21 IDOS
17550 45 10 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC  8:23  8:25 IDOS
17551 44 11 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC  8:26 IDOS
17562 43 14 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC  8:29 IDOS
17559 42 16 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC  8:32 IDOS
23603 41 18 km Nová Paka,Valdov, JC  8:36 IDOS
23594 40 19 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC  8:38 IDOS
23595 39 20 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 30 21 km Nová Paka,,poliklinika JC  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 29 22 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC  8:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,