DETAIL spoje: 692530 / 13

Základní informace:

Linka: 692530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 25 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC 10:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 26 1 km Nová Paka,,poliklinika JC 10:10 IDOS
23602 27 2 km Nová Paka,Štikov,autoservis JC 10:12 IDOS
23601 28 3 km Nová Paka,Štikov,dolní JC 10:14 IDOS
23599 29 5 km Pecka,Bělá u Pecky,odb.Radkyně JC 10:16 IDOS
26137 30 6 km Pecka,Bělá u Pecky, JC 10:17 IDOS
17564 31 8 km Lázně Bělohrad,Uhlíře, JC 10:19 IDOS
17558 32 10 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna JC 10:21 IDOS
17557 33 11 km Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra JC 10:23 IDOS
17563 34 12 km Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves, JC 10:25 IDOS
17550 41 12 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC 10:27 10:30 IDOS
17556 42 13 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 10:32 IDOS
47896 43 14 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 10:33 IDOS
34630 44 15 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 10:34 IDOS
19689 45 16 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 10:35 IDOS
19688 46 17 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 10:36 IDOS
19687 47 18 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 10:38 IDOS
19686 48 18 km Lukavec u Hořic,,horní JC 10:39 IDOS
10134 49 21 km Hořice,,Betlém JC 10:42 IDOS
10137 50 22 km Hořice,,Karlova JC 10:44 IDOS
50338 51 22 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC 10:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128