DETAIL spoje: 692530 / 13

Základní informace:

Linka: 692530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 25 0 km Nová Paka ,,aut.st. (stanoviště 3) JC 10:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 26 1 km Nová Paka ,,poliklinika JC 10:10 IDOS
23602 27 2 km Nová Paka ,Štikov ,autoservis JC 10:12 IDOS
23601 28 3 km Nová Paka ,Štikov ,dolní JC 10:14 IDOS
23599 29 5 km Pecka ,Bělá u Pecky ,odb.Radkyně JC 10:16 IDOS
26137 30 6 km Pecka ,Bělá u Pecky , JC 10:17 IDOS
17564 31 8 km Lázně Bělohrad ,Uhlíře , JC 10:19 IDOS
17558 32 10 km Lázně Bělohrad ,Horní N.Ves ,továrna JC 10:21 IDOS
17557 33 11 km Lázně Bělohrad ,Horní N.Ves ,Jiskra JC 10:23 IDOS
17563 34 12 km Lázně Bělohrad ,Prostřední N.Ves , JC 10:25 IDOS
17550 41 12 km Lázně Bělohrad ,,nám. (stanoviště 3) JC 10:27 10:30 IDOS
17556 42 13 km Lázně Bělohrad ,Dolní N.Ves ,has.zbroj. JC 10:32 IDOS
47896 43 14 km Lázně Bělohrad ,Dolní N.Ves ,továrna JC 10:33 IDOS
34630 44 15 km Lukavec u Hořic ,Černín ,Hamry JC 10:34 IDOS
19689 45 16 km Lukavec u Hořic ,Černín , JC 10:35 IDOS
19688 46 17 km Lukavec u Hořic ,,odb.Dobeš JC 10:36 IDOS
19687 47 18 km Lukavec u Hořic ,,Lucerna JC 10:38 IDOS
19686 48 18 km Lukavec u Hořic ,,horní JC 10:39 IDOS
10134 49 21 km Hořice ,,Betlém JC 10:42 IDOS
10137 50 22 km Hořice ,,Karlova JC 10:44 IDOS
50338 51 22 km Hořice ,,aut.st. (stanoviště 2) JC 10:47 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech