DETAIL spoje: 692530 / 2

Základní informace:

Linka: 692530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 29 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 28 2 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 27 4 km Vidochov,,hlavní silnice JC  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 26 6 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 3) SM 9027  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 25 8 km Studenec,,pošta SM 9008  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 24 9 km Studenec,,u Trojice SM 9008  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 23 10 km Studenec,,Na špici SM 9008  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 22 12 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 21 16 km Dolní Branná,,pošta TU 9053  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6430 20 18 km Dolní Branná,,továrna TU 9053  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17017 19 18 km Kunčice n.L.,,žel.přejezd TU 9053  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55326 18 19 km Vrchlabí,Podhůří,odb.Lipová TU 9051  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55325 17 20 km Vrchlabí,Podhůří,motorest TU 9051  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55329 16 21 km Vrchlabí,,Škoda Auto TU 9051  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 22 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 2) TU 9051  5:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,