DETAIL spoje: 692530 / 20

Základní informace:

Linka: 692530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 58 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J2) HK 13:45 IDOS
5259 57 10 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK | IDOS
30921 56 13 km Sadová,,U Jabůrka HK | IDOS
22418 55 15 km Mžany,Dub,odb. HK | IDOS
33224 54 16 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
21197 53 18 km Milovice u Hořic,,motorest JC | IDOS
10139 52 22 km Hořice,,Mileta JC | IDOS
50338 51 23 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 8) JC 14:10 14:15 IDOS
10134 49 25 km Hořice,,Betlém JC 14:18 IDOS
19686 48 27 km Lukavec u Hořic,,horní JC 14:21 IDOS
19687 47 27 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 14:22 IDOS
19688 46 28 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 14:23 IDOS
19689 45 29 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 14:25 IDOS
34630 44 30 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 14:26 IDOS
47896 43 31 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 14:27 IDOS
17556 42 32 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 14:29 IDOS
17550 41 33 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC 14:31 14:35 IDOS
17551 40 34 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 14:36 IDOS
17562 39 37 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 14:39 IDOS
17559 38 39 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 14:42 IDOS
23603 37 41 km Nová Paka,Valdov, JC 14:46 IDOS
23594 36 42 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 14:48 IDOS
23595 35 43 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 26 44 km Nová Paka,,poliklinika JC 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 25 45 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 14:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2021