DETAIL spoje: 692530 / 21

Základní informace:

Linka: 692530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 29 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 30 1 km Nová Paka,,poliklinika JC 15:10 IDOS
23595 39 2 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 15:12 IDOS
23594 40 3 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 15:14 IDOS
23603 41 4 km Nová Paka,Valdov, JC 15:16 IDOS
17559 42 6 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 15:19 IDOS
17562 43 8 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 15:22 IDOS
17551 44 11 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 15:26 IDOS
17550 45 12 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC 15:28 15:30 IDOS
17556 46 13 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 15:32 IDOS
47896 47 14 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 15:33 IDOS
34630 48 15 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 15:34 IDOS
19689 49 16 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 15:35 IDOS
19688 50 17 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 15:36 IDOS
19687 51 18 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 15:38 IDOS
19686 52 18 km Lukavec u Hořic,,horní JC 15:39 IDOS
10134 53 20 km Hořice,,Betlém JC 15:42 IDOS
50338 55 22 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC 15:47 15:50 IDOS
10139 56 23 km Hořice,,Mileta JC | IDOS
21197 57 27 km Milovice u Hořic,,motorest JC | IDOS
33224 58 29 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
22418 59 30 km Mžany,Dub,odb. HK | IDOS
30921 60 32 km Sadová,,U Jabůrka HK | IDOS
5259 61 35 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK | IDOS
54483 62 45 km Hradec Králové,,Terminál HD HK 16:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,