DETAIL spoje: 692530 / 21

Základní informace:

Linka: 692530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 25 0 km Nová Paka ,,aut.st. (stanoviště 3) JC 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 26 1 km Nová Paka ,,poliklinika JC 15:10 IDOS
23595 35 2 km Nová Paka ,Heřmanice ,stavebniny JC 15:12 IDOS
23594 36 3 km Nová Paka ,Heřmanice ,kříž JC 15:14 IDOS
23603 37 4 km Nová Paka ,Valdov , JC 15:16 IDOS
17559 38 6 km Lázně Bělohrad ,Hřídelec , JC 15:19 IDOS
17562 39 8 km Lázně Bělohrad ,Lány ,odb. JC 15:22 IDOS
17551 40 11 km Lázně Bělohrad ,,odb.žel.st. JC 15:26 IDOS
17550 41 12 km Lázně Bělohrad ,,nám. (stanoviště 3) JC 15:28 15:30 IDOS
17556 42 13 km Lázně Bělohrad ,Dolní N.Ves ,has.zbroj. JC 15:32 IDOS
47896 43 14 km Lázně Bělohrad ,Dolní N.Ves ,továrna JC 15:33 IDOS
34630 44 15 km Lukavec u Hořic ,Černín ,Hamry JC 15:34 IDOS
19689 45 16 km Lukavec u Hořic ,Černín , JC 15:35 IDOS
19688 46 17 km Lukavec u Hořic ,,odb.Dobeš JC 15:36 IDOS
19687 47 18 km Lukavec u Hořic ,,Lucerna JC 15:38 IDOS
19686 48 18 km Lukavec u Hořic ,,horní JC 15:39 IDOS
10134 49 20 km Hořice ,,Betlém JC 15:42 IDOS
10137 50 21 km Hořice ,,Karlova JC 15:44 IDOS
50338 51 22 km Hořice ,,aut.st. (stanoviště 2) JC 15:47 15:50 IDOS
10139 52 23 km Hořice ,,Mileta JC | | IDOS
21197 53 27 km Milovice u Hořic ,,motorest JC | | IDOS
33224 54 29 km Stračov ,Klenice , HK | | IDOS
22418 55 30 km Mžany ,Dub ,odb. HK | | IDOS
30921 56 32 km Sadová ,,U Jabůrka HK | | IDOS
5259 57 35 km Všestary ,Lípa ,hlavní silnice HK | | IDOS
54483 58 45 km Hradec Králové ,,Terminál HD HK 16:15 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech