DETAIL spoje: 692530 / 28

Základní informace:

Linka: 692530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 62 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J2) HK 16:45 IDOS
5259 61 10 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK 16:55 IDOS
30921 60 13 km Sadová,,U Jabůrka HK 16:58 IDOS
22418 59 15 km Mžany,Dub,odb. HK 17:00 IDOS
33224 58 16 km Stračov,Klenice, HK 17:01 IDOS
21197 57 18 km Milovice u Hořic,,motorest JC 17:04 IDOS
10139 56 22 km Hořice,,Mileta JC 17:09 IDOS
50338 55 23 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 8) JC 17:12 17:15 IDOS
10134 53 25 km Hořice,,Betlém JC 17:18 IDOS
19686 52 27 km Lukavec u Hořic,,horní JC 17:21 IDOS
19687 51 27 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 17:22 IDOS
19688 50 28 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 17:23 IDOS
19689 49 29 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 17:25 IDOS
34630 48 30 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 17:26 IDOS
47896 47 31 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 17:27 IDOS
17556 46 32 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 17:29 IDOS
17550 45 33 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC 17:31 17:35 IDOS
17551 44 34 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 17:36 IDOS
17562 43 37 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 17:39 IDOS
17559 42 39 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 17:42 IDOS
23603 41 41 km Nová Paka,Valdov, JC 17:46 IDOS
23594 40 42 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 17:48 IDOS
23595 39 43 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 30 44 km Nová Paka,,poliklinika JC 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 29 45 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 17:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,