DETAIL spoje: 692530 / 28

Základní informace:

Linka: 692530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 58 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J2) HK 16:45 IDOS
5259 57 10 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK 16:55 IDOS
30921 56 13 km Sadová,,U Jabůrka HK 16:58 IDOS
22418 55 15 km Mžany,Dub,odb. HK 17:00 IDOS
33224 54 16 km Stračov,Klenice, HK 17:01 IDOS
21197 53 18 km Milovice u Hořic,,motorest JC 17:04 IDOS
10139 52 22 km Hořice,,Mileta JC 17:09 IDOS
50338 51 23 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 8) JC 17:12 17:15 IDOS
10134 49 25 km Hořice,,Betlém JC 17:18 IDOS
19686 48 27 km Lukavec u Hořic,,horní JC 17:21 IDOS
19687 47 27 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC 17:22 IDOS
19688 46 28 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC 17:23 IDOS
19689 45 29 km Lukavec u Hořic,Černín, JC 17:25 IDOS
34630 44 30 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC 17:26 IDOS
47896 43 31 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC 17:27 IDOS
17556 42 32 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC 17:29 IDOS
17550 41 33 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC 17:31 17:35 IDOS
17551 40 34 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC 17:36 IDOS
17562 39 37 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC 17:39 IDOS
17559 38 39 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC 17:42 IDOS
23603 37 41 km Nová Paka,Valdov, JC 17:46 IDOS
23594 36 42 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC 17:48 IDOS
23595 35 43 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 26 44 km Nová Paka,,poliklinika JC 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 25 45 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC 17:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128