DETAIL spoje: 692530 / 28

Základní informace:

Linka: 692530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 58 0 km Hradec Králové ,,Terminál HD (stanoviště J2) HK 16:45 IDOS
5259 57 10 km Všestary ,Lípa ,hlavní silnice HK 16:55 IDOS
30921 56 13 km Sadová ,,U Jabůrka HK 16:58 IDOS
22418 55 15 km Mžany ,Dub ,odb. HK 17:00 IDOS
33224 54 16 km Stračov ,Klenice , HK 17:01 IDOS
21197 53 18 km Milovice u Hořic ,,motorest JC 17:04 IDOS
10139 52 22 km Hořice ,,Mileta JC 17:09 IDOS
50338 51 23 km Hořice ,,aut.st. (stanoviště 8) JC 17:12 17:15 IDOS
10134 49 25 km Hořice ,,Betlém JC 17:18 IDOS
19686 48 27 km Lukavec u Hořic ,,horní JC 17:21 IDOS
19687 47 27 km Lukavec u Hořic ,,Lucerna JC 17:22 IDOS
19688 46 28 km Lukavec u Hořic ,,odb.Dobeš JC 17:23 IDOS
19689 45 29 km Lukavec u Hořic ,Černín , JC 17:25 IDOS
34630 44 30 km Lukavec u Hořic ,Černín ,Hamry JC 17:26 IDOS
47896 43 31 km Lázně Bělohrad ,Dolní N.Ves ,továrna JC 17:27 IDOS
17556 42 32 km Lázně Bělohrad ,Dolní N.Ves ,has.zbroj. JC 17:29 IDOS
17550 41 33 km Lázně Bělohrad ,,nám. (stanoviště 4) JC 17:31 17:35 IDOS
17551 40 34 km Lázně Bělohrad ,,odb.žel.st. JC 17:36 IDOS
17562 39 37 km Lázně Bělohrad ,Lány ,odb. JC 17:39 IDOS
17559 38 39 km Lázně Bělohrad ,Hřídelec , JC 17:42 IDOS
23603 37 41 km Nová Paka ,Valdov , JC 17:46 IDOS
23594 36 42 km Nová Paka ,Heřmanice ,kříž JC 17:48 IDOS
23595 35 43 km Nová Paka ,Heřmanice ,stavebniny JC 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 26 44 km Nová Paka ,,poliklinika JC 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 25 45 km Nová Paka ,,aut.st. (stanoviště 4) JC 17:55 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech