DETAIL spoje: 692530 / 7

Základní informace:

Linka: 692530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 0 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 7) TU 9051  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 15 1 km Vrchlabí,,pivovar TU 9051  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 21 5 km Dolní Branná,,pošta TU 9053  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 22 9 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 23 11 km Studenec,,Na špici SM 9008  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 24 12 km Studenec,,u Trojice SM 9008 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 25 13 km Studenec,,pošta SM 9008  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 26 15 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 27 17 km Vidochov,,hlavní silnice JC  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 28 19 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 29 21 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC  6:25  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 30 22 km Nová Paka,,poliklinika JC  6:32 IDOS
23595 39 23 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC  6:34 IDOS
23594 40 24 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC  6:36 IDOS
23603 41 25 km Nová Paka,Valdov, JC  6:38 IDOS
17559 42 27 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC  6:41 IDOS
17562 43 29 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC  6:44 IDOS
17551 44 33 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC  6:48 IDOS
17550 45 33 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC  6:50  6:53 IDOS
17556 46 34 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC  6:55 IDOS
47896 47 35 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC  6:56 IDOS
34630 48 36 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC  6:57 IDOS
19689 49 37 km Lukavec u Hořic,Černín, JC  6:58 IDOS
19688 50 38 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC  6:59 IDOS
19687 51 39 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC  7:01 IDOS
19686 52 39 km Lukavec u Hořic,,horní JC  7:02 IDOS
10134 53 42 km Hořice,,Betlém JC  7:05 IDOS
50338 55 44 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC  7:10  7:13 IDOS
10139 56 45 km Hořice,,Mileta JC | IDOS
21197 57 49 km Milovice u Hořic,,motorest JC | IDOS
33224 58 51 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
22418 59 52 km Mžany,Dub,odb. HK | IDOS
30921 60 54 km Sadová,,U Jabůrka HK | IDOS
5259 61 57 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK | IDOS
54483 62 67 km Hradec Králové,,Terminál HD HK  7:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,