DETAIL spoje: 692530 / 7

Základní informace:

Linka: 692530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 0 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 7) TU 9051  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 17 5 km Dolní Branná,,pošta TU 9053  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 18 9 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 19 11 km Studenec,,Na špici SM 9008  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 20 12 km Studenec,,u Trojice SM 9008 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 21 13 km Studenec,,pošta SM 9008  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 22 15 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 23 17 km Vidochov,,hlavní silnice JC  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 24 19 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 25 21 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 3) JC  6:25  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 26 22 km Nová Paka,,poliklinika JC  6:32 IDOS
23595 35 23 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC  6:34 IDOS
23594 36 24 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC  6:36 IDOS
23603 37 25 km Nová Paka,Valdov, JC  6:38 IDOS
17559 38 27 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC  6:41 IDOS
17562 39 29 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC  6:44 IDOS
17551 40 32 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC  6:48 IDOS
17550 41 33 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 3) JC  6:50  6:53 IDOS
17556 42 34 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC  6:55 IDOS
47896 43 35 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC  6:56 IDOS
34630 44 36 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC  6:57 IDOS
19689 45 37 km Lukavec u Hořic,Černín, JC  6:58 IDOS
19688 46 38 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC  6:59 IDOS
19687 47 39 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC  7:01 IDOS
19686 48 39 km Lukavec u Hořic,,horní JC  7:02 IDOS
10134 49 42 km Hořice,,Betlém JC  7:05 IDOS
10137 50 43 km Hořice,,Karlova JC  7:07 IDOS
50338 51 43 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC  7:10  7:13 IDOS
10139 52 44 km Hořice,,Mileta JC | IDOS
21197 53 48 km Milovice u Hořic,,motorest JC | IDOS
33224 54 50 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
22418 55 51 km Mžany,Dub,odb. HK | IDOS
30921 56 53 km Sadová,,U Jabůrka HK | IDOS
5259 57 56 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK | IDOS
54483 58 66 km Hradec Králové,,Terminál HD HK  7:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128