DETAIL spoje: 692530 / 8

Základní informace:

Linka: 692530IDOS
Název: Špindlerův Mlýn-Vrchlabí-Nová Paka-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 62 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J2) HK  5:18 IDOS
5259 61 10 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK  5:28 IDOS
30921 60 13 km Sadová,,U Jabůrka HK  5:31 IDOS
22418 59 15 km Mžany,Dub,odb. HK  5:33 IDOS
33224 58 16 km Stračov,Klenice, HK  5:34 IDOS
21197 57 18 km Milovice u Hořic,,motorest JC  5:37 IDOS
10139 56 22 km Hořice,,Mileta JC  5:42 IDOS
50338 55 23 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 8) JC  5:44  5:45 IDOS
10134 53 25 km Hořice,,Betlém JC  5:48 IDOS
19686 52 27 km Lukavec u Hořic,,horní JC  5:51 IDOS
19687 51 27 km Lukavec u Hořic,,Lucerna JC  5:52 IDOS
19688 50 28 km Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš JC  5:53 IDOS
19689 49 29 km Lukavec u Hořic,Černín, JC  5:55 IDOS
34630 48 30 km Lukavec u Hořic,Černín,Hamry JC  5:56 IDOS
47896 47 31 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna JC  5:57 IDOS
17556 46 32 km Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. JC  5:59 IDOS
17550 45 33 km Lázně Bělohrad,,nám. (stanoviště 4) JC  6:01  6:03 IDOS
17551 44 34 km Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. JC  6:04 IDOS
17562 43 37 km Lázně Bělohrad,Lány,odb. JC  6:07 IDOS
17559 42 39 km Lázně Bělohrad,Hřídelec, JC  6:10 IDOS
23603 41 41 km Nová Paka,Valdov, JC  6:14 IDOS
23594 40 42 km Nová Paka,Heřmanice,kříž JC  6:16 IDOS
23595 39 43 km Nová Paka,Heřmanice,stavebniny JC  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23587 30 44 km Nová Paka,,poliklinika JC  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 29 45 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC  6:23 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,