DETAIL spoje: 692534 / 1

Základní informace:

Linka: 692534IDOS
Název: Nová Paka-Stará Paka-Lomnice n.Pop.
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 1 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 5) JC  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23591 2 1 km Nová Paka,,Lomnická JC  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32794 3 2 km Stará Paka,,U Splavu JC  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32795 4 3 km Stará Paka,,závod JC  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32792 5 3 km Stará Paka,,škola JC  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32789 6 4 km Stará Paka,,Sokolovna JC  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32796 7 4 km Stará Paka,,žel.st. JC 9019  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32791 8 4 km Stará Paka,,odb.žel.st. JC 9019  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32802 9 5 km Stará Paka,Roškopov,kult.dům JC 9019  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32803 10 6 km Stará Paka,Roškopov,STS JC 9019  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32805 11 7 km Stará Paka,Ústí,továrna JC 9019  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32804 12 7 km Stará Paka,Ústí,točna JC 9019  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18395 13 15 km Libštát,,nám. SM 9014  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 21 20 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. SM 5101  5:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,