DETAIL spoje: 692534 / 2

Základní informace:

Linka: 692534IDOS
Název: Nová Paka-Stará Paka-Lomnice n.Pop.
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 19215 21 0 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 5101  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18395 13 5 km Libštát,,nám. SM 9014  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32804 12 13 km Stará Paka,Ústí,točna JC 9019  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32805 11 13 km Stará Paka,Ústí,továrna JC 9019  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32803 10 14 km Stará Paka,Roškopov,STS JC 9019  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32802 9 15 km Stará Paka,Roškopov,kult.dům JC 9019  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32791 8 16 km Stará Paka,,odb.žel.st. JC 9019  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32796 7 16 km Stará Paka,,žel.st. JC 9019  6:23  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32789 6 16 km Stará Paka,,Sokolovna JC  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32792 5 17 km Stará Paka,,škola JC  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32795 4 17 km Stará Paka,,závod JC  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32794 3 18 km Stará Paka,,U Splavu JC  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23591 2 19 km Nová Paka,,Lomnická JC  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 1 20 km Nová Paka,,aut.st. JC  6:43 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,