DETAIL spoje: 692535 / 2

Základní informace:

Linka: 692535IDOS
Název: Nová Paka-Stará Paka-Levínská Olešnice-Horka u St.Paky-Nová Paka
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 28 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 5) JC  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 27 2 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 26 4 km Vidochov,,hlavní silnice JC  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 25 6 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9423 24 7 km Horka u St.Paky,Nedaříž, SM 9027  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17988 23 8 km Levínská Olešnice,,bytovky SM 9015  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17989 22 8 km Levínská Olešnice,,kult.dům SM 9015  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17990 21 9 km Levínská Olešnice,,ObÚ SM 9015  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17989 20 10 km Levínská Olešnice,,kult.dům SM 9015  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17988 19 11 km Levínská Olešnice,,bytovky SM 9015  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17991 18 13 km Levínská Olešnice,Žďár, SM 9015  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17992 17 13 km Levínská Olešnice,Žďár,Smýto SM 9015  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32798 16 15 km Stará Paka,Karlov,horní JC 9019  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32799 15 15 km Stará Paka,Karlov,dolní JC 9019  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32790 14 17 km Stará Paka,,Josefa Tůmy JC 9019  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32793 13 17 km Stará Paka,,ČOV JC 9019  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32791 8 18 km Stará Paka,,odb.žel.st. JC 9019  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32789 6 18 km Stará Paka,,Sokolovna JC  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32792 5 19 km Stará Paka,,škola JC  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32795 4 19 km Stará Paka,,závod JC  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32794 3 20 km Stará Paka,,U Splavu JC  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23591 2 21 km Nová Paka,,Lomnická JC  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 1 22 km Nová Paka,,aut.st. JC  7:42 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 3.1.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021