DETAIL spoje: 692535 / 201

Základní informace:

Linka: 692535IDOS
Název: Nová Paka-Stará Paka-Levínská Olešnice-Horka u St.Paky-Nová Paka
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 32796 7 0 km Stará Paka,,žel.st. JC 9019  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32791 8 0 km Stará Paka,,odb.žel.st. JC 9019  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32793 13 1 km Stará Paka,,ČOV JC 9019  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32790 14 1 km Stará Paka,,Josefa Tůmy JC 9019  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32799 15 3 km Stará Paka,Karlov,dolní JC 9019  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32798 16 3 km Stará Paka,Karlov,horní JC 9019  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17992 17 5 km Levínská Olešnice,Žďár,Smýto SM 9015  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17991 18 5 km Levínská Olešnice,Žďár, SM 9015  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17988 19 8 km Levínská Olešnice,,bytovky SM 9015  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17989 20 9 km Levínská Olešnice,,kult.dům SM 9015  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17990 21 10 km Levínská Olešnice,,ObÚ SM 9015  7:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128