DETAIL spoje: 692535 / 202

Základní informace:

Linka: 692535IDOS
Název: Nová Paka-Stará Paka-Levínská Olešnice-Horka u St.Paky-Nová Paka
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 17990 21 0 km Levínská Olešnice,,ObÚ SM 9015  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17989 20 1 km Levínská Olešnice,,kult.dům SM 9015  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17988 19 2 km Levínská Olešnice,,bytovky SM 9015  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17991 18 4 km Levínská Olešnice,Žďár, SM 9015  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17992 17 4 km Levínská Olešnice,Žďár,Smýto SM 9015  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32798 16 6 km Stará Paka,Karlov,horní JC 9019  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32799 15 6 km Stará Paka,Karlov,dolní JC 9019  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32790 14 8 km Stará Paka,,Josefa Tůmy JC 9019  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32793 13 8 km Stará Paka,,ČOV JC 9019  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32804 12 11 km Stará Paka,Ústí,točna JC 9019  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32805 11 11 km Stará Paka,Ústí,továrna JC 9019  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32803 10 12 km Stará Paka,Roškopov,STS JC 9019  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32802 9 13 km Stará Paka,Roškopov,kult.dům JC 9019  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32791 8 14 km Stará Paka,,odb.žel.st. JC 9019  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32789 6 14 km Stará Paka,,Sokolovna JC  7:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32792 5 15 km Stará Paka,,škola JC  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32795 4 15 km Stará Paka,,závod JC  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32794 3 16 km Stará Paka,,U Splavu JC  7:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23591 2 17 km Nová Paka,,Lomnická JC  8:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 1 18 km Nová Paka,,aut.st. JC  8:03 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128