DETAIL spoje: 692535 / 3

Základní informace:

Linka: 692535IDOS
Název: Nová Paka-Stará Paka-Levínská Olešnice-Horka u St.Paky-Nová Paka
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 1 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 5) JC 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23591 2 1 km Nová Paka,,Lomnická JC 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32794 3 2 km Stará Paka,,U Splavu JC 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32795 4 3 km Stará Paka,,závod JC 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32792 5 3 km Stará Paka,,škola JC 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32789 6 4 km Stará Paka,,Sokolovna JC 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32796 7 4 km Stará Paka,,žel.st. JC 9019 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32791 8 4 km Stará Paka,,odb.žel.st. JC 9019 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32802 9 5 km Stará Paka,Roškopov,kult.dům JC 9019 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32803 10 6 km Stará Paka,Roškopov,STS JC 9019 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32805 11 7 km Stará Paka,Ústí,továrna JC 9019 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32804 12 7 km Stará Paka,Ústí,točna JC 9019 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32793 13 10 km Stará Paka,,ČOV JC 9019 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32790 14 10 km Stará Paka,,Josefa Tůmy JC 9019 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32799 15 12 km Stará Paka,Karlov,dolní JC 9019 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32798 16 12 km Stará Paka,Karlov,horní JC 9019 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17992 17 14 km Levínská Olešnice,Žďár,Smýto SM 9015 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17991 18 14 km Levínská Olešnice,Žďár, SM 9015 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17988 19 17 km Levínská Olešnice,,bytovky SM 9015 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17989 20 18 km Levínská Olešnice,,kult.dům SM 9015 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17990 21 19 km Levínská Olešnice,,ObÚ SM 9015 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17989 22 20 km Levínská Olešnice,,kult.dům SM 9015 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17988 23 20 km Levínská Olešnice,,bytovky SM 9015 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9423 24 21 km Horka u St.Paky,Nedaříž, SM 9027 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 25 22 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 1) SM 9027 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 26 24 km Vidochov,,hlavní silnice JC 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23604 27 26 km Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice JC 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 28 28 km Nová Paka,,aut.st. JC 15:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,