DETAIL spoje: 692535 / 4

Základní informace:

Linka: 692535IDOS
Název: Nová Paka-Stará Paka-Levínská Olešnice-Horka u St.Paky-Nová Paka
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 32798 16 0 km Stará Paka,Karlov,horní JC 9019 11:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32799 15 0 km Stará Paka,Karlov,dolní JC 9019 11:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32790 14 2 km Stará Paka,,Josefa Tůmy JC 9019 11:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32793 13 2 km Stará Paka,,ČOV JC 9019 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32791 8 3 km Stará Paka,,odb.žel.st. JC 9019 11:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32796 7 3 km Stará Paka,,žel.st. JC 9019 11:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32789 6 3 km Stará Paka,,Sokolovna JC 11:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32792 5 4 km Stará Paka,,škola JC 11:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32795 4 4 km Stará Paka,,závod JC 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32794 3 5 km Stará Paka,,U Splavu JC 11:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23591 2 6 km Nová Paka,,Lomnická JC 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 1 7 km Nová Paka,,aut.st. JC 11:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pondělí, v úterý, ve středu, ve čtvrtek,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128