DETAIL spoje: 692535 / 5

Základní informace:

Linka: 692535IDOS
Název: Nová Paka-Stará Paka-Levínská Olešnice-Horka u St.Paky-Nová Paka
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Hořice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 1 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 5) JC 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23591 2 1 km Nová Paka,,Lomnická JC 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32794 3 2 km Stará Paka,,U Splavu JC 17:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32795 4 3 km Stará Paka,,závod JC 17:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32792 5 3 km Stará Paka,,škola JC 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32789 6 4 km Stará Paka,,Sokolovna JC 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32796 7 4 km Stará Paka,,žel.st. JC 9019 17:19 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32791 8 4 km Stará Paka,,odb.žel.st. JC 9019 17:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32793 13 5 km Stará Paka,,ČOV JC 9019 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32790 14 5 km Stará Paka,,Josefa Tůmy JC 9019 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32799 15 7 km Stará Paka,Karlov,dolní JC 9019 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32798 16 7 km Stará Paka,Karlov,horní JC 9019 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17992 17 9 km Levínská Olešnice,Žďár,Smýto SM 9015 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17991 18 9 km Levínská Olešnice,Žďár, SM 9015 17:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'ERROR: function _datum_vypis(date) does not exist LINE 1: ...STINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vyp... ^ HINT: No function matches the given name and argument types. You might need to add explicit type casts. QUERY: SELECT DISTINCT ON (cislo_casoveho_kodu) typ_casoveho_kodu,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_od)) AS datum_od,_datum_vypis(_jdfdate2date(datum_do)) AS datum_do FROM jdf_caskody WHERE typ_casoveho_kodu<9 AND cislo_linky=$1 AND oznaceni_casoveho_kodu=$2 ORDER BY cislo_casoveho_kodu,typ_casoveho_kodu CONTEXT: PL/pgSQL funkce _caskod_linka_oznaceni(integer,character varying) řádek 26 na FOR nad SELECT(em)' in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php:128 Stack trace: #0 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\libs\DibiConnection.php(320): DibiPostgreDriver->query('SELECT DISTINCT...') #1 C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\di in C:\inetpub\wwwroot\wwwlibs\dibi-2.2.5\dibi\drivers\DibiPostgreDriver.php on line 128