Přehled spojů IDOL v zastávce Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. dne 19.08.2019Předchozí den Následující den
70 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
540076 1  4:30 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj.  4:54)
540075 21  4:37 Rynoltice,,kult.dům (odj.  4:15)
540073 1  4:40 Chrastava,,žel.st. (příj.  5:12)
689 2  4:43 Sieniawka,, (odj.  4:30)  4:45 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj.  5:37)
540076 2  5:24 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj.  4:56)
540073 42  5:35 Hrádek n.Nisou,,Drylock (příj.  5:40)
540076 3  6:00 Hrádek n.Nisou,Horní Sedlo, (příj.  6:09)
540073 30  6:10 Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,obrat. (příj.  6:15)
540076 4  6:24 Hrádek n.Nisou,Horní Sedlo, (odj.  6:12)
540073 4  6:27 Chrastava,,aut.nádr. (odj.  5:55)
540076 5  6:30 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj.  6:54)
540073 3  6:25 Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,obrat. (odj.  6:15)  6:32 Chrastava,,žel.st. (příj.  7:04)
540073 32  6:32 Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,obrat. (příj.  6:37)
540073 31  6:48 Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,obrat. (odj.  6:43)
540074 2  6:50 Liberec,,aut.nádr. (příj.  7:40)
689 1  7:12 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj.  6:20)  7:12 Sieniawka,, (příj.  7:25)
540076 6  7:24 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj.  6:55)
540073 6  7:42 Chrastava,,aut.nádr. (odj.  7:05)
540074 1  7:42 Liberec,,aut.nádr. (odj.  6:48)
540074 4  7:50 Liberec,,aut.nádr. (příj.  8:40)
540073 5  7:58 Chrastava,,aut.nádr. (příj.  8:22)
540076 7  8:30 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj.  8:54)
540074 16  9:20 Chrastava,,aut.nádr. (příj.  9:49)
540076 8  9:24 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj.  8:56)
540073 8  9:58 Chrastava,,aut.nádr. (odj.  9:25) 10:00 Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,obrat. (příj. 10:05)
540076 9 10:30 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj. 10:54)
540073 35 10:25 Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,obrat. (odj. 10:20) 10:38 Chrastava,,žel.st. (příj. 11:09)
540076 10 11:24 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj. 10:56)
540073 10 12:22 Chrastava,,aut.nádr. (odj. 11:55) 12:30 Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,obrat. (příj. 12:35)
689 4 12:35 Sieniawka,, (odj. 12:20) 12:40 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 13:37)
540073 37 12:45 Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,obrat. (odj. 12:40)
540076 11 13:00 Rynoltice,,kult.dům (příj. 13:19)
540074 26 13:05 Hrádek n.Nisou,Dolní Suchá,obratiště (příj. 13:17)
540074 3 13:14 Chrastava,,aut.nádr. (odj. 12:50)
540074 25 13:34 Hrádek n.Nisou,Dolní Suchá,obratiště (odj. 13:17)
540076 12 13:41 Rynoltice,,kult.dům (odj. 13:20)
540073 11 14:10 Chrastava,,žel.st. (příj. 14:39)
540073 38 14:10 Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,obrat. (příj. 14:15)
540073 39 14:25 Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,obrat. (odj. 14:20)
540073 14 14:27 Chrastava,,žel.st. (odj. 13:50)
540076 13 14:30 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj. 14:54)
540075 20 14:32 Rynoltice,,kult.dům (příj. 14:55)
689 3 15:05 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 14:20) 15:05 Sieniawka,, (příj. 15:18)
540073 13 15:15 Chrastava,,žel.st. (příj. 15:39)
540075 23 15:19 Rynoltice,,kult.dům (odj. 14:55)
540076 14 15:24 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj. 14:56)
540074 6 15:25 Chrastava,,aut.nádr. (příj. 15:53)
540073 16 15:27 Chrastava,,žel.st. (odj. 14:50)
540075 25 15:30 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 15:44)
540076 15 15:30 Rynoltice,,kult.dům (příj. 15:50)
540074 5 15:44 Liberec,,aut.nádr. (odj. 14:53)
540075 25 15:44 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 15:30)
540073 40 15:45 Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,obrat. (příj. 15:50)
540073 41 15:55 Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,obrat. (odj. 15:50)
540073 15 16:22 Chrastava,,žel.st. (příj. 16:58)
540076 16 16:24 Rynoltice,,kult.dům (odj. 16:03)
540073 18 16:27 Chrastava,,žel.st. (odj. 15:57)
540076 17 16:30 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj. 16:54)
540074 7 16:44 Chrastava,,aut.nádr. (odj. 16:20)
540074 8 17:20 Chrastava,,aut.nádr. (příj. 17:49)
540076 18 17:24 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj. 16:56)
540073 20 17:34 Chrastava,,aut.nádr. (odj. 17:10) 17:35 Hrádek n.Nisou,,Drylock (příj. 17:40)
540076 19 18:05 Hrádek n.Nisou,Horní Sedlo, (příj. 18:14)
540076 20 18:26 Hrádek n.Nisou,Horní Sedlo, (odj. 18:15)
540073 17 18:25 Hrádek n.Nisou,,Drylock (odj. 18:20) 18:30 Chrastava,,aut.nádr. (příj. 18:52)
540074 10 18:35 Chrastava,,aut.nádr. (příj. 19:04)
540074 9 19:45 Liberec,,Fügnerova (odj. 19:00)
540073 22 19:49 Chrastava,,aut.nádr. (odj. 19:25)
689 6 20:38 Sieniawka,, (odj. 20:25) 20:40 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 21:37)
689 5 23:12 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 22:20) 23:12 Sieniawka,, (příj. 23:25)

Legenda:
Typ linky
  Mezinárodní autobusová linka
  Vnitrostátní autobusová linka