Přehled spojů IDOL v zastávce Dubá,Nový Berštejn, dne 20.08.2019Předchozí den Následující den
37 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
500282 3  4:22 Dubá,,aut.nádr. (odj.  4:20)  4:22 Mimoň,,aut.st. (příj.  5:09)
500251 2  4:52 Dubá,,aut.nádr. (odj.  4:50)  4:52 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  5:20)
500282 2  5:26 Doksy,,aut.st. (odj.  5:10)  5:26 Dubá,,aut.nádr. (příj.  5:29)
500251 1  5:30 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  5:05)  5:30 Dubá,,aut.nádr. (příj.  5:33)
500251 4  5:32 Dubá,,aut.nádr. (odj.  5:30)  5:32 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  5:54)
500282 5  6:12 Dubá,,aut.nádr. (odj.  6:10)  6:12 Doksy,,aut.st. (příj.  6:29)
500252 1  6:23 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  5:55)  6:23 Dubá,,aut.nádr. (příj.  6:25)
500280 3  6:27 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj.  5:10)  6:27 Praha,,Nádraží Holešovice (příj.  7:50)
500281 6  7:08 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  6:25)  7:08 Dubá,,aut.nádr. (příj.  7:10)
500251 6  7:12 Dubá,,aut.nádr. (odj.  7:10)  7:12 Česká Lípa,,Stadion (příj.  7:50)
500282 7  7:24 Dubá,,aut.nádr. (odj.  7:22)  7:24 Doksy,,škola (příj.  7:45)
500251 53  7:28 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  7:00)  7:28 Dubá,,aut.nádr. (příj.  7:30)
500282 6  7:31 Doksy,,aut.st. (odj.  7:15)  7:31 Dubá,,aut.nádr. (příj.  7:35)
500252 52  7:52 Dubá,,aut.nádr. (odj.  7:50)  7:52 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  8:35)
500281 9  8:42 Dubá,,aut.nádr. (odj.  8:40)  8:42 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  9:30)
500282 9 10:22 Dubá,,aut.nádr. (odj. 10:20) 10:22 Mimoň,,aut.st. (příj. 11:09)
500282 8 10:56 Mimoň,,aut.st. (odj. 10:05) 10:56 Dubá,,aut.nádr. (příj. 10:59)
500252 7 11:15 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 10:35) 11:15 Dubá,,aut.nádr. (příj. 11:18)
500281 12 12:23 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 11:40) 12:23 Dubá,,aut.nádr. (příj. 12:25)
500251 8 12:47 Dubá,,aut.nádr. (odj. 12:45) 12:47 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 13:15)
500282 11 12:47 Dubá,,aut.nádr. (odj. 12:45) 12:47 Doksy,,aut.st. (příj. 13:04)
500282 10 13:06 Doksy,,aut.st. (odj. 12:50) 13:06 Dubá,,aut.nádr. (příj. 13:09)
500282 13 13:42 Dubá,,aut.nádr. (odj. 13:40) 13:42 Doksy,,aut.st. (příj. 13:59)
500282 12 14:01 Doksy,,aut.st. (odj. 13:45) 14:01 Dubá,,aut.nádr. (příj. 14:04)
500280 16 14:47 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 13:25) 14:47 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj. 16:05)
500281 14 15:03 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 14:15) 15:03 Dubá,,aut.nádr. (příj. 15:05)
500282 14 15:16 Doksy,,aut.st. (odj. 15:00) 15:16 Dubá,,aut.nádr. (příj. 15:19)
500251 12 15:17 Dubá,,aut.nádr. (odj. 15:15) 15:17 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 15:45)
500251 55 15:26 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 14:55) 15:26 Dubá,,aut.nádr. (příj. 15:30)
500282 17 16:47 Dubá,,aut.nádr. (odj. 16:45) 16:47 Doksy,,aut.st. (příj. 17:04)
500282 56 17:11 Mimoň,,aut.st. (odj. 16:15) 17:11 Dubá,,aut.nádr. (příj. 17:14)
500251 7 17:41 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 17:15) 17:41 Dubá,,aut.nádr. (příj. 17:45)
500282 18 17:56 Doksy,,aut.st. (odj. 17:40) 17:56 Dubá,,aut.nádr. (příj. 17:59)
500282 19 18:07 Dubá,,aut.nádr. (odj. 18:05) 18:07 Doksy,,aut.st. (příj. 18:24)
500251 14 19:17 Dubá,,aut.nádr. (odj. 19:15) 19:17 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 19:45)
500251 9 19:41 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 19:15) 19:41 Dubá,,aut.nádr. (příj. 19:45)
500281 28 23:03 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 22:15) 23:03 Dubá,,aut.nádr. (příj. 23:05)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní dálková autobusová linka
  Vnitrostátní autobusová linka