Přehled spojů IDOL v zastávce Roprachtice,,rozc. dne 16.09.2019Předchozí den Následující den
34 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
530953 1  4:58 Vysoké n.Jiz.,,nám. (odj.  4:54)  4:58 Vrchlabí,,automobilka (příj.  5:34)
670950 5  4:58 Vysoké n.Jiz.,,nám. (odj.  4:55)  4:58 Praha,,Černý Most (příj.  7:40)
530953 4  5:51 Jilemnice,,aut.nádr. (odj.  5:30)  5:51 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj.  6:41)
670952 3  6:05 Jablonec n.Jiz.,,žel.st. (odj.  5:48)  6:05 Semily,,žel.st. (příj.  6:33)
530953 3  6:06 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj.  5:20)  6:06 Jilemnice,,nemocnice (příj.  6:32)
670952 4  6:28 Semily,,žel.st. (odj.  6:01)  6:28 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj.  6:59)
530953 8  6:51 Jilemnice,,aut.nádr. (odj.  6:30)  6:51 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj.  7:40)
530953 7  7:08 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj.  6:20)  7:08 Jilemnice,,aut.nádr. (příj.  7:32)
670952 19  7:09 Jablonec n.Jiz.,,nám. (odj.  6:50)  7:09 Semily,,žel.st. (příj.  7:36)
670952 6  7:27 Semily,,žel.st. (odj.  7:00)  7:27 Jablonec n.Jiz.,,nám. (příj.  7:45)
530953 10  7:33 Jilemnice,,aut.nádr. (odj.  7:10)  7:33 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj.  8:18)
670952 8  8:01 Semily,,U 14 pomocníků (odj.  7:48)  8:01 Vysoké n.Jiz.,,nám. (příj.  8:08)
670952 7  8:15 Vysoké n.Jiz.,,nám. (odj.  8:11)  8:15 Semily,,žel.st. (příj.  8:42)
670952 5  9:04 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj.  8:35)  9:04 Semily,,aut.nádr. (příj.  9:27)
530953 11 10:06 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj.  9:18) 10:06 Jilemnice,,nemocnice (příj. 10:32)
530953 14 10:51 Jilemnice,,nemocnice (odj. 10:23) 10:51 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj. 11:41)
670952 10 10:52 Semily,,aut.nádr. (odj. 10:32) 10:52 Vysoké n.Jiz.,,nám. (příj. 10:59)
530953 16 12:51 Vrchlabí,,aut.nádr. (odj. 12:05) 12:51 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj. 13:36)
670952 9 13:04 Vysoké n.Jiz.,,nám. (odj. 13:00) 13:04 Semily,,žel.st. (příj. 13:30)
530953 13 13:06 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj. 12:18) 13:06 Vrchlabí,,automobilka (příj. 13:45)
670952 12 13:52 Semily,,žel.st. (odj. 13:20) 13:52 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 14:27)
670952 14 14:52 Semily,,žel.st. (odj. 14:25) 14:52 Jablonec n.Jiz.,,žel.st. (příj. 15:17)
530953 20 14:59 Vrchlabí,,automobilka (odj. 14:25) 14:59 Tanvald,,centrum (příj. 15:39)
670952 11 15:05 Jablonec n.Jiz.,,žel.st. (odj. 14:45) 15:05 Semily,,aut.nádr. (příj. 15:28)
530953 17 15:09 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj. 14:18) 15:09 Jilemnice,,nemocnice (příj. 15:35)
670952 16 15:52 Semily,,aut.nádr. (odj. 15:30) 15:52 Jablonec n.Jiz.,,žel.st. (příj. 16:11)
670952 15 16:36 Jablonec n.Jiz.,,žel.st. (odj. 16:15) 16:36 Semily,,žel.st. (příj. 17:03)
530953 24 16:51 Jilemnice,,aut.nádr. (odj. 16:30) 16:51 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj. 17:31)
530953 21 17:09 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj. 16:18) 17:09 Jilemnice,,aut.nádr. (příj. 17:30)
670952 18 17:52 Semily,,žel.st. (odj. 17:25) 17:52 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 18:26)
530953 28 18:56 Jilemnice,,aut.nádr. (odj. 18:35) 18:56 Vysoké n.Jiz.,,nám. (příj. 19:04)
670950 6 19:21 Praha,,Černý Most (odj. 16:55) 19:21 Vysoké n.Jiz.,,nám. (příj. 19:25)
530953 29 19:24 Vysoké n.Jiz.,,nám. (odj. 19:20) 19:24 Jilemnice,,aut.nádr. (příj. 19:44)
670952 17 19:24 Vysoké n.Jiz.,,nám. (odj. 19:20) 19:24 Semily,,žel.st. (příj. 19:50)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní dálková autobusová linka
  Vnitrostátní autobusová linka