Přehled spojů IDOL v zastávce Brniště,Velký Grunov,Mitop dne 23.08.2019Předchozí den Následující den
28 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
500261 1  5:10 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  4:35)  5:10 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj.  5:37)
500439 1  5:14 Ralsko,Ploužnice, (odj.  4:45)  5:14 Zákupy,,nám. (příj.  5:40)
500261 2  5:19 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj.  5:00)  5:19 Mimoň,,aut.st. (příj.  5:30)
500261 3  5:50 Mimoň,,aut.st. (odj.  5:40)  5:50 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj.  6:07)
500261 4  6:08 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj.  5:48)  6:08 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  6:50)
500439 2  6:41 Zákupy,,nám. (odj.  6:15)  6:41 Ralsko,Ploužnice, (příj.  6:58)
500261 6  6:54 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj.  6:35)  6:54 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  7:50)
500262 8  6:54 Mimoň,,aut.st. (odj.  6:45)  6:54 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  7:45)
500262 7  7:25 Zákupy,,nám. (odj.  7:05)  7:25 Mimoň,,žel.st. (příj.  7:43)
500262 10  8:09 Mimoň,,žel.st. (odj.  7:55)  8:09 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  8:49)
500261 10  9:08 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj.  8:50)  9:08 Mimoň,,aut.st. (příj.  9:19)
500261 7  9:35 Mimoň,,aut.st. (odj.  9:25)  9:35 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj. 10:02)
500261 12 11:13 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj. 10:50) 11:13 Mimoň,,aut.st. (příj. 11:24)
500261 9 11:35 Mimoň,,aut.st. (odj. 11:25) 11:35 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj. 11:56)
500261 11 12:30 Mimoň,,aut.st. (odj. 12:20) 12:30 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj. 12:47)
500439 3 13:14 Ralsko,Ploužnice, (odj. 12:45) 13:14 Zákupy,,Nové Zákupy sídl. (příj. 13:35)
500262 11 13:29 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 12:35) 13:29 Mimoň,,aut.st. (příj. 13:40)
500261 14 14:13 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj. 13:50) 14:13 Mimoň,,aut.st. (příj. 14:24)
500261 15 14:35 Mimoň,,aut.st. (odj. 14:25) 14:35 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj. 15:02)
500439 4 14:41 Zákupy,,Nové Zákupy sídl. (odj. 14:25) 14:41 Ralsko,Ploužnice, (příj. 14:58)
500261 16 15:13 Jablonné v Podj.,,škola (odj. 14:45) 15:13 Mimoň,,aut.st. (příj. 15:24)
500261 17 15:35 Mimoň,,aut.st. (odj. 15:25) 15:35 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj. 16:02)
500261 18 16:08 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj. 15:50) 16:08 Mimoň,,aut.st. (příj. 16:19)
500261 19 16:35 Mimoň,,aut.st. (odj. 16:25) 16:35 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj. 16:56)
500439 5 17:14 Ralsko,Ploužnice, (odj. 16:55) 17:14 Zákupy,,nám. (příj. 17:40)
500439 6 18:41 Zákupy,,nám. (odj. 18:15) 18:41 Ralsko,Ploužnice, (příj. 18:58)
500439 7 21:14 Ralsko,Ploužnice, (odj. 20:55) 21:14 Zákupy,,Nové Zákupy sídl. (příj. 21:35)
500439 8 22:41 Zákupy,,Nové Zákupy sídl. (odj. 22:25) 22:41 Ralsko,Ploužnice, (příj. 23:03)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní autobusová linka