Přehled spojů IDOL v zastávce Cvikov,,rozc.Rousínov dne 23.08.2019Předchozí den Následující den
53 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
500440 2  4:21 Česká Kamenice,,žel.st. (odj.  3:48)  4:21 Liberec,Pilínkov, (příj.  5:40)
500441 22  4:40 Cvikov,,aut.st. (odj.  4:35)  4:40 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  4:50)
500240 11  4:45 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  4:35)  4:45 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka (příj.  5:04)
500240 2  5:02 Cvikov,,aut.st. (odj.  4:58)  5:02 Česká Lípa,,Obecní les (příj.  5:48)
500240 13  5:15 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  5:05)  5:15 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka (příj.  5:34)
500240 10  6:06 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj.  5:45)  6:06 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  6:40)
500240 57  6:34 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  5:55)  6:34 Liberec,,aut.nádr. (příj.  7:24)
500240 1  6:46 Česká Lípa,,Obecní les (odj.  6:07)  6:46 Cvikov,,aut.st. (příj.  6:53)
500240 12  6:51 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka (odj.  6:23)  6:51 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  7:05)
500240 4  7:07 Cvikov,,aut.st. (odj.  7:00)  7:07 Česká Lípa,,Soud (příj.  7:50)
500440 1  7:29 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj.  6:15)  7:29 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  7:45)
500441 6  7:31 Krompach,, (odj.  7:07)  7:31 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  7:45)
500441 21  8:07 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  7:55)  8:07 Cvikov,,aut.st. (příj.  8:12)
500440 3  8:09 Liberec,,aut.nádr. (odj.  7:05)  8:09 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  8:19)
500440 10  8:31 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  8:20)  8:31 Liberec,,aut.nádr. (příj.  9:20)
500440 5  9:04 Liberec,,aut.nádr. (odj.  8:15)  9:04 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  9:14)
500440 12  9:31 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  9:20)  9:31 Liberec,,aut.nádr. (příj. 10:20)
500440 7 10:04 Liberec,,aut.nádr. (odj.  9:10) 10:04 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 10:14)
500441 23 10:07 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  9:55) 10:07 Cvikov,,aut.st. (příj. 10:12)
500240 15 10:31 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 10:20) 10:31 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj. 10:48)
500440 9 11:04 Liberec,,aut.nádr. (odj. 10:15) 11:04 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 11:14)
500440 16 11:31 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 11:20) 11:31 Liberec,,aut.nádr. (příj. 12:20)
500441 30 12:00 Cvikov,,aut.st. (odj. 11:55) 12:00 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 12:10)
500440 11 12:04 Liberec,,aut.nádr. (odj. 11:10) 12:04 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 12:14)
500441 25 12:07 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 11:55) 12:07 Cvikov,,aut.st. (příj. 12:12)
500440 18 12:31 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 12:20) 12:31 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 13:37)
500240 6 12:54 Cvikov,,aut.st. (odj. 12:50) 12:54 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 13:40)
500441 27 12:57 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 12:45) 12:57 Cvikov,,aut.st. (příj. 13:02)
500440 13 13:04 Liberec,,aut.nádr. (odj. 12:15) 13:04 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 13:14)
500440 20 13:31 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 13:20) 13:31 Liberec,,aut.nádr. (příj. 14:20)
500441 10 13:59 Krompach,, (odj. 13:30) 13:59 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 14:08)
500240 54 14:09 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj. 13:50) 14:09 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 14:20)
500440 22 14:29 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 14:20) 14:29 Liberec,,aut.nádr. (příj. 15:20)
500441 29 14:39 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 14:25) 14:39 Cvikov,,aut.st. (příj. 14:44)
500240 3 14:56 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 14:10) 14:56 Cvikov,,aut.st. (příj. 15:03)
500440 19 15:22 Liberec,Pilínkov, (odj. 14:07) 15:22 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 15:32)
500440 24 15:31 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 15:20) 15:31 Liberec,,aut.nádr. (příj. 16:20)
500441 32 15:40 Cvikov,,aut.st. (odj. 15:35) 15:40 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 15:50)
500440 21 16:04 Liberec,,aut.nádr. (odj. 15:00) 16:04 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 16:14)
500441 31 16:07 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 15:55) 16:07 Cvikov,,aut.st. (příj. 16:12)
500440 23 16:19 Liberec,,aut.nádr. (odj. 15:30) 16:19 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 16:29)
500440 26 16:31 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 16:20) 16:31 Liberec,,aut.nádr. (příj. 17:20)
500440 25 17:19 Liberec,,aut.nádr. (odj. 16:30) 17:19 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 17:29)
500440 28 17:31 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 17:20) 17:31 Liberec,,aut.nádr. (příj. 18:20)
500240 16 18:17 Liberec,,aut.nádr. (odj. 17:30) 18:17 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 18:50)
500440 34 18:31 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 18:20) 18:31 Liberec,,aut.nádr. (příj. 19:20)
500441 15 19:17 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 19:05) 19:17 Krompach,, (příj. 19:49)
500440 27 19:19 Liberec,,aut.nádr. (odj. 18:30) 19:19 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 19:29)
500441 16 20:15 Krompach,, (odj. 19:50) 20:15 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 20:25)
500440 30 20:25 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 20:15) 20:25 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 21:27)
500240 8 20:54 Liberec,,aut.nádr. (odj. 20:00) 20:54 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 21:40)
500240 5 22:51 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 22:10) 22:51 Cvikov,,aut.st. (příj. 22:55)
500440 29 23:22 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 22:15) 23:22 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 23:32)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní autobusová linka