Přehled spojů IDOL v zastávce Vysoké n.Jiz.,,nám. dne 19.09.2019Předchozí den Následující den
66 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
670951 1  4:40 Semily,,aut.nádr. (příj.  5:24)
530953 2  4:42 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj.  5:13)
530953 1  4:54 Vrchlabí,,automobilka (příj.  5:34)
670950 5  4:55 Praha,,Černý Most (příj.  7:40)
670951 3  5:27 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj.  5:00)  5:30 Semily,,aut.nádr. (příj.  6:11)
670952 3  5:59 Jablonec n.Jiz.,,žel.st. (odj.  5:48)  6:01 Semily,,žel.st. (příj.  6:33)
530953 3  5:55 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj.  5:20)  6:02 Jilemnice,,nemocnice (příj.  6:32)
530953 4  5:56 Jilemnice,,aut.nádr. (odj.  5:30)  6:03 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj.  6:41)
530953 5  6:27 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj.  5:52)
530953 6  6:30 Tanvald,,centrum (příj.  7:05)
670951 6  6:25 Semily,,aut.nádr. (odj.  5:40)  6:30 Jablonec n.Jiz.,,nám. (příj.  6:43)
670952 4  6:33 Semily,,žel.st. (odj.  6:01)  6:33 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj.  6:59)
670951 5  6:33 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj.  6:03)  6:35 Semily,,Řeky (příj.  7:29)
530747 3  6:38 Tanvald,,centrum (odj.  5:50)  6:38 Vysoké n.Jiz.,,nemocnice (příj.  6:40)
530747 10  6:45 Vysoké n.Jiz.,,nemocnice (odj.  6:40)  6:45 Tanvald,,centrum (příj.  7:41)
530953 8  6:55 Jilemnice,,aut.nádr. (odj.  6:30)  7:00 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj.  7:40)
530953 7  6:56 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj.  6:20)  7:03 Jilemnice,,aut.nádr. (příj.  7:32)
670952 19  7:01 Jablonec n.Jiz.,,nám. (odj.  6:50)  7:05 Semily,,žel.st. (příj.  7:36)
670951 8  7:22 Semily,,aut.nádr. (odj.  6:35)  7:30 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj.  8:00)
670952 6  7:34 Semily,,žel.st. (odj.  7:00)  7:35 Jablonec n.Jiz.,,nám. (příj.  7:45)
530747 5  7:44 Tanvald,,centrum (odj.  6:51)  7:44 Vysoké n.Jiz.,,nemocnice (příj.  7:47)
530953 10  7:38 Jilemnice,,aut.nádr. (odj.  7:10)  7:45 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj.  8:18)
670951 7  8:00 Jablonec n.Jiz.,,nám. (odj.  7:46)  8:00 Semily,,žel.st. (příj.  8:44)
670952 5  8:59 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj.  8:35)  9:00 Semily,,aut.nádr. (příj.  9:27)
670951 12  9:44 Semily,,žel.st. (odj.  8:55)  9:48 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 10:19)
670951 9  9:54 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj.  9:20) 10:00 Semily,,Řeky (příj. 10:50)
530747 14 10:02 Tanvald,,centrum (příj. 10:51)
530953 11  9:55 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj.  9:18) 10:02 Jilemnice,,nemocnice (příj. 10:32)
670952 10 10:59 Semily,,aut.nádr. (odj. 10:32)
530953 14 10:56 Jilemnice,,nemocnice (odj. 10:23) 11:02 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj. 11:41)
670951 11 12:54 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj. 12:20) 13:00 Semily,,žel.st. (příj. 13:45)
670952 9 13:00 Semily,,žel.st. (příj. 13:30)
670951 14 12:55 Semily,,žel.st. (odj. 12:05) 13:01 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 13:31)
530953 13 12:55 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj. 12:18) 13:02 Vrchlabí,,automobilka (příj. 13:45)
530953 16 12:56 Vrchlabí,,aut.nádr. (odj. 12:05) 13:02 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj. 13:36)
530747 11 13:52 Tanvald,,centrum (odj. 12:58)
670952 12 13:59 Semily,,žel.st. (odj. 13:20) 14:00 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 14:27)
530747 18 14:02 Tanvald,,centrum (příj. 14:51)
530747 13 14:52 Tanvald,,centrum (odj. 13:58)
670952 11 14:59 Jablonec n.Jiz.,,žel.st. (odj. 14:45) 15:01 Semily,,aut.nádr. (příj. 15:28)
530747 20 15:02 Tanvald,,centrum (příj. 15:51)
670952 14 14:58 Semily,,žel.st. (odj. 14:25) 15:02 Jablonec n.Jiz.,,žel.st. (příj. 15:17)
530953 17 14:59 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj. 14:18) 15:05 Jilemnice,,nemocnice (příj. 15:35)
530953 20 15:04 Vrchlabí,,automobilka (odj. 14:25) 15:10 Tanvald,,centrum (příj. 15:39)
670951 13 15:03 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj. 14:30) 15:12 Semily,,žel.st. (příj. 15:54)
670951 18 15:24 Semily,,žel.st. (odj. 14:30) 15:28 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 15:59)
530953 19 15:55 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj. 15:18)
670951 20 15:57 Semily,,aut.nádr. (odj. 15:15)
670952 16 15:58 Semily,,aut.nádr. (odj. 15:30) 16:00 Jablonec n.Jiz.,,žel.st. (příj. 16:11)
670951 21 16:04 Jablonec n.Jiz.,,žel.st. (odj. 15:48)
530953 22 16:05 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj. 16:38)
670952 15 16:29 Jablonec n.Jiz.,,žel.st. (odj. 16:15) 16:32 Semily,,žel.st. (příj. 17:03)
530953 24 16:56 Jilemnice,,aut.nádr. (odj. 16:30) 17:00 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj. 17:31)
670951 17 17:04 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj. 16:30) 17:04 Semily,,žel.st. (příj. 17:48)
530953 21 16:56 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj. 16:18) 17:05 Jilemnice,,aut.nádr. (příj. 17:30)
670951 22 16:57 Semily,,žel.st. (odj. 16:10) 17:05 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 17:34)
530953 23 17:55 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj. 17:18)
670952 18 17:59 Semily,,žel.st. (odj. 17:25) 17:59 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 18:26)
530953 26 18:10 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj. 18:37)
670951 19 18:17 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj. 17:40)
530953 28 19:04 Jilemnice,,aut.nádr. (odj. 18:35)
530953 25 19:09 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj. 18:38)
530953 29 19:20 Jilemnice,,aut.nádr. (příj. 19:44)
670952 17 19:20 Semily,,žel.st. (příj. 19:50)
670950 6 19:25 Praha,,Černý Most (odj. 16:55)
670951 24 19:19 Semily,,žel.st. (odj. 18:35) 19:27 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 20:00)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní dálková autobusová linka
  Vnitrostátní autobusová linka