Přehled spojů IDOL v zastávce Vysoké n.Jiz.,Helkovice,rozc. dne 19.09.2019Předchozí den Následující den
16 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
670950 5  5:00 Vysoké n.Jiz.,,nám. (odj.  4:55)  5:00 Praha,,Černý Most (příj.  7:40)
670952 3  6:07 Jablonec n.Jiz.,,žel.st. (odj.  5:48)  6:07 Semily,,žel.st. (příj.  6:33)
670952 4  6:26 Semily,,žel.st. (odj.  6:01)  6:26 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj.  6:59)
670952 19  7:11 Jablonec n.Jiz.,,nám. (odj.  6:50)  7:11 Semily,,žel.st. (příj.  7:36)
670952 6  7:25 Semily,,žel.st. (odj.  7:00)  7:25 Jablonec n.Jiz.,,nám. (příj.  7:45)
670952 5  9:06 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj.  8:35)  9:06 Semily,,aut.nádr. (příj.  9:27)
670952 10 10:50 Semily,,aut.nádr. (odj. 10:32) 10:50 Vysoké n.Jiz.,,nám. (příj. 10:59)
670952 9 13:06 Vysoké n.Jiz.,,nám. (odj. 13:00) 13:06 Semily,,žel.st. (příj. 13:30)
670952 12 13:50 Semily,,žel.st. (odj. 13:20) 13:50 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 14:27)
670952 14 14:50 Semily,,žel.st. (odj. 14:25) 14:50 Jablonec n.Jiz.,,žel.st. (příj. 15:17)
670952 11 15:07 Jablonec n.Jiz.,,žel.st. (odj. 14:45) 15:07 Semily,,aut.nádr. (příj. 15:28)
670952 16 15:50 Semily,,aut.nádr. (odj. 15:30) 15:50 Jablonec n.Jiz.,,žel.st. (příj. 16:11)
670952 15 16:38 Jablonec n.Jiz.,,žel.st. (odj. 16:15) 16:38 Semily,,žel.st. (příj. 17:03)
670952 18 17:50 Semily,,žel.st. (odj. 17:25) 17:50 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 18:26)
670950 6 19:19 Praha,,Černý Most (odj. 16:55) 19:19 Vysoké n.Jiz.,,nám. (příj. 19:25)
670952 17 19:26 Vysoké n.Jiz.,,nám. (odj. 19:20) 19:26 Semily,,žel.st. (příj. 19:50)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní dálková autobusová linka
  Vnitrostátní autobusová linka