Přehled spojů IDOL v zastávce Česká Lípa,,aut.nádr. dne 23.08.2019Předchozí den Následující den
316 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
500260 60  0:10 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (odj. 23:40)
500262 1  4:05 Brniště,, (příj.  4:29)
500462 1  4:10 Česká Kamenice,,Pražská (příj.  5:20)
500400 1  4:11 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  3:55)  4:15 Praha,,Nádraží Holešovice (příj.  5:50)
500450 1  4:23 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  4:05)  4:25 Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP (příj.  5:40)
500456 2  4:25 Nový Bor,,Crystalex (příj.  5:00)
500451 1  4:30 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  4:50)
500260 1  4:35 Stráž p.Ralskem,,Adient (příj.  5:22)
500261 1  4:35 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj.  5:37)
500260 7  4:40 Mimoň,,aut.st. (příj.  5:00)
500455 1  4:40 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  5:15)
500260 3  4:45 Hamr na Jezeře,,nám. (příj.  5:30)
500451 21  4:50 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  5:10)
500290 1  4:55 Žandov,Velká Javorská, (příj.  5:35)
500462 5  4:55 Česká Kamenice,,Pražská (příj.  5:55)
500251 1  5:05 Dubá,,aut.nádr. (příj.  5:33)
500456 1  5:05 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  4:30)
500260 5  5:10 Hamr na Jezeře,Břevniště,otočka (příj.  6:05)
500290 2  5:09 Kravaře,, (odj.  4:20)  5:10 Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (příj.  5:13)
500456 4  5:10 Nový Bor,,Crystalex (příj.  5:45)
500250 3  5:15 Bezděz,,obec (příj.  5:55)
500262 2  5:15 Brniště,, (odj.  4:30)
500400 3  5:11 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  4:53)  5:15 Praha,,Nádraží Holešovice (příj.  6:50)
500451 7  5:15 Nový Bor,,Crystalex (příj.  5:40)
500251 2  5:20 Dubá,,aut.nádr. (odj.  4:50)
500292 1  5:24 Blíževedly,, (odj.  4:40)  5:24 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice (příj.  5:29)
500290 3  5:24 Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (odj.  5:20)  5:25 Kravaře,, (příj.  6:19)
500462 2  5:28 Česká Kamenice,,žel.st. (odj.  4:28)  5:28 Česká Lípa,,Obecní les (příj.  5:38)
500260 2  5:30 Stráž p.Ralskem,,Adient (odj.  4:30)  5:30 Česká Lípa,,Obecní les (příj.  5:43)
500260 9  5:30 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (příj.  6:15)
500281 1  5:33 Dubá,,aut.nádr. (odj.  4:45)
500281 4  5:35 Dubá,,aut.nádr. (příj.  6:18)
500455 2  5:35 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  5:00)  5:35 Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (příj.  5:40)
500240 2  5:36 Cvikov,,aut.st. (odj.  4:58)  5:36 Česká Lípa,,Obecní les (příj.  5:48)
500250 2  5:36 Bělá p.Bezd.,,nám. (odj.  4:38)
500452 81  5:40 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  6:09)
500293 4  5:53 Blíževedly,Skalka, (odj.  5:15)
500251 4  5:54 Dubá,,aut.nádr. (odj.  5:30)
500240 57  5:55 Liberec,,aut.nádr. (příj.  7:24)
500252 1  5:55 Dubá,,aut.nádr. (příj.  6:25)
500260 6  6:03 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (odj.  5:18)
500250 5  6:07 Bělá p.Bezd.,,nám. (příj.  7:05)
500260 13  6:15 Česká Lípa,,Obecní les (odj.  6:07)  6:15 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (příj.  7:05)
500291 1  6:15 Žandov,Heřmanice,rest. (příj.  6:46)
500293 7  6:15 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice (odj.  6:10)  6:15 Blíževedly,, (příj.  6:47)
500400 5  6:11 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  5:53)  6:15 Praha,,Nádraží Holešovice (příj.  7:55)
500452 8  6:15 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  5:47)
500453 3  6:15 Cvikov,,aut.st. (příj.  6:55)
500290 4  6:24 Žandov,Velká Javorská, (odj.  5:35)
500281 3  6:25 Dubá,,aut.nádr. (odj.  5:45)
500281 6  6:25 Dubá,,aut.nádr. (příj.  7:10)
500290 5  6:25 Žandov,,nám. (příj.  6:52)
500462 9  6:23 Česká Lípa,,Obecní les (odj.  6:12)  6:25 Česká Kamenice,,Pražská (příj.  7:30)
500462 4  6:28 Česká Kamenice,,Pražská (odj.  5:25)
500451 15  6:30 Nový Bor,,Crystalex (příj.  6:55)
500250 4  6:36 Bezděz,,obec (odj.  5:56)  6:36 Česká Lípa,,Stadion (příj.  6:39)
500260 8  6:38 Stráž p.Ralskem,,Adient (odj.  5:38)
500240 10  6:40 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj.  5:45)
500452 17  6:40 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  7:14)
500456 3  6:42 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  6:05)
500261 4  6:50 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj.  5:48)
500456 58  6:50 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  7:27)
500451 10  6:55 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  6:30)
500251 53  7:00 Dubá,,aut.nádr. (příj.  7:30)
500260 10  7:08 Hamr na Jezeře,,nám. (odj.  6:08)
500260 17  7:15 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (příj.  8:00)
500451 14  7:25 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  7:00)
501250 6  7:26 Bělá p.Bezd.,,papírny (odj.  6:15)  7:26 Česká Lípa,,Soud (příj.  7:35)
500450 2  7:26 Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP (odj.  6:10)  7:27 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  7:55)
500281 7  7:29 Dubá,,aut.nádr. (odj.  6:40)  7:29 Česká Lípa,,Antonína Sovy (příj.  7:44)
500451 19  7:30 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  7:55)
500462 6  7:30 Česká Kamenice,,Pražská (odj.  6:30)
500292 51  7:38 Blíževedly,Skalka, (odj.  6:40)  7:38 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice (příj.  7:43)
500290 56  7:39 Žandov,,nám. (odj.  7:10)
500452 16  7:40 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  7:10)
500453 2  7:42 Cvikov,,aut.st. (odj.  7:00)
500251 6  7:45 Dubá,,aut.nádr. (odj.  7:10)  7:45 Česká Lípa,,Stadion (příj.  7:50)
500260 12  7:45 Hamr na Jezeře,Břevniště,otočka (odj.  6:30)
500262 8  7:45 Mimoň,,aut.st. (odj.  6:45)
500400 7  7:41 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  7:23)  7:45 Praha,,Nádraží Holešovice (příj.  9:20)
500261 6  7:50 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj.  6:35)
500452 21  7:55 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  8:25)
500451 22  8:00 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  7:30)
500400 2  8:08 Praha,,Nádraží Holešovice (odj.  6:40)  8:10 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  8:30)
500260 18  8:15 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (odj.  7:35)
500451 18  8:15 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  7:45)
501250 9  8:15 Bělá p.Bezd.,,nám. (příj.  9:05)
500260 19  8:20 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (příj.  9:05)
500451 23  8:25 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  8:50)
500452 24  8:25 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  7:57)
500252 52  8:35 Dubá,,aut.nádr. (odj.  7:50)
500400 21  8:41 Varnsdorf,,aut.nádr. (odj.  7:55)  8:45 Praha,,Nádraží Holešovice (příj. 10:30)
500262 10  8:49 Mimoň,,žel.st. (odj.  7:55)
500462 14  8:53 Česká Kamenice,,Pražská (odj.  7:55)
500400 4  8:53 Praha,,Nádraží Holešovice (odj.  7:25)  8:55 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  9:15)
500451 26  8:55 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  8:30)
500452 25  8:55 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  9:25)
500462 13  9:00 Kamenický Šenov,,sídliště (příj.  9:47)
500290 10  9:04 Žandov,,nám. (odj.  8:35)
500260 22  9:15 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (odj.  8:35)
500260 21  9:20 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (příj. 10:05)
500281 10  9:25 Dubá,,aut.nádr. (příj. 10:03)
500451 27  9:25 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  9:50)
500452 28  9:25 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  8:57)
500281 9  9:30 Dubá,,aut.nádr. (odj.  8:40)
500291 3  9:30 Žandov,Heřmanice,rest. (příj.  9:59)
500250 12  9:36 Doksy,,aut.st. (odj.  9:05)
500290 9  9:45 Žandov,,nám. (příj. 10:12)
500456 5  9:45 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  9:10)
500262 9  9:50 Brniště,, (příj. 10:24)
500451 30  9:50 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  9:30)
500462 16  9:53 Kamenický Šenov,,nám. (odj.  9:15)
500452 29  9:55 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 10:25)
500292 18 10:00 Blíževedly,Skalka, (příj. 10:45)
500400 9  9:56 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  9:40) 10:00 Praha,,Nádraží Holešovice (příj. 11:35)
500400 52 10:00 Rumburk,,žel.st. (příj. 11:15)
500400 6 10:08 Praha,,Nádraží Holešovice (odj.  8:40) 10:10 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 10:30)
500250 11 10:15 Bezděz,,obec (příj. 10:50)
500260 24 10:15 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (odj.  9:35)
500260 23 10:20 Hamr na Jezeře,Břevniště,otočka (příj. 11:15)
500451 31 10:25 Nový Bor,,Crystalex (příj. 10:50)
500452 32 10:25 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  9:57)
500456 10 10:30 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 11:05)
500252 7 10:35 Dubá,,aut.nádr. (příj. 11:18)
500451 34 10:50 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 10:30)
500290 12 10:54 Žandov,,nám. (odj. 10:25)
500452 31 10:55 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 11:25)
500262 12 11:00 Brniště,, (odj. 10:25)
500400 11 10:56 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 10:40) 11:00 Praha,,Nádraží Holešovice (příj. 12:50)
500462 19 11:00 Kamenický Šenov,,sídliště (příj. 11:47)
500291 2 11:09 Žandov,Heřmanice,rest. (odj. 10:40)
500260 26 11:15 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (odj. 10:35)
500260 25 11:20 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (příj. 12:05)
500451 35 11:25 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 11:50)
500452 36 11:25 Nový Bor,,Crystalex (odj. 10:55)
500462 20 11:27 Kamenický Šenov,,sídliště (odj. 10:40)
500453 6 11:30 Cvikov,,aut.st. (odj. 10:45)
500400 31 11:34 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 11:20) 11:35 Praha,,Nádraží Holešovice (příj. 13:00)
500250 14 11:36 Bezděz,,obec (odj. 10:52)
500281 12 11:40 Dubá,,aut.nádr. (příj. 12:25)
500290 11 11:45 Žandov,,nám. (příj. 12:12)
500453 9 11:45 Cvikov,,aut.st. (příj. 12:30)
500451 38 11:50 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 11:30)
500452 37 11:55 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 12:25)
500462 21 12:00 Kamenický Šenov,,sídliště (příj. 12:47)
500400 8 12:08 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 10:40) 12:10 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 12:30)
500250 13 12:15 Bělá p.Bezd.,,papírny (příj. 13:35)
500260 28 12:15 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (odj. 11:35)
500400 13 12:11 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 11:53) 12:15 Praha,,Nádraží Holešovice (příj. 13:50)
500260 27 12:20 Hamr na Jezeře,Břevniště,otočka (příj. 13:17)
500450 3 12:23 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 12:00) 12:25 Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP (příj. 13:40)
500451 39 12:25 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 12:50)
500452 40 12:25 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 11:57)
500262 11 12:35 Mimoň,,aut.st. (příj. 13:40)
500291 5 12:45 Žandov,Heřmanice,rest. (příj. 13:14)
500462 23 12:50 Česká Kamenice,,Pražská (příj. 14:00)
500290 14 12:54 Žandov,,nám. (odj. 12:25)
500451 42 12:55 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 12:30)
500452 41 12:55 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 13:25)
500290 13 13:05 Žandov,Velká Javorská, (příj. 13:59)
500400 22 13:03 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 11:25) 13:05 Varnsdorf,,aut.nádr. (příj. 13:55)
500456 12 13:10 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 13:45)
500251 8 13:15 Dubá,,aut.nádr. (odj. 12:45)
500400 23 13:11 Rumburk,,žel.st. (odj. 12:10) 13:15 Praha,,Nádraží Holešovice (příj. 15:00)
500260 29 13:20 Stráž p.Ralskem,,Adient (příj. 14:12)
500451 45 13:25 Nový Bor,,Crystalex (příj. 13:50)
500452 44 13:25 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 12:57)
500462 32 13:28 Kamenický Šenov,,sídliště (odj. 12:40) 13:28 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 13:38)
500292 9 13:29 Blíževedly,Skalka, (odj. 12:40) 13:29 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice (příj. 13:35)
500260 30 13:30 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (odj. 12:35) 13:30 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 13:38)
500281 15 13:33 Dubá,,aut.nádr. (odj. 12:50)
501250 16 13:43 Bělá p.Bezd.,,nám. (odj. 12:38)
500400 10 13:53 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 12:25) 13:55 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 14:15)
500451 46 13:55 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 13:30)
500452 47 13:55 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 14:25)
500290 16 13:59 Žandov,Heřmanice,rest. (odj. 13:15)
500260 31 14:10 Hamr na Jezeře,,nám. (příj. 15:05)
500451 49 14:12 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 14:38)
500462 24 14:12 Česká Kamenice,,Pražská (odj. 13:10)
500281 14 14:15 Dubá,,aut.nádr. (příj. 15:05)
500292 54 14:15 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice (odj. 14:10) 14:15 Blíževedly,Skalka, (příj. 14:50)
500400 15 14:11 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 13:53) 14:15 Praha,,Nádraží Holešovice (příj. 15:50)
501250 17 14:15 Bělá p.Bezd.,,nám. (příj. 15:25)
500260 32 14:28 Hamr na Jezeře,,nám. (odj. 13:25)
500453 5 14:28 Cvikov,,aut.st. (příj. 15:08)
500451 48 14:30 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 14:10)
500462 25 14:26 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 14:15) 14:30 Kamenický Šenov,,sídliště (příj. 15:17)
500290 27 14:25 Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (odj. 14:20) 14:35 Žandov,,nám. (příj. 15:02)
500260 37 14:45 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (příj. 15:35)
500292 5 14:45 Kravaře,, (odj. 14:15) 14:45 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice (příj. 14:49)
500452 50 14:45 Nový Bor,,Crystalex (odj. 14:10)
500290 18 14:54 Žandov,Velká Javorská, (odj. 14:00)
500251 55 14:55 Dubá,,aut.nádr. (příj. 15:30)
500452 55 14:55 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 15:25)
500451 52 15:00 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 14:40)
500456 7 15:00 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 14:25)
500262 13 15:05 Brniště,, (příj. 15:39)
500400 33 15:04 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 14:50) 15:05 Praha,,Nádraží Holešovice (příj. 16:30)
500456 14 15:05 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 15:38)
500462 27 15:05 Kamenický Šenov,,sídliště (příj. 15:57)
500260 36 15:10 Stráž p.Ralskem,,Adient (odj. 14:15)
500290 19 15:10 Žandov,,nám. (příj. 15:37)
500462 30 15:12 Česká Kamenice,,Pražská (odj. 14:15)
500453 4 15:14 Cvikov,,aut.st. (odj. 14:45)
500250 19 15:15 Bezděz,,obec (příj. 15:50)
500291 7 15:15 Žandov,Heřmanice,rest. (příj. 15:44)
500451 57 15:15 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 15:40)
500293 54 15:22 Blíževedly,Skalka, (odj. 14:50) 15:22 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice (příj. 15:30)
500400 32 15:21 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 13:55) 15:23 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 15:40)
500281 16 15:25 Dubá,,aut.nádr. (příj. 16:05)
500450 4 15:24 Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP (odj. 14:10) 15:25 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 15:50)
500452 56 15:25 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 14:57)
500260 41 15:30 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (příj. 16:15)
500453 7 15:30 Cvikov,,aut.st. (příj. 16:08)
500456 13 15:30 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 14:55)
500400 25 15:31 Varnsdorf,,aut.nádr. (odj. 14:40) 15:35 Praha,,Nádraží Holešovice (příj. 17:10)
500250 20 15:36 Bělá p.Bezd.,,papírny (odj. 14:15)
500281 19 15:38 Dubá,,aut.nádr. (odj. 15:00)
500251 12 15:45 Dubá,,aut.nádr. (odj. 15:15)
500293 3 15:45 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice (odj. 15:40) 15:45 Blíževedly,Skalka, (příj. 16:30)
500451 61 15:45 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 16:10)
500260 38 15:50 Mimoň,,aut.st. (odj. 15:25)
500260 43 15:50 Hamr na Jezeře,,nám. (příj. 16:45)
500290 21 15:50 Žandov,,nám. (příj. 16:17)
500451 60 15:50 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 15:30)
500456 16 15:50 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 16:25)
500452 63 15:55 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 16:24)
500400 12 15:56 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 14:25) 15:58 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 16:18)
500262 15 16:05 Brniště,, (příj. 16:39)
500451 64 16:05 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 15:45)
500290 24 16:09 Žandov,,nám. (odj. 15:40)
500462 29 16:10 Česká Kamenice,,žel.st. (příj. 17:02)
500462 34 16:12 Kamenický Šenov,,sídliště (odj. 15:25)
500250 21 16:15 Bělá p.Bezd.,,nám. (příj. 17:20)
500260 40 16:15 Hamr na Jezeře,,nám. (odj. 15:30)
500262 14 16:15 Brniště,, (odj. 15:40)
500400 17 16:11 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 15:53) 16:15 Praha,,Nádraží Holešovice (příj. 17:50)
500260 45 16:20 Stráž p.Ralskem,,Adient (příj. 17:10)
500456 9 16:20 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 15:45)
500291 4 16:24 Žandov,Heřmanice,rest. (odj. 15:55)
500281 18 16:25 Dubá,,aut.nádr. (příj. 17:03)
500451 67 16:25 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 16:50)
500452 68 16:25 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 15:57)
500250 22 16:29 Doksy,,aut.st. (odj. 16:05)
500260 42 16:50 Mimoň,,aut.st. (odj. 16:25)
500260 47 16:50 Hamr na Jezeře,,nám. (příj. 17:45)
500451 72 16:50 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 16:30)
500290 26 16:54 Žandov,,nám. (odj. 16:25)
500452 69 16:55 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 17:29)
500400 14 16:56 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 15:25) 16:58 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 17:18)
500260 44 17:05 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (odj. 16:25)
500290 23 17:10 Žandov,Velká Javorská, (příj. 17:59)
500462 31 17:10 Kamenický Šenov,,sídliště (příj. 17:57)
500462 36 17:12 Kamenický Šenov,,sídliště (odj. 16:25)
500251 7 17:15 Dubá,,aut.nádr. (příj. 17:45)
500262 16 17:15 Brniště,, (odj. 16:40)
500456 18 17:15 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 17:50)
500281 21 17:23 Dubá,,aut.nádr. (odj. 16:45)
500292 24 17:25 Blíževedly,, (příj. 17:55)
500451 71 17:25 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 17:50)
500260 49 17:30 Stráž p.Ralskem,,Adient (příj. 18:19)
500260 48 17:35 Hamr na Jezeře,,nám. (odj. 16:50)
500400 24 17:38 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 16:00) 17:40 Varnsdorf,,aut.nádr. (příj. 18:30)
500452 74 17:40 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 17:12)
501250 24 17:49 Bělá p.Bezd.,,nám. (odj. 16:48)
500451 76 17:50 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 17:30)
500260 50 18:05 Stráž p.Ralskem,,Adient (odj. 17:20)
500456 15 18:05 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 17:30)
500452 71 18:10 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 18:39)
500462 33 18:10 Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (odj. 18:05) 18:10 Kamenický Šenov,,nám. (příj. 18:47)
500400 16 18:11 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 16:40) 18:13 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 18:33)
500400 19 18:11 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 17:53) 18:15 Praha,,Nádraží Holešovice (příj. 19:50)
501250 25 18:15 Doksy,,aut.st. (příj. 18:45)
500260 51 18:20 Stráž p.Ralskem,,Adient (příj. 19:10)
500281 24 18:25 Dubá,,aut.nádr. (příj. 19:03)
500452 78 18:25 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 17:57)
500281 23 18:43 Dubá,,aut.nádr. (odj. 18:05)
500250 44 18:49 Doksy,,aut.st. (odj. 18:25)
500240 16 18:50 Liberec,,aut.nádr. (odj. 17:30)
500400 34 18:51 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 17:25) 18:53 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 19:10)
500290 28 18:54 Žandov,Velká Javorská, (odj. 18:00)
500452 77 18:55 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 19:24)
500260 52 19:10 Stráž p.Ralskem,,Adient (odj. 18:20)
500290 25 19:10 Žandov,,nám. (příj. 19:37)
500462 38 19:12 Kamenický Šenov,,sídliště (odj. 18:25)
500251 9 19:15 Dubá,,aut.nádr. (příj. 19:45)
500292 6 19:15 Kravaře,, (příj. 19:40)
500451 79 19:15 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 19:35)
500260 53 19:20 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (příj. 20:15)
500452 82 19:27 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 19:02)
500262 18 19:30 Brniště,, (odj. 18:58)
500400 26 19:28 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 18:00) 19:30 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 19:50)
500250 26 19:35 Bělá p.Bezd.,,nám. (odj. 18:48)
500251 14 19:45 Dubá,,aut.nádr. (odj. 19:15)
500451 84 19:50 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 19:30)
500462 35 19:50 Kamenický Šenov,,sídliště (příj. 20:35)
500290 30 20:09 Žandov,,nám. (odj. 19:40)
500400 18 20:08 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 18:40) 20:10 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 20:30)
500250 27 20:15 Bělá p.Bezd.,,papírny (příj. 21:35)
500260 78 20:20 Stráž p.Ralskem,,Adient (odj. 19:35)
500450 5 20:23 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 20:05) 20:25 Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP (příj. 21:40)
500260 55 20:40 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (příj. 21:25)
500452 86 20:55 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 20:32)
500452 75 21:10 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 21:39)
500462 44 21:28 Kamenický Šenov,,sídliště (odj. 20:45) 21:28 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 21:38)
500260 56 21:30 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (odj. 20:40) 21:30 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 21:40)
500281 27 21:33 Dubá,,aut.nádr. (odj. 20:50)
501250 28 21:43 Bělá p.Bezd.,,nám. (odj. 20:43)
500400 20 22:06 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 20:40) 22:08 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 22:25)
501250 29 22:12 Bělá p.Bezd.,,nám. (příj. 23:20)
500281 28 22:15 Dubá,,aut.nádr. (příj. 23:05)
500240 5 22:20 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 22:10) 22:20 Cvikov,,aut.st. (příj. 22:55)
500260 57 22:20 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 22:12) 22:20 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (příj. 23:10)
500462 37 22:25 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 22:15) 22:30 Česká Kamenice,,žel.st. (příj. 23:37)
500452 88 22:45 Nový Bor,,Crystalex (odj. 22:21)
500450 6 23:23 Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP (odj. 22:12) 23:23 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 23:45)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní dálková autobusová linka
  Vnitrostátní autobusová linka