Přehled spojů IDOL v zastávce Česká Lípa,,Tovární dne 20.08.2019Předchozí den Následující den
137 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
505203 6  4:42 Česká Lípa,Dubice, (odj.  4:36)  4:42 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj.  5:06)
500290 2  5:12 Kravaře,, (odj.  4:20)  5:12 Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (příj.  5:13)
505203 3  5:12 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj.  4:48)  5:12 Česká Lípa,Dubice, (příj.  5:20)
500292 1  5:20 Blíževedly,, (odj.  4:40)  5:20 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice (příj.  5:29)
500290 3  5:21 Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (odj.  5:20)  5:21 Kravaře,, (příj.  6:19)
505203 5  5:24 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj.  5:00)  5:24 Česká Lípa,Dubice, (příj.  5:32)
500281 1  5:29 Dubá,,aut.nádr. (odj.  4:45)  5:29 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  5:33)
505203 10  5:30 Česká Lípa,Dubice, (odj.  5:24)  5:30 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj.  5:54)
500462 2  5:31 Česká Kamenice,,žel.st. (odj.  4:28)  5:31 Česká Lípa,,Obecní les (příj.  5:38)
500250 2  5:33 Bělá p.Bezd.,,nám. (odj.  4:38)  5:33 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  5:36)
500260 2  5:35 Stráž p.Ralskem,,Adient (odj.  4:30)  5:35 Česká Lípa,,Obecní les (příj.  5:43)
500281 4  5:37 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  5:35)  5:37 Dubá,,aut.nádr. (příj.  6:18)
500455 2  5:38 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  5:00)  5:38 Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (příj.  5:40)
500240 2  5:39 Cvikov,,aut.st. (odj.  4:58)  5:39 Česká Lípa,,Obecní les (příj.  5:48)
505218 1  5:40 Česká Lípa,Vítkov, (odj.  5:09)  5:40 Česká Lípa,,Obecní les (příj.  5:45)
505203 12  5:42 Česká Lípa,Dubice, (odj.  5:36)  5:42 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj.  6:06)
500293 4  5:48 Blíževedly,Skalka, (odj.  5:15)  5:48 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  5:53)
505203 7  5:48 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj.  5:24)  5:48 Česká Lípa,Dubice, (příj.  5:56)
500250 5  6:10 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  6:07)  6:10 Bělá p.Bezd.,,nám. (příj.  7:05)
500260 13  6:12 Česká Lípa,,Obecní les (odj.  6:07)  6:12 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (příj.  7:05)
505203 9  6:12 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj.  5:48)  6:12 Česká Lípa,Dubice, (příj.  6:20)
500240 1  6:13 Česká Lípa,,Obecní les (odj.  6:07)  6:13 Cvikov,,aut.st. (příj.  6:53)
505203 14  6:13 Česká Lípa,Dubice, (odj.  6:05)  6:13 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj.  6:37)
505218 4  6:17 Česká Lípa,,Obecní les (odj.  6:12)  6:17 Česká Lípa,Vítkov, (příj.  6:47)
500291 1  6:18 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  6:15)  6:18 Žandov,Heřmanice,rest. (příj.  6:46)
500293 7  6:18 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice (odj.  6:10)  6:18 Blíževedly,, (příj.  6:47)
500462 9  6:19 Česká Lípa,,Obecní les (odj.  6:12)  6:19 Česká Kamenice,,Pražská (příj.  7:30)
505203 11  6:24 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj.  6:00)  6:24 Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (příj.  6:26)
500281 6  6:28 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  6:25)  6:28 Dubá,,aut.nádr. (příj.  7:10)
505203 16  6:30 Česká Lípa,Dubice, (odj.  6:22)  6:30 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj.  6:54)
505203 18  6:42 Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (odj.  6:40)  6:42 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj.  7:06)
505203 13  6:48 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj.  6:24)  6:48 Česká Lípa,Dubice, (příj.  6:56)
505203 20  7:06 Česká Lípa,Dubice, (odj.  7:00)  7:06 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj.  7:30)
505203 15  7:12 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj.  6:48)  7:12 Česká Lípa,Dubice, (příj.  7:18)
505203 22  7:27 Česká Lípa,Dubice, (odj.  7:18)  7:27 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj.  7:54)
500292 51  7:34 Blíževedly,Skalka, (odj.  6:40)  7:34 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice (příj.  7:43)
505203 19  7:48 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj.  7:20)  7:48 Česká Lípa,Dubice, (příj.  7:54)
505203 26  8:06 Česká Lípa,Dubice, (odj.  8:00)  8:06 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj.  8:30)
505203 21  8:12 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj.  7:48)  8:12 Česká Lípa,Dubice, (příj.  8:18)
505203 28  8:30 Česká Lípa,Dubice, (odj.  8:24)  8:30 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj.  8:54)
505203 25  8:48 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj.  8:24)  8:48 Česká Lípa,Dubice, (příj.  8:54)
505203 32  9:06 Česká Lípa,Dubice, (odj.  9:00)  9:06 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj.  9:30)
505203 27  9:12 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj.  8:48)  9:12 Česká Lípa,Dubice, (příj.  9:18)
505203 34  9:30 Česká Lípa,Dubice, (odj.  9:24)  9:30 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj.  9:54)
500291 3  9:33 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  9:30)  9:33 Žandov,Heřmanice,rest. (příj.  9:59)
505203 31  9:48 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj.  9:24)  9:48 Česká Lípa,Dubice, (příj.  9:54)
505203 38 10:06 Česká Lípa,Dubice, (odj. 10:00) 10:06 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 10:30)
505203 33 10:12 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj.  9:48) 10:12 Česká Lípa,Dubice, (příj. 10:18)
505203 40 10:30 Česká Lípa,Dubice, (odj. 10:24) 10:30 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 10:54)
505203 37 10:48 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 10:24) 10:48 Česká Lípa,Dubice, (příj. 10:54)
500291 2 11:06 Žandov,Heřmanice,rest. (odj. 10:40) 11:06 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 11:09)
505203 44 11:06 Česká Lípa,Dubice, (odj. 11:00) 11:06 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 11:30)
505203 39 11:12 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 10:48) 11:12 Česká Lípa,Dubice, (příj. 11:18)
505203 46 11:30 Česká Lípa,Dubice, (odj. 11:24) 11:30 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 11:54)
505203 43 11:48 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 11:24) 11:48 Česká Lípa,Dubice, (příj. 11:54)
505203 50 12:06 Česká Lípa,Dubice, (odj. 12:00) 12:06 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 12:30)
500292 2 12:08 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 12:05) 12:08 Blíževedly,Skalka, (příj. 12:39)
505203 45 12:12 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 11:48) 12:12 Česká Lípa,Dubice, (příj. 12:18)
505203 52 12:30 Česká Lípa,Dubice, (odj. 12:24) 12:30 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 12:54)
500291 5 12:48 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 12:45) 12:48 Žandov,Heřmanice,rest. (příj. 13:14)
505203 49 12:48 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 12:24) 12:48 Česká Lípa,Dubice, (příj. 12:54)
505203 56 13:06 Česká Lípa,Dubice, (odj. 13:00) 13:06 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 13:30)
505203 51 13:12 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 12:48) 13:12 Česká Lípa,Dubice, (příj. 13:20)
505203 53 13:24 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 13:00) 13:24 Česká Lípa,Dubice, (příj. 13:32)
500292 9 13:26 Blíževedly,Skalka, (odj. 12:40) 13:26 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice (příj. 13:35)
500240 6 13:29 Cvikov,,aut.st. (odj. 12:50) 13:29 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 13:40)
500281 15 13:29 Dubá,,aut.nádr. (odj. 12:50) 13:29 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 13:33)
505203 58 13:30 Česká Lípa,Dubice, (odj. 13:24) 13:30 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 13:54)
500462 32 13:31 Kamenický Šenov,,sídliště (odj. 12:40) 13:31 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 13:38)
500260 30 13:33 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (odj. 12:35) 13:33 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 13:38)
501250 16 13:37 Bělá p.Bezd.,,nám. (odj. 12:38) 13:37 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 13:43)
505218 9 13:40 Česká Lípa,Vítkov, (odj. 13:09) 13:40 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 13:45)
505203 60 13:42 Česká Lípa,Dubice, (odj. 13:36) 13:42 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 14:06)
505203 55 13:48 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 13:24) 13:48 Česká Lípa,Dubice, (příj. 13:56)
505203 57 14:12 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 13:48) 14:12 Česká Lípa,Dubice, (příj. 14:18)
505203 62 14:15 Česká Lípa,Dubice, (odj. 14:05) 14:15 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 14:39)
500240 3 14:16 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 14:10) 14:16 Cvikov,,aut.st. (příj. 15:03)
500260 33 14:18 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 14:12) 14:18 Mimoň,,kino (příj. 15:00)
500281 14 14:18 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 14:15) 14:18 Dubá,,aut.nádr. (příj. 15:05)
500292 54 14:18 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice (odj. 14:10) 14:18 Blíževedly,Skalka, (příj. 14:50)
501250 17 14:18 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 14:15) 14:18 Bělá p.Bezd.,,nám. (příj. 15:25)
505218 16 14:19 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 14:12) 14:19 Česká Lípa,Vítkov, (příj. 14:49)
500462 25 14:21 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 14:15) 14:21 Kamenický Šenov,,sídliště (příj. 15:17)
500290 27 14:22 Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (odj. 14:20) 14:22 Žandov,,nám. (příj. 15:02)
505203 64 14:30 Česká Lípa,Dubice, (odj. 14:22) 14:30 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 14:54)
500292 5 14:41 Kravaře,, (odj. 14:15) 14:41 Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice (příj. 14:49)
505203 61 14:48 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 14:24) 14:48 Česká Lípa,Dubice, (příj. 14:54)
505203 68 15:06 Česká Lípa,Dubice, (odj. 14:58) 15:06 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 15:30)
505203 63 15:12 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 14:48) 15:12 Česká Lípa,Dubice, (příj. 15:18)
500291 7 15:18 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 15:15) 15:18 Žandov,Heřmanice,rest. (příj. 15:44)
505203 70 15:30 Česká Lípa,Dubice, (odj. 15:22) 15:30 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 15:54)
505203 67 15:48 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 15:24) 15:48 Česká Lípa,Dubice, (příj. 15:54)
505203 74 16:06 Česká Lípa,Dubice, (odj. 16:00) 16:06 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 16:30)
505203 69 16:12 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 15:48) 16:12 Česká Lípa,Dubice, (příj. 16:18)
500250 21 16:18 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 16:15) 16:18 Bělá p.Bezd.,,nám. (příj. 17:20)
500291 4 16:21 Žandov,Heřmanice,rest. (odj. 15:55) 16:21 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 16:24)
505203 76 16:30 Česká Lípa,Dubice, (odj. 16:24) 16:30 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 16:54)
505203 73 16:48 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 16:24) 16:48 Česká Lípa,Dubice, (příj. 16:54)
505203 80 17:06 Česká Lípa,Dubice, (odj. 17:00) 17:06 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 17:30)
505203 75 17:12 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 16:48) 17:12 Česká Lípa,Dubice, (příj. 17:18)
500292 24 17:28 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 17:25) 17:28 Blíževedly,, (příj. 17:55)
505203 82 17:30 Česká Lípa,Dubice, (odj. 17:24) 17:30 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 17:54)
505218 17 17:40 Česká Lípa,,Hlavní nádraží (odj. 17:37) 17:40 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 17:45)
501250 24 17:43 Bělá p.Bezd.,,nám. (odj. 16:48) 17:43 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 17:49)
505203 79 17:48 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 17:24) 17:48 Česká Lípa,Dubice, (příj. 17:56)
500462 33 18:06 Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (odj. 18:05) 18:06 Kamenický Šenov,,nám. (příj. 18:47)
505203 86 18:06 Česká Lípa,Dubice, (odj. 18:00) 18:06 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 18:30)
505203 81 18:12 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 17:48) 18:12 Česká Lípa,Dubice, (příj. 18:18)
505218 20 18:17 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 18:12) 18:17 Česká Lípa,,Hlavní nádraží (příj. 18:20)
505203 88 18:30 Česká Lípa,Dubice, (odj. 18:22) 18:30 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 18:54)
505203 87 19:12 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 18:48) 19:12 Česká Lípa,Dubice, (příj. 19:18)
500292 6 19:18 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 19:15) 19:18 Kravaře,, (příj. 19:40)
505203 94 19:30 Česká Lípa,Dubice, (odj. 19:24) 19:30 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 19:54)
505203 91 19:48 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 19:24) 19:48 Česká Lípa,Dubice, (příj. 19:54)
505203 98 20:06 Česká Lípa,Dubice, (odj. 20:00) 20:06 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 20:30)
505203 97 20:48 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 20:24) 20:48 Česká Lípa,Dubice, (příj. 20:54)
505203 104 21:06 Česká Lípa,Dubice, (odj. 21:00) 21:06 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 21:30)
505203 99 21:12 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 20:48) 21:12 Česká Lípa,Dubice, (příj. 21:20)
500292 7 21:28 Kravaře,, (odj. 21:05) 21:28 Česká Lípa,Dobranov, (příj. 21:40)
500240 8 21:29 Liberec,,aut.nádr. (odj. 20:00) 21:29 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 21:40)
500281 27 21:29 Dubá,,aut.nádr. (odj. 20:50) 21:29 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 21:33)
505203 106 21:30 Česká Lípa,Dubice, (odj. 21:24) 21:30 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 21:54)
500462 44 21:31 Kamenický Šenov,,sídliště (odj. 20:45) 21:31 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 21:38)
500260 56 21:33 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (odj. 20:40) 21:33 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 21:40)
501250 28 21:37 Bělá p.Bezd.,,nám. (odj. 20:43) 21:37 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 21:43)
505218 21 21:40 Česká Lípa,Vítkov, (odj. 21:09) 21:40 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 21:45)
505203 103 21:48 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 21:24) 21:48 Česká Lípa,Dubice, (příj. 21:56)
505203 105 22:12 Česká Lípa,,Sídliště Lada (odj. 21:48) 22:12 Česká Lípa,Dubice, (příj. 22:18)
505203 110 22:13 Česká Lípa,Dubice, (odj. 22:05) 22:13 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 22:37)
500240 5 22:16 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 22:10) 22:16 Cvikov,,aut.st. (příj. 22:55)
500260 57 22:17 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 22:12) 22:17 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (příj. 23:10)
505218 26 22:17 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 22:12) 22:17 Česká Lípa,Vítkov, (příj. 22:47)
500281 28 22:18 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 22:15) 22:18 Dubá,,aut.nádr. (příj. 23:05)
501250 29 22:18 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 22:12) 22:18 Bělá p.Bezd.,,nám. (příj. 23:20)
500462 37 22:21 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 22:15) 22:21 Česká Kamenice,,žel.st. (příj. 23:37)
500292 8 22:27 Česká Lípa,Dobranov, (odj. 22:16) 22:27 Blíževedly,Skalka, (příj. 23:10)
505203 112 22:30 Česká Lípa,Dubice, (odj. 22:22) 22:30 Česká Lípa,,Sídliště Lada (příj. 22:54)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní autobusová linka
  Autobusová MHD linka