Přehled spojů IDOL v zastávce Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. dne 20.09.2019Předchozí den Následující den
115 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
535101 2  0:03 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh (příj.  0:28)
535101 113  0:03 Bedřichov,, (odj. 23:17)
535101 1  4:11 Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka (odj.  3:45)
535101 8  4:21 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj.  5:07)
535101 3  4:37 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  4:15)
535101 10  4:51 Bedřichov,, (příj.  5:46)
535101 5  5:07 Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka (odj.  4:27)
535110 5  5:07 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,samoobsluha (příj.  5:45)
535115 2  5:14 Jablonec n.Nisou,,Pražská (odj.  5:02)
535115 1  5:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj.  5:37)
535101 14  5:21 Bedřichov,, (příj.  6:16)
535101 7  5:37 Bedřichov,, (odj.  4:41)
540159 1  5:50 Liberec,,aut.nádr. (odj.  5:15)
535101 16  5:51 Bedřichov,, (příj.  6:46)
535115 4  6:00 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  5:45)
535115 5  6:00 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj.  6:15)
535101 9  6:07 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj.  5:20)
540159 2  6:10 Liberec,,aut.nádr. (příj.  6:40)
535101 18  6:21 Bedřichov,, (příj.  7:16)
535115 6  6:30 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  6:15)
535115 7  6:30 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj.  6:45)
535101 17  6:37 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj.  5:50)
535101 24  6:51 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj.  7:37)
535101 21  7:07 Bedřichov,, (odj.  6:11)
535115 8  7:12 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  6:57)
535115 11  7:12 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,prům.zóna (příj.  7:45)
535101 26  7:21 Bedřichov,, (příj.  8:16)
535101 25  7:37 Bedřichov,, (odj.  6:41)
540159 3  7:50 Liberec,,aut.nádr. (odj.  7:15)
535101 28  7:51 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj.  8:37)
535101 29  8:07 Bedřichov,, (odj.  7:11)
540159 4  8:10 Liberec,,aut.nádr. (příj.  8:30)
535101 30  8:21 Bedřichov,, (příj.  9:16)
535101 31  8:37 Bedřichov,, (odj.  7:41)
535101 32  8:51 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj.  9:37)
535101 37  9:07 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj.  8:20)
535115 10  9:15 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  9:00)
535115 13  9:15 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj.  9:30)
535101 34  9:21 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 10:07)
535101 39  9:37 Bedřichov,, (odj.  8:41)
535101 36  9:51 Bedřichov,, (příj. 10:46)
535101 41 10:07 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj.  9:20)
535101 38 10:21 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 11:07)
535101 43 10:37 Bedřichov,, (odj.  9:41)
535101 40 10:51 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 11:37)
535101 45 11:07 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 10:20)
535101 44 11:21 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 12:07)
535101 47 11:37 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 10:50)
535101 46 11:51 Bedřichov,, (příj. 12:46)
535101 49 12:07 Bedřichov,, (odj. 11:11)
535101 50 12:21 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 13:07)
535101 51 12:37 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 11:50)
535115 12 12:45 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 12:30)
535115 15 12:45 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 13:00)
535101 54 12:51 Bedřichov,, (příj. 13:46)
535101 53 13:07 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 12:20)
535115 14 13:15 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 13:00)
535101 56 13:21 Bedřichov,, (příj. 14:16)
535101 57 13:37 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 12:50)
535115 17 13:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 14:06)
540159 5 13:50 Liberec,,aut.nádr. (odj. 13:15)
535101 60 13:51 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 14:37)
535101 59 14:07 Bedřichov,, (odj. 13:11)
540159 6 14:10 Liberec,,aut.nádr. (příj. 14:40)
535101 62 14:21 Bedřichov,, (příj. 15:16)
535101 63 14:37 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 13:50)
535115 16 14:39 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 14:09)
535101 64 14:51 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 15:37)
535101 67 15:07 Bedřichov,, (odj. 14:11)
535115 21 15:15 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 15:30)
535101 66 15:21 Bedřichov,, (příj. 16:16)
535101 69 15:37 Bedřichov,, (odj. 14:41)
535115 20 15:45 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 15:30)
535115 23 15:45 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 16:00)
535101 68 15:51 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 16:37)
540159 7 15:55 Liberec,,aut.nádr. (odj. 15:35)
535101 73 16:07 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 15:20)
540159 8 16:10 Liberec,,aut.nádr. (příj. 16:40)
535115 22 16:15 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 16:01)
535115 25 16:15 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 16:30)
535101 70 16:21 Bedřichov,, (příj. 17:16)
535101 75 16:37 Bedřichov,, (odj. 15:41)
535115 24 16:45 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 16:31)
535101 72 16:51 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 17:37)
535101 77 17:07 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 16:20)
535115 27 17:15 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 17:30)
535101 76 17:21 Bedřichov,, (příj. 18:16)
535101 79 17:37 Bedřichov,, (odj. 16:41)
535101 80 17:51 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 18:37)
535113 17 17:54 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 17:30)
535115 33 18:00 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 18:15)
535101 81 18:07 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 17:20)
535115 26 18:15 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 18:01)
535115 29 18:15 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 18:30)
535101 84 18:21 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 19:07)
535101 85 18:37 Bedřichov,, (odj. 17:41)
535101 90 18:51 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 19:37)
535101 89 19:07 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 18:20)
535101 96 19:21 Bedřichov,, (příj. 20:16)
535101 93 19:37 Bedřichov,, (odj. 18:41)
535101 100 19:51 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 20:37)
535101 97 20:07 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 19:20)
535101 102 20:23 Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka (příj. 20:59)
535101 101 20:37 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 19:50)
535101 106 20:53 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 21:42)
535101 105 21:07 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 20:20)
535101 110 21:21 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh (příj. 21:57)
535101 107 21:37 Bedřichov,, (odj. 20:41)
540159 9 21:50 Liberec,,aut.nádr. (odj. 21:15)
535101 112 21:55 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh (příj. 22:31)
535101 109 22:07 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 21:20)
540159 10 22:10 Liberec,,aut.nádr. (příj. 22:40)
535101 114 22:25 Bedřichov,, (příj. 23:13)
535101 111 23:06 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 22:20)
535101 116 23:18 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh (příj. 23:44)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní autobusová linka
  Autobusová MHD linka