Přehled spojů IDOL v zastávce Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží dne 16.09.2019Předchozí den Následující den
38 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
530742 32  5:19 Smržovka,,Bílý mlýn (odj.  4:57)
530742 1  5:37 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  6:48)
530742 4  6:19 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj.  5:43)
530742 3  6:37 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  7:48)
535118 4  6:52 Jablonec n.Nisou,Mšeno,Arbesova MŠ (odj.  6:35)
535118 5  7:05 Jablonec n.Nisou,Mšeno,Arbesova MŠ (příj.  7:22)
530742 6  7:30 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj.  6:52)
530742 5  7:37 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  8:48)
540141 15  7:40 Liberec,,Fügnerova (odj.  7:02)
540141 28  7:42 Liberec,,aut.nádr. (příj.  8:33)
535118 6  7:52 Jablonec n.Nisou,Mšeno,Arbesova MŠ (odj.  7:35)
530742 8  8:22 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj.  7:43)
530742 10  9:34 Harrachov,,aut.nádr. (odj.  8:30)
530742 9 10:15 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 11:33)
530742 12 11:37 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 10:30)
530742 11 12:22 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 13:33)
530742 14 13:19 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 12:10)
535118 8 13:22 Jablonec n.Nisou,Mšeno,Arbesova MŠ (odj. 13:05)
530742 13 13:34 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 14:48)
535118 9 13:35 Jablonec n.Nisou,Mšeno,Arbesova MŠ (příj. 13:52)
530742 16 14:22 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 13:10)
535118 10 14:22 Jablonec n.Nisou,Mšeno,Arbesova MŠ (odj. 14:05)
530742 15 14:34 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj. 15:13)
535118 11 14:35 Jablonec n.Nisou,Mšeno,Arbesova MŠ (příj. 14:52)
530742 18 15:19 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 14:10)
535118 12 15:22 Jablonec n.Nisou,Mšeno,Arbesova MŠ (odj. 15:05)
530742 17 15:34 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj. 16:13)
535118 13 15:35 Jablonec n.Nisou,Mšeno,Arbesova MŠ (příj. 15:52)
530742 20 16:22 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 15:10)
535118 14 16:22 Jablonec n.Nisou,Mšeno,Arbesova MŠ (odj. 16:05)
530742 19 16:34 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj. 17:13)
535118 15 16:35 Jablonec n.Nisou,Mšeno,Arbesova MŠ (příj. 16:52)
530742 22 17:19 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 16:15)
535118 16 17:22 Jablonec n.Nisou,Mšeno,Arbesova MŠ (odj. 17:05)
530742 31 17:34 Nová Ves n.Nisou,,u Nisy (příj. 17:55)
530742 34 18:19 Nová Ves n.Nisou,,u Nisy (odj. 18:02)
530742 33 18:34 Smržovka,,Bílý mlýn (příj. 18:59)
530742 35 20:12 Nová Ves n.Nisou,,u Nisy (příj. 20:29)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní autobusová linka
  Autobusová MHD linka