Přehled spojů IDOL v zastávce Desná,,odb. dne 23.08.2019Předchozí den Následující den
73 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
530741 2  4:44 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj.  5:40)
530747 4  5:00 Kořenov,Příchovice,ZD (odj.  4:53)  5:00 Tanvald,,centrum (příj.  5:11)
530742 41  5:06 Tanvald,,centrum (odj.  4:59)  5:06 Kořenov,,odb. (příj.  5:15)
530741 3  5:29 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  4:48)  5:29 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  5:51)
530747 2  5:31 Kořenov,,odb. (odj.  5:16)  5:31 Tanvald,,centrum (příj.  5:46)
530746 3  5:37 Tanvald,,centrum (odj.  5:10)
670780 1  5:40 Harrachov,,aut.nádr. (odj.  5:20)  5:40 Praha,,Černý Most (příj.  8:20)
670981 1  5:42 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj.  5:15)  5:42 Praha,,Černý Most (příj.  7:39)
530748 2  5:44 Desná,,otočka (odj.  5:30)
530748 3  5:45 Desná,,otočka (příj.  5:57)
530747 53  6:00 Tanvald,,centrum (odj.  5:50)  6:00 Kořenov,Rejdice,chata Espero (příj.  6:29)
530742 1  6:26 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj.  5:37)  6:26 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  6:48)
530741 10  6:27 Harrachov,,aut.nádr. (odj.  6:05)  6:27 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj.  7:34)
530747 6  6:39 Kořenov,Příchovice,ZD (odj.  6:14)  6:39 Tanvald,,centrum (příj.  6:57)
670940 2  6:43 Vrchlabí,,aut.nádr. (odj.  5:30)  6:43 Liberec,,aut.nádr. (příj.  7:35)
530748 6  6:48 Desná,,otočka (odj.  6:35)
530741 7  6:49 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  6:02)
530745 2  6:50 Tanvald,,centrum (příj.  7:29)
530747 32  7:05 Tanvald,,centrum (příj.  7:15)
670780 3  7:23 Harrachov,,aut.nádr. (odj.  7:00)  7:23 Praha,,Černý Most (příj.  9:45)
530747 50  7:24 Kořenov,Rejdice,chata Espero (odj.  6:54)  7:24 Tanvald,,centrum (příj.  7:41)
530742 3  7:26 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj.  6:37)  7:26 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  7:48)
530742 5  8:26 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj.  7:37)  8:26 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  8:48)
530742 10  8:49 Harrachov,,aut.nádr. (odj.  8:30)  8:49 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj.  9:34)
530747 57  9:09 Tanvald,,centrum (odj.  8:58)  9:09 Vysoké n.Jiz.,,nám. (příj.  9:52)
670780 5  9:17 Harrachov,,aut.nádr. (odj.  8:55)  9:17 Praha,,Černý Most (příj. 11:55)
530742 7  9:26 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  8:46)  9:26 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  9:48)
530747 14 10:39 Vysoké n.Jiz.,,nám. (odj. 10:02) 10:39 Tanvald,,centrum (příj. 10:51)
530742 12 10:49 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 10:30) 10:49 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 11:37)
530742 9 11:11 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj. 10:15) 11:11 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 11:33)
530745 1 11:14 Tanvald,,centrum (odj. 10:35)
530747 34 11:15 Tanvald,,centrum (příj. 11:25)
530747 9 11:39 Tanvald,,centrum (odj. 11:30) 11:39 Kořenov,Příchovice,ZD (příj. 12:01)
530741 11 12:11 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 11:29) 12:11 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 12:33)
670780 25 12:22 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 12:00) 12:22 Praha,,Černý Most (příj. 14:25)
530742 14 12:29 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 12:10) 12:29 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 13:19)
530747 16 12:39 Kořenov,Příchovice,ZD (odj. 12:14) 12:39 Tanvald,,centrum (příj. 12:51)
530747 11 13:09 Tanvald,,centrum (odj. 12:58) 13:09 Vysoké n.Jiz.,,nám. (příj. 13:52)
530742 11 13:11 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj. 12:22) 13:11 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 13:33)
530742 16 13:29 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 13:10) 13:29 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 14:22)
530741 13 13:48 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 12:58)
530741 20 14:04 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 14:50)
530748 12 14:11 Desná,,otočka (odj. 13:58)
530742 13 14:26 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj. 13:34) 14:26 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 14:48)
530742 18 14:29 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 14:10) 14:29 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 15:19)
530745 8 14:30 Tanvald,,centrum (příj. 14:55)
530747 18 14:39 Vysoké n.Jiz.,,nám. (odj. 14:02) 14:39 Tanvald,,centrum (příj. 14:51)
530741 15 14:48 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 14:00)
530747 15 15:09 Tanvald,,centrum (odj. 14:58) 15:09 Kořenov,Příchovice,ZD (příj. 15:36)
530742 20 15:29 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 15:10) 15:29 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 16:22)
530742 51 15:46 Tanvald,,centrum (odj. 15:32) 15:46 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 16:08)
530745 5 15:54 Tanvald,,centrum (odj. 15:15)
530747 38 15:55 Tanvald,,centrum (příj. 16:05)
530747 17 16:09 Tanvald,,centrum (odj. 15:58) 16:09 Kořenov,Rejdice,chata Espero (příj. 16:36)
530742 22 16:34 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 16:15) 16:34 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 17:19)
530747 22 16:39 Kořenov,Příchovice,ZD (odj. 16:16) 16:39 Tanvald,,centrum (příj. 16:51)
670940 5 16:39 Liberec,,aut.nádr. (odj. 15:40) 16:39 Jilemnice,,aut.nádr. (příj. 17:25)
670780 6 16:40 Praha,,Černý Most (odj. 14:25) 16:40 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 17:00)
530747 19 17:09 Tanvald,,centrum (odj. 16:58) 17:09 Kořenov,Příchovice,ZD (příj. 17:36)
670780 8 17:22 Praha,,Černý Most (odj. 15:05) 17:22 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 17:42)
530745 7 17:54 Tanvald,,centrum (odj. 17:15)
530747 40 17:55 Tanvald,,centrum (příj. 18:03)
530741 30 18:44 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 18:25) 18:44 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 19:24)
530742 53 18:46 Tanvald,,centrum (odj. 18:35) 18:46 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 19:06)
670780 26 18:55 Praha,,Černý Most (odj. 17:00) 18:55 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 19:15)
670780 14 19:43 Praha,,Černý Most (odj. 17:35) 19:43 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 20:03)
670981 4 19:44 Praha,,Černý Most (odj. 18:00) 19:44 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 20:10)
530742 50 20:12 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 19:53) 20:12 Tanvald,,centrum (příj. 20:21)
530747 39 20:40 Tanvald,,centrum (odj. 20:28) 20:40 Kořenov,Příchovice,Motorest (příj. 20:58)
530741 32 21:04 Kořenov,Příchovice,Motorest (odj. 21:00) 21:04 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 21:46)
530742 55 21:38 Tanvald,,centrum (odj. 21:27) 21:38 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 21:56)
530742 54 22:16 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 21:58) 22:16 Tanvald,,centrum (příj. 22:27)
530741 31 22:41 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 22:04)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní dálková autobusová linka
  Vnitrostátní autobusová linka