Přehled spojů IDOL v zastávce Frýdlant,,Bělíkova dne 22.08.2019Předchozí den Následující den
53 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
540650 2  4:35 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj.  4:00)  4:35 Frýdlant,,žel.st. (příj.  4:41)
540651 1  4:55 Frýdlant,,žel.st. (odj.  4:50)  4:55 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj.  5:31)
540650 1  5:14 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  5:12)  5:14 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj.  5:49)
540650 4  5:35 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj.  5:02)  5:35 Frýdlant,,žel.st. (příj.  5:41)
540651 3  5:55 Frýdlant,,žel.st. (odj.  5:50)  5:55 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj.  6:31)
540651 4  6:00 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj.  5:17)  6:00 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  6:04)
540650 3  6:16 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  6:14)  6:16 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj.  6:46)
540650 6  6:35 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj.  6:02)  6:35 Frýdlant,,žel.st. (příj.  6:41)
540640 4  6:55 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  6:52)  6:55 Liberec,,aut.nádr. (příj.  7:46)
540651 6  7:00 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj.  6:20)  7:00 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  7:04)
540652 54  7:04 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj.  6:35)  7:04 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  7:06)
540650 7  7:12 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  7:09)  7:12 Hejnice,,aut.st. (příj.  7:42)
540640 3  7:30 Liberec,,aut.nádr. (odj.  6:38)  7:30 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  7:34)
540650 8  7:30 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj.  6:47)  7:30 Frýdlant,,žel.st. (příj.  7:37)
540651 60  7:35 Nové Město p.Smrkem,,žel.st. (odj.  6:56)  7:35 Frýdlant,,žel.st. (příj.  7:41)
540651 7  7:52 Frýdlant,,žel.st. (odj.  7:45)  7:52 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj.  8:27)
540650 29  8:02 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  8:00)  8:02 Bílý Potok,Smědava, (příj.  8:47)
540651 12  8:34 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj.  7:58)  8:34 Frýdlant,,žel.st. (příj.  8:40)
540651 9  9:18 Frýdlant,,žel.st. (odj.  9:09)  9:18 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj.  9:55)
540650 30  9:46 Bílý Potok,Smědava, (odj.  9:05)  9:46 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  9:51)
540640 5 10:00 Liberec,,aut.nádr. (odj.  9:05) 10:00 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 10:04)
540650 11 10:18 Frýdlant,,žel.st. (odj. 10:09) 10:18 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 10:50)
540651 14 10:34 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj.  9:58) 10:34 Frýdlant,,žel.st. (příj. 10:40)
540651 11 11:18 Frýdlant,,žel.st. (odj. 11:09) 11:18 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 11:55)
540650 14 11:34 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 11:02) 11:34 Frýdlant,,žel.st. (příj. 11:40)
540650 13 12:18 Frýdlant,,žel.st. (odj. 12:09) 12:18 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 12:57)
540651 16 12:34 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj. 11:58) 12:34 Frýdlant,,žel.st. (příj. 12:40)
540650 33 12:38 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 12:36) 12:38 Raspenava,,žel.st. (příj. 12:50)
540650 34 13:03 Raspenava,,žel.st. (odj. 12:54) 13:03 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 13:06)
540651 15 13:13 Frýdlant,,žel.st. (odj. 13:00) 13:13 Nové Město p.Smrkem,,žel.st. (příj. 13:56)
540650 16 13:34 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 13:02) 13:34 Frýdlant,,žel.st. (příj. 13:40)
540652 3 13:46 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 13:43) 13:46 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 14:13)
540640 10 13:48 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 13:45) 13:48 Liberec,,aut.nádr. (příj. 14:35)
540651 17 14:03 Frýdlant,,žel.st. (odj. 13:50) 14:03 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 14:40)
540650 17 14:23 Frýdlant,,žel.st. (odj. 14:12) 14:23 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 14:59)
540650 18 14:44 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 14:06) 14:44 Frýdlant,,žel.st. (příj. 14:50)
540651 20 15:04 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj. 14:20) 15:04 Frýdlant,,žel.st. (příj. 15:09)
540650 19 15:18 Frýdlant,,žel.st. (odj. 15:09) 15:18 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 15:54)
540640 12 15:25 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 15:22) 15:25 Liberec,,aut.nádr. (příj. 16:14)
540650 20 15:34 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 15:02) 15:34 Frýdlant,,žel.st. (příj. 15:40)
540651 21 16:18 Frýdlant,,žel.st. (odj. 16:09) 16:18 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 16:55)
540650 22 16:34 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 16:02) 16:34 Frýdlant,,žel.st. (příj. 16:40)
540650 21 17:18 Frýdlant,,žel.st. (odj. 17:09) 17:18 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 17:54)
540640 14 17:25 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 17:22) 17:25 Liberec,,aut.nádr. (příj. 18:14)
540651 24 17:34 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj. 16:58) 17:34 Frýdlant,,žel.st. (příj. 17:40)
540651 23 18:18 Frýdlant,,žel.st. (odj. 18:09) 18:18 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 18:55)
540650 24 18:34 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 18:02) 18:34 Frýdlant,,žel.st. (příj. 18:40)
540651 26 19:34 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj. 18:58) 19:34 Frýdlant,,žel.st. (příj. 19:40)
540651 25 19:52 Frýdlant,,žel.st. (odj. 19:45) 19:52 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 20:24)
540650 23 20:52 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 20:50) 20:52 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 21:25)
540651 27 21:57 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 21:55) 21:57 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 22:33)
540650 26 22:39 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 22:08) 22:39 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 22:43)
540650 25 22:52 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 22:50) 22:52 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 23:19)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní autobusová linka