Přehled spojů IDOL v zastávce Doksy,,aut.st. dne 19.08.2019Předchozí den Následující den
74 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
500250 31  4:15 Bělá p.Bezd.,,nám. (příj.  4:37)
500282 3  4:38 Dubá,,aut.nádr. (odj.  4:20)  4:40 Mimoň,,aut.st. (příj.  5:09)
500450 1  4:48 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  4:05)  4:48 Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP (příj.  5:40)
500253 4  4:54 Doksy,Žďár, (odj.  4:40)
500250 2  4:59 Bělá p.Bezd.,,nám. (odj.  4:38)  5:00 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  5:36)
501250 1  5:00 Bělá p.Bezd.,,papírny (příj.  5:40)
500282 2  5:10 Dubá,,aut.nádr. (příj.  5:29)
500250 3  5:39 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  5:15)  5:45 Bezděz,,obec (příj.  5:55)
500250 4  6:07 Bezděz,,obec (odj.  5:56)  6:10 Česká Lípa,,Stadion (příj.  6:39)
500280 3  6:09 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj.  5:10)  6:10 Praha,,Nádraží Holešovice (příj.  7:50)
500282 5  6:29 Dubá,,aut.nádr. (odj.  6:10)
500253 7  6:30 Doksy,Žďár, (příj.  6:42)
500250 5  6:36 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  6:07)  6:40 Bělá p.Bezd.,,nám. (příj.  7:05)
501250 6  6:50 Bělá p.Bezd.,,papírny (odj.  6:15)  6:55 Česká Lípa,,Soud (příj.  7:35)
500285 1  6:59 Dubá,,aut.nádr. (odj.  6:35)
500285 2  7:00 Dubá,,aut.nádr. (příj.  7:20)
500282 4  7:02 Mimoň,,aut.st. (odj.  6:30)
500450 2  7:05 Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP (odj.  6:10)  7:05 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  7:55)
500253 8  7:08 Doksy,Žďár, (odj.  6:43)
500241 1  7:10 Liberec,,aut.nádr. (příj.  8:50)
500282 6  7:15 Dubá,,aut.nádr. (příj.  7:35)
500250 32  7:38 Bělá p.Bezd.,,nám. (odj.  7:08)
500282 7  7:42 Dubá,,aut.nádr. (odj.  7:22)  7:43 Doksy,,škola (příj.  7:45)
501250 9  8:39 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  8:15)  8:40 Bělá p.Bezd.,,nám. (příj.  9:05)
500400 21  9:03 Varnsdorf,,aut.nádr. (odj.  7:55)  9:03 Praha,,Nádraží Holešovice (příj. 10:30)
500250 12  9:05 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  9:36)
500250 11 10:38 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 10:15) 10:40 Bezděz,,obec (příj. 10:50)
500282 8 10:36 Mimoň,,aut.st. (odj. 10:05) 10:40 Dubá,,aut.nádr. (příj. 10:59)
500282 9 10:39 Dubá,,aut.nádr. (odj. 10:20) 10:40 Mimoň,,aut.st. (příj. 11:09)
500250 14 11:02 Bezděz,,obec (odj. 10:52) 11:05 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 11:36)
500400 11 11:20 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 10:40) 11:20 Praha,,Nádraží Holešovice (příj. 12:50)
500400 22 12:45 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 11:25) 12:45 Varnsdorf,,aut.nádr. (příj. 13:55)
500450 3 12:48 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 12:00) 12:48 Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP (příj. 13:40)
500250 13 12:47 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 12:15) 12:50 Bělá p.Bezd.,,papírny (příj. 13:35)
500282 10 12:50 Dubá,,aut.nádr. (příj. 13:09)
500282 11 13:04 Dubá,,aut.nádr. (odj. 12:45)
501250 16 13:00 Bělá p.Bezd.,,nám. (odj. 12:38) 13:05 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 13:43)
500285 56 13:10 Dubá,,aut.nádr. (příj. 13:30)
500400 23 13:33 Rumburk,,žel.st. (odj. 12:10) 13:33 Praha,,Nádraží Holešovice (příj. 15:00)
500285 5 13:43 Dubá,,aut.nádr. (odj. 13:23)
500282 12 13:45 Dubá,,aut.nádr. (příj. 14:04)
500282 13 13:59 Dubá,,aut.nádr. (odj. 13:40)
500253 13 14:05 Doksy,Žďár, (příj. 14:28)
500253 14 14:43 Doksy,Žďár, (odj. 14:30)
500241 2 14:45 Liberec,,aut.nádr. (odj. 13:15)
501250 17 14:53 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 14:15) 14:55 Bělá p.Bezd.,,nám. (příj. 15:25)
500282 14 15:00 Dubá,,aut.nádr. (příj. 15:19)
500450 4 15:02 Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP (odj. 14:10) 15:02 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 15:50)
500250 20 14:58 Bělá p.Bezd.,,papírny (odj. 14:15) 15:05 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 15:36)
500280 16 15:03 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 13:25) 15:05 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj. 16:05)
500250 19 15:38 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 15:15) 15:40 Bezděz,,obec (příj. 15:50)
501250 34 15:50 Bělá p.Bezd.,,nám. (odj. 15:28)
500285 8 15:55 Dubá,,aut.nádr. (příj. 16:15)
500285 7 16:04 Dubá,,aut.nádr. (odj. 15:45)
500250 22 16:05 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 16:29)
500253 15 16:05 Doksy,Žďár, (příj. 16:28)
500253 18 16:43 Doksy,Žďár, (odj. 16:30)
500250 21 16:53 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 16:15) 16:55 Bělá p.Bezd.,,nám. (příj. 17:20)
500282 56 16:44 Mimoň,,aut.st. (odj. 16:15) 16:55 Dubá,,aut.nádr. (příj. 17:14)
500282 17 17:04 Dubá,,aut.nádr. (odj. 16:45)
501250 24 17:10 Bělá p.Bezd.,,nám. (odj. 16:48) 17:11 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 17:49)
500400 24 17:20 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 16:00) 17:20 Varnsdorf,,aut.nádr. (příj. 18:30)
500253 17 17:35 Doksy,Žďár, (příj. 17:50)
500282 18 17:40 Dubá,,aut.nádr. (příj. 17:59)
500282 19 18:24 Dubá,,aut.nádr. (odj. 18:05)
500250 44 18:25 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 18:49)
501250 25 18:45 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 18:15)
500250 26 19:10 Bělá p.Bezd.,,nám. (odj. 18:48) 19:11 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 19:35)
500450 5 20:48 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 20:05) 20:48 Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP (příj. 21:40)
500250 27 20:47 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 20:15) 20:50 Bělá p.Bezd.,,papírny (příj. 21:35)
501250 28 21:05 Bělá p.Bezd.,,nám. (odj. 20:43) 21:05 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 21:43)
501250 29 22:49 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 22:12) 22:50 Bělá p.Bezd.,,nám. (příj. 23:20)
500250 38 22:56 Bělá p.Bezd.,,papírny (odj. 22:15)
500450 6 23:02 Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP (odj. 22:12) 23:02 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 23:45)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní dálková autobusová linka
  Vnitrostátní autobusová linka