Přehled spojů IDOL v zastávce Frýdlant,,aut.nádr. dne 19.08.2019Předchozí den Následující den
149 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
540670 2  4:37 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj.  4:08)  4:37 Frýdlant,,žel.st. (příj.  4:40)
669 12  4:39 Sulików,,Rynek (odj.  3:56)  4:39 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj.  5:35)
540650 2  4:39 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj.  4:00)  4:39 Frýdlant,,žel.st. (příj.  4:41)
669 2  4:40 Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD (odj.  4:00)  4:40 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj.  5:35)
540671 2  4:52 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj.  4:35)
540651 1  4:53 Frýdlant,,žel.st. (odj.  4:50)  4:53 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj.  5:31)
540640 32  4:55 Dětřichov,, (příj.  5:05)
540641 1  5:05 Heřmanice,,obratiště (odj.  4:42)
540671 51  5:09 Frýdlant,,žel.st. (odj.  5:03)  5:09 Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,křiž. (příj.  5:38)
540641 2  5:10 Liberec,,aut.nádr. (příj.  6:13)
540650 1  5:12 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj.  5:49)
540670 4  5:37 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj.  5:08)  5:37 Frýdlant,,žel.st. (příj.  5:40)
540660 2  5:38 Habartice,,st.hr. (odj.  5:09)  5:38 Frýdlant,,žel.st. (příj.  5:40)
540650 4  5:39 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj.  5:02)  5:39 Frýdlant,,žel.st. (příj.  5:41)
540640 1  5:41 Dětřichov,, (odj.  5:30)
540660 1  5:43 Frýdlant,,žel.st. (odj.  5:40)  5:43 Habartice,,st.hr. (příj.  6:01)
540670 1  5:44 Frýdlant,,žel.st. (odj.  5:41)  5:44 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (příj.  6:05)
540651 3  5:53 Frýdlant,,žel.st. (odj.  5:50)  5:53 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj.  6:31)
540651 4  6:04 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj.  5:17)
540650 3  6:14 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj.  6:46)
540641 4  6:15 Heřmanice,,obratiště (příj.  6:38)
540640 2  6:25 Liberec,,aut.nádr. (příj.  7:16)
540670 6  6:37 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj.  6:08)  6:37 Frýdlant,,žel.st. (příj.  6:40)
540660 4  6:38 Habartice,,st.hr. (odj.  6:09)  6:38 Frýdlant,,žel.st. (příj.  6:40)
540650 6  6:39 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj.  6:02)  6:39 Frýdlant,,žel.st. (příj.  6:41)
540641 3  6:42 Liberec,,aut.nádr. (odj.  5:40)
540661 1  6:43 Frýdlant,,žel.st. (odj.  6:40)  6:43 Bulovka,Dolní Oldříš,statek (příj.  7:05)
540670 55  6:44 Frýdlant,,žel.st. (odj.  6:41)  6:44 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (příj.  7:13)
540660 53  6:45 Habartice,,st.hr. (příj.  7:06)
540640 4  6:52 Liberec,,aut.nádr. (příj.  7:46)
540669 31  7:01 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj.  6:15)  7:01 Frýdlant,,nem. (příj.  7:04)
540651 6  7:04 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj.  6:20)
540652 54  7:06 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj.  6:35)
540650 7  7:09 Hejnice,,aut.st. (příj.  7:42)
669 1  7:11 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj.  6:20)  7:11 Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD (příj.  8:10)
540641 17  7:25 Heřmanice,,obratiště (odj.  6:56)
540640 3  7:34 Liberec,,aut.nádr. (odj.  6:38)
540650 8  7:35 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj.  6:47)  7:35 Frýdlant,,žel.st. (příj.  7:37)
540670 60  7:37 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj.  7:14)  7:37 Frýdlant,,žel.st. (příj.  7:40)
540660 56  7:38 Habartice,,st.hr. (odj.  7:16)  7:38 Frýdlant,,žel.st. (příj.  7:40)
540651 60  7:39 Nové Město p.Smrkem,,žel.st. (odj.  6:56)  7:39 Frýdlant,,žel.st. (příj.  7:41)
540661 2  7:42 Bulovka,Dolní Oldříš,statek (odj.  7:06)  7:42 Frýdlant,,nem. (příj.  7:45)
540670 57  7:44 Frýdlant,,žel.st. (odj.  7:41)  7:44 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (příj.  8:05)
540651 7  7:50 Frýdlant,,žel.st. (odj.  7:45)  7:50 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj.  8:27)
540662 6  7:58 Višňová,Andělka, (odj.  7:15)  7:58 Frýdlant,,nem. (příj.  8:00)
540650 29  8:00 Bílý Potok,Smědava, (příj.  8:47)
540602 1  8:08 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  8:43)
540660 5  8:16 Frýdlant,,žel.st. (odj.  8:11)  8:16 Habartice,,st.hr. (příj.  8:41)
540602 1  8:23 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  8:08)  8:25 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  8:43)
540640 6  8:25 Liberec,,aut.nádr. (příj.  9:14)
540670 12  8:37 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj.  8:08)  8:37 Frýdlant,,žel.st. (příj.  8:40)
540651 12  8:38 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj.  7:58)  8:38 Frýdlant,,žel.st. (příj.  8:40)
540641 5  8:42 Liberec,,aut.nádr. (odj.  7:38)  8:42 Frýdlant,,nem. (příj.  8:45)
540602 1  8:43 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  8:08)
540651 9  9:16 Frýdlant,,žel.st. (odj.  9:09)  9:16 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj.  9:55)
540660 8  9:38 Habartice,,st.hr. (odj.  9:09)  9:38 Frýdlant,,žel.st. (příj.  9:40)
540650 30  9:51 Bílý Potok,Smědava, (odj.  9:05)
540640 5 10:04 Liberec,,aut.nádr. (odj.  9:05)
540641 8 10:13 Liberec,,aut.nádr. (příj. 11:14)
540650 11 10:16 Frýdlant,,žel.st. (odj. 10:09) 10:16 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 10:50)
540660 7 10:16 Frýdlant,,žel.st. (odj. 10:11) 10:16 Habartice,,st.hr. (příj. 10:41)
540651 14 10:38 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj.  9:58) 10:38 Frýdlant,,žel.st. (příj. 10:40)
540651 11 11:16 Frýdlant,,žel.st. (odj. 11:09) 11:16 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 11:55)
540670 11 11:20 Frýdlant,,žel.st. (odj. 11:12) 11:20 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (příj. 11:58)
540650 14 11:38 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 11:02) 11:38 Frýdlant,,žel.st. (příj. 11:40)
540660 10 11:38 Habartice,,st.hr. (odj. 11:09) 11:38 Frýdlant,,žel.st. (příj. 11:40)
540641 7 12:09 Liberec,,aut.nádr. (odj. 11:05)
540641 10 12:13 Liberec,,aut.nádr. (příj. 13:14)
540650 13 12:16 Frýdlant,,žel.st. (odj. 12:09) 12:16 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 12:57)
540660 59 12:16 Frýdlant,,žel.st. (odj. 12:11) 12:16 Habartice,,st.hr. (příj. 12:45)
540602 2 12:25 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 13:00)
540650 33 12:36 Raspenava,,žel.st. (příj. 12:50)
540670 16 12:37 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj. 12:08) 12:37 Frýdlant,,žel.st. (příj. 12:40)
540651 16 12:38 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj. 11:58) 12:38 Frýdlant,,žel.st. (příj. 12:40)
669 4 12:39 Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD (odj. 11:35) 12:39 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 13:35)
540669 34 12:39 Frýdlant,,nem. (odj. 12:34) 12:39 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 13:35)
540602 2 12:44 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 12:25) 12:45 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 13:00)
540602 2 13:00 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 12:25)
540650 34 13:06 Raspenava,,žel.st. (odj. 12:54)
540640 34 13:10 Dětřichov,, (příj. 13:20)
540651 15 13:10 Frýdlant,,žel.st. (odj. 13:00) 13:10 Nové Město p.Smrkem,,žel.st. (příj. 13:56)
540662 7 13:10 Višňová,Andělka, (příj. 13:46)
540661 3 13:16 Frýdlant,,žel.st. (odj. 13:11) 13:16 Bulovka,Dolní Oldříš,statek (příj. 13:38)
540650 16 13:38 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 13:02) 13:38 Frýdlant,,žel.st. (příj. 13:40)
540660 62 13:38 Habartice,,st.hr. (odj. 13:12) 13:38 Frýdlant,,žel.st. (příj. 13:40)
540652 3 13:43 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 14:13)
540640 10 13:45 Liberec,,aut.nádr. (příj. 14:35)
540640 33 13:50 Dětřichov,, (odj. 13:40)
540651 17 14:00 Frýdlant,,žel.st. (odj. 13:50) 14:00 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 14:40)
540661 4 14:05 Bulovka,Dolní Oldříš,statek (odj. 13:42) 14:05 Frýdlant,,žel.st. (příj. 14:08)
540641 9 14:09 Liberec,,aut.nádr. (odj. 13:05)
540641 12 14:11 Liberec,,aut.nádr. (příj. 15:14)
540660 61 14:16 Frýdlant,,žel.st. (odj. 14:11) 14:16 Habartice,,st.hr. (příj. 14:41)
540650 17 14:21 Frýdlant,,žel.st. (odj. 14:12) 14:21 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 14:59)
540670 15 14:28 Frýdlant,,žel.st. (odj. 14:22) 14:28 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (příj. 14:52)
540650 18 14:48 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 14:06) 14:48 Frýdlant,,žel.st. (příj. 14:50)
540640 7 14:59 Liberec,,aut.nádr. (odj. 14:05)
540651 20 15:07 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj. 14:20) 15:07 Frýdlant,,žel.st. (příj. 15:09)
669 3 15:11 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 14:20) 15:11 Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD (příj. 15:58)
540660 64 15:14 Habartice,,st.hr. (odj. 14:46) 15:14 Frýdlant,,žel.st. (příj. 15:16)
540670 17 15:15 Frýdlant,,žel.st. (odj. 15:10) 15:15 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (příj. 15:44)
540641 14 15:16 Heřmanice,,obratiště (příj. 15:42)
540650 19 15:16 Frýdlant,,žel.st. (odj. 15:09) 15:16 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 15:54)
540669 33 15:16 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 14:15) 15:16 Habartice,,st.hr. (příj. 15:41)
540640 12 15:22 Liberec,,aut.nádr. (příj. 16:14)
540670 20 15:37 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj. 14:56) 15:37 Frýdlant,,žel.st. (příj. 15:40)
540650 20 15:38 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 15:02) 15:38 Frýdlant,,žel.st. (příj. 15:40)
540641 11 16:09 Liberec,,aut.nádr. (odj. 15:05)
540641 16 16:11 Liberec,,aut.nádr. (příj. 17:14)
540670 19 16:15 Frýdlant,,žel.st. (odj. 16:10) 16:15 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (příj. 16:44)
540651 21 16:16 Frýdlant,,žel.st. (odj. 16:09) 16:16 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 16:55)
540670 22 16:37 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj. 16:14) 16:37 Frýdlant,,žel.st. (příj. 16:40)
540650 22 16:38 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 16:02) 16:38 Frýdlant,,žel.st. (příj. 16:40)
540660 15 16:38 Frýdlant,,žel.st. (odj. 16:33) 16:38 Habartice,,st.hr. (příj. 17:06)
540641 13 17:09 Liberec,,aut.nádr. (odj. 16:05)
540650 21 17:16 Frýdlant,,žel.st. (odj. 17:09) 17:16 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 17:54)
540661 9 17:16 Frýdlant,,žel.st. (odj. 17:11) 17:16 Bulovka,Dolní Oldříš,statek (příj. 17:38)
540670 21 17:20 Frýdlant,,žel.st. (odj. 17:15) 17:20 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (příj. 17:53)
540640 14 17:22 Liberec,,aut.nádr. (příj. 18:14)
540670 24 17:37 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj. 17:08) 17:37 Frýdlant,,žel.st. (příj. 17:40)
540651 24 17:38 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj. 16:58) 17:38 Frýdlant,,žel.st. (příj. 17:40)
540660 18 17:38 Habartice,,st.hr. (odj. 17:19) 17:38 Frýdlant,,žel.st. (příj. 17:40)
540640 9 17:59 Liberec,,aut.nádr. (odj. 17:05)
540661 10 18:05 Bulovka,Dolní Oldříš,statek (odj. 17:42) 18:05 Frýdlant,,žel.st. (příj. 18:08)
540651 23 18:16 Frýdlant,,žel.st. (odj. 18:09) 18:16 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 18:55)
540660 19 18:16 Frýdlant,,žel.st. (odj. 18:11) 18:16 Habartice,,st.hr. (příj. 18:40)
540641 18 18:24 Liberec,,aut.nádr. (příj. 19:22)
540650 24 18:38 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 18:02) 18:38 Frýdlant,,žel.st. (příj. 18:40)
540671 5 19:14 Frýdlant,,žel.st. (odj. 19:10) 19:14 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 19:38)
540641 15 19:38 Liberec,,aut.nádr. (odj. 18:37)
540651 26 19:38 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj. 18:58) 19:38 Frýdlant,,žel.st. (příj. 19:40)
540660 20 19:38 Habartice,,st.hr. (odj. 19:19) 19:38 Frýdlant,,žel.st. (příj. 19:40)
540651 25 19:50 Frýdlant,,žel.st. (odj. 19:45) 19:50 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 20:24)
540660 21 20:16 Frýdlant,,žel.st. (odj. 20:11) 20:16 Habartice,,st.hr. (příj. 20:40)
540670 26 20:37 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj. 20:14) 20:37 Frýdlant,,žel.st. (příj. 20:40)
669 6 20:44 Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD (odj. 19:40) 20:44 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 21:38)
540669 36 20:44 Frýdlant,,nem. (odj. 20:39) 20:44 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 21:38)
540650 23 20:50 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 21:25)
540640 11 21:01 Liberec,,aut.nádr. (odj. 20:15)
540640 36 21:10 Dětřichov,, (příj. 21:20)
540671 7 21:14 Frýdlant,,žel.st. (odj. 21:10) 21:14 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 21:38)
540640 35 21:50 Dětřichov,, (odj. 21:40)
540651 27 21:55 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 22:33)
540650 26 22:43 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 22:08)
540650 25 22:50 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 23:19)
540671 8 22:57 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj. 22:35) 22:57 Frýdlant,,žel.st. (příj. 23:00)
540669 35 23:00 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 22:15) 23:00 Frýdlant,,nem. (příj. 23:03)
669 5 23:11 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 22:20) 23:11 Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD (příj.  0:08)
540670 23 23:13 Frýdlant,,žel.st. (odj. 23:10) 23:13 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (příj. 23:38)

Legenda:
Typ linky
  Mezinárodní autobusová linka
  Vnitrostátní autobusová linka