Přehled spojů IDOL v zastávce Frýdlant,,u Koruny dne 19.08.2019Předchozí den Následující den
51 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
540650 2  4:32 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj.  4:00)  4:32 Frýdlant,,žel.st. (příj.  4:41)
540651 1  4:58 Frýdlant,,žel.st. (odj.  4:50)  4:58 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj.  5:31)
540650 1  5:17 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  5:12)  5:17 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj.  5:49)
540650 4  5:32 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj.  5:02)  5:32 Frýdlant,,žel.st. (příj.  5:41)
540651 4  5:57 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj.  5:17)  5:57 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  6:04)
540651 3  5:58 Frýdlant,,žel.st. (odj.  5:50)  5:58 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj.  6:31)
540650 3  6:19 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  6:14)  6:19 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj.  6:46)
540650 6  6:32 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj.  6:02)  6:32 Frýdlant,,žel.st. (příj.  6:41)
540651 6  6:57 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj.  6:20)  6:57 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  7:04)
540652 54  7:01 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj.  6:35)  7:01 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  7:06)
540650 7  7:15 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  7:09)  7:15 Hejnice,,aut.st. (příj.  7:42)
540640 3  7:27 Liberec,,aut.nádr. (odj.  6:38)  7:27 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  7:34)
540650 8  7:27 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj.  6:47)  7:27 Frýdlant,,žel.st. (příj.  7:37)
540651 60  7:32 Nové Město p.Smrkem,,žel.st. (odj.  6:56)  7:32 Frýdlant,,žel.st. (příj.  7:41)
540651 7  7:55 Frýdlant,,žel.st. (odj.  7:45)  7:55 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj.  8:27)
540650 29  8:05 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  8:00)  8:05 Bílý Potok,Smědava, (příj.  8:47)
540602 1  8:20 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  8:08)  8:20 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  8:43)
540651 12  8:31 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj.  7:58)  8:31 Frýdlant,,žel.st. (příj.  8:40)
540651 9  9:21 Frýdlant,,žel.st. (odj.  9:09)  9:21 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj.  9:55)
540650 30  9:43 Bílý Potok,Smědava, (odj.  9:05)  9:43 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  9:51)
540640 5  9:57 Liberec,,aut.nádr. (odj.  9:05)  9:57 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 10:04)
540650 11 10:21 Frýdlant,,žel.st. (odj. 10:09) 10:21 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 10:50)
540651 14 10:31 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj.  9:58) 10:31 Frýdlant,,žel.st. (příj. 10:40)
540651 11 11:21 Frýdlant,,žel.st. (odj. 11:09) 11:21 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 11:55)
540650 14 11:31 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 11:02) 11:31 Frýdlant,,žel.st. (příj. 11:40)
540650 13 12:21 Frýdlant,,žel.st. (odj. 12:09) 12:21 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 12:57)
540651 16 12:31 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj. 11:58) 12:31 Frýdlant,,žel.st. (příj. 12:40)
540650 33 12:41 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 12:36) 12:41 Raspenava,,žel.st. (příj. 12:50)
540602 2 12:48 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 12:25) 12:48 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 13:00)
540650 34 13:00 Raspenava,,žel.st. (odj. 12:54) 13:00 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 13:06)
540651 15 13:16 Frýdlant,,žel.st. (odj. 13:00) 13:16 Nové Město p.Smrkem,,žel.st. (příj. 13:56)
540650 16 13:31 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 13:02) 13:31 Frýdlant,,žel.st. (příj. 13:40)
540652 3 13:49 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 13:43) 13:49 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 14:13)
540651 17 14:06 Frýdlant,,žel.st. (odj. 13:50) 14:06 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 14:40)
540650 17 14:26 Frýdlant,,žel.st. (odj. 14:12) 14:26 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 14:59)
540650 18 14:41 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 14:06) 14:41 Frýdlant,,žel.st. (příj. 14:50)
540651 20 15:01 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj. 14:20) 15:01 Frýdlant,,žel.st. (příj. 15:09)
540650 19 15:21 Frýdlant,,žel.st. (odj. 15:09) 15:21 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 15:54)
540650 20 15:31 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 15:02) 15:31 Frýdlant,,žel.st. (příj. 15:40)
540651 21 16:21 Frýdlant,,žel.st. (odj. 16:09) 16:21 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 16:55)
540650 22 16:31 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 16:02) 16:31 Frýdlant,,žel.st. (příj. 16:40)
540650 21 17:21 Frýdlant,,žel.st. (odj. 17:09) 17:21 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 17:54)
540651 24 17:31 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj. 16:58) 17:31 Frýdlant,,žel.st. (příj. 17:40)
540651 23 18:21 Frýdlant,,žel.st. (odj. 18:09) 18:21 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 18:55)
540650 24 18:31 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 18:02) 18:31 Frýdlant,,žel.st. (příj. 18:40)
540651 26 19:31 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj. 18:58) 19:31 Frýdlant,,žel.st. (příj. 19:40)
540651 25 19:55 Frýdlant,,žel.st. (odj. 19:45) 19:55 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 20:24)
540650 23 20:55 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 20:50) 20:55 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 21:25)
540651 27 22:00 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 21:55) 22:00 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 22:33)
540650 26 22:36 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 22:08) 22:36 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 22:43)
540650 25 22:55 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 22:50) 22:55 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 23:19)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní autobusová linka