Přehled spojů IDOL v zastávce Frýdlant,,žel.st. dne 19.08.2019Předchozí den Následující den
112 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
540670 2  4:40 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj.  4:08)
540650 2  4:41 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj.  4:00)
669 2  4:42 Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD (odj.  4:00)  4:49 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj.  5:35)
669 12  4:41 Sulików,,Rynek (odj.  3:56)  4:49 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj.  5:35)
540651 1  4:50 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj.  5:31)
540640 32  4:57 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  4:55)  4:57 Dětřichov,, (příj.  5:05)
540671 51  5:03 Nové Město p.Smrkem,Ludvíkov,křiž. (příj.  5:38)
540641 2  5:12 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  5:10)  5:12 Liberec,,aut.nádr. (příj.  6:13)
540640 1  5:38 Dětřichov,, (odj.  5:30)  5:38 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  5:41)
540660 1  5:40 Habartice,,st.hr. (příj.  6:01)
540660 2  5:40 Habartice,,st.hr. (odj.  5:09)
540670 4  5:40 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj.  5:08)
540650 4  5:41 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj.  5:02)
540670 1  5:41 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (příj.  6:05)
540651 3  5:50 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj.  6:31)
540640 2  6:27 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  6:25)  6:27 Liberec,,aut.nádr. (příj.  7:16)
540641 3  6:39 Liberec,,aut.nádr. (odj.  5:40)  6:39 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  6:42)
540660 4  6:40 Habartice,,st.hr. (odj.  6:09)
540661 1  6:40 Bulovka,Dolní Oldříš,statek (příj.  7:05)
540670 6  6:40 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj.  6:08)
540650 6  6:41 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj.  6:02)
540670 55  6:41 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (příj.  7:13)
540669 31  6:58 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj.  6:15)  6:58 Frýdlant,,nem. (příj.  7:04)
669 1  7:03 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj.  6:20)  7:08 Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD (příj.  8:10)
540641 17  7:22 Heřmanice,,obratiště (odj.  6:56)  7:22 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  7:25)
540650 8  7:37 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj.  6:47)
540660 56  7:40 Habartice,,st.hr. (odj.  7:16)
540661 2  7:40 Bulovka,Dolní Oldříš,statek (odj.  7:06)  7:40 Frýdlant,,nem. (příj.  7:45)
540670 60  7:40 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj.  7:14)
540651 60  7:41 Nové Město p.Smrkem,,žel.st. (odj.  6:56)
540670 57  7:41 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (příj.  8:05)
540651 7  7:45 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj.  8:27)
540602 1  8:10 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  8:08)  8:10 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  8:43)
540660 5  8:11 Habartice,,st.hr. (příj.  8:41)
540640 6  8:27 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  8:25)  8:27 Liberec,,aut.nádr. (příj.  9:14)
540641 5  8:39 Liberec,,aut.nádr. (odj.  7:38)  8:39 Frýdlant,,nem. (příj.  8:45)
540602 1  8:40 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  8:08)  8:40 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  8:43)
540651 12  8:40 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj.  7:58)
540670 12  8:40 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj.  8:08)
540651 9  9:09 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj.  9:55)
540660 8  9:40 Habartice,,st.hr. (odj.  9:09)
540650 11 10:09 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 10:50)
540660 7 10:11 Habartice,,st.hr. (příj. 10:41)
540641 8 10:15 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 10:13) 10:15 Liberec,,aut.nádr. (příj. 11:14)
540651 14 10:40 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj.  9:58)
540651 11 11:09 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 11:55)
540670 11 11:12 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (příj. 11:58)
540650 14 11:40 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 11:02)
540660 10 11:40 Habartice,,st.hr. (odj. 11:09)
540650 13 12:09 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 12:57)
540660 59 12:11 Habartice,,st.hr. (příj. 12:45)
540641 10 12:15 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 12:13) 12:15 Liberec,,aut.nádr. (příj. 13:14)
540602 2 12:27 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 12:25) 12:27 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 13:00)
540651 16 12:40 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj. 11:58)
540670 16 12:40 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj. 12:08)
540602 2 12:42 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 12:25) 12:42 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 13:00)
669 4 12:41 Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD (odj. 11:35) 12:49 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 13:35)
540669 34 12:41 Frýdlant,,nem. (odj. 12:34) 12:49 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 13:35)
540651 15 13:00 Nové Město p.Smrkem,,žel.st. (příj. 13:56)
540661 3 13:11 Bulovka,Dolní Oldříš,statek (příj. 13:38)
540640 34 13:12 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 13:10) 13:12 Dětřichov,, (příj. 13:20)
540662 7 13:12 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 13:10) 13:12 Višňová,Andělka, (příj. 13:46)
540650 16 13:40 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 13:02)
540660 62 13:40 Habartice,,st.hr. (odj. 13:12)
540651 17 13:50 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 14:40)
540661 4 14:08 Bulovka,Dolní Oldříš,statek (odj. 13:42)
540660 61 14:11 Habartice,,st.hr. (příj. 14:41)
540650 17 14:12 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 14:59)
540641 12 14:13 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 14:11) 14:13 Liberec,,aut.nádr. (příj. 15:14)
540670 15 14:22 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (příj. 14:52)
540650 18 14:50 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 14:06)
669 3 15:03 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 14:20) 15:08 Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD (příj. 15:58)
540669 33 14:58 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 14:15) 15:08 Habartice,,st.hr. (příj. 15:41)
540650 19 15:09 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 15:54)
540651 20 15:09 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj. 14:20)
540670 17 15:10 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (příj. 15:44)
540660 64 15:16 Habartice,,st.hr. (odj. 14:46)
540641 14 15:18 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 15:16) 15:18 Heřmanice,,obratiště (příj. 15:42)
540650 20 15:40 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 15:02)
540670 20 15:40 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj. 14:56)
540651 21 16:09 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 16:55)
540670 19 16:10 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (příj. 16:44)
540641 16 16:13 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 16:11) 16:13 Liberec,,aut.nádr. (příj. 17:14)
540660 15 16:33 Habartice,,st.hr. (příj. 17:06)
540650 22 16:40 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 16:02)
540670 22 16:40 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj. 16:14)
540650 21 17:09 Bílý Potok,,u Krakonoše (příj. 17:54)
540661 9 17:11 Bulovka,Dolní Oldříš,statek (příj. 17:38)
540670 21 17:15 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (příj. 17:53)
540651 24 17:40 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj. 16:58)
540660 18 17:40 Habartice,,st.hr. (odj. 17:19)
540670 24 17:40 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj. 17:08)
540661 10 18:08 Bulovka,Dolní Oldříš,statek (odj. 17:42)
540651 23 18:09 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 18:55)
540660 19 18:11 Habartice,,st.hr. (příj. 18:40)
540641 18 18:26 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 18:24) 18:26 Liberec,,aut.nádr. (příj. 19:22)
540650 24 18:40 Bílý Potok,,u Krakonoše (odj. 18:02)
540671 5 19:10 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 19:38)
540641 15 19:35 Liberec,,aut.nádr. (odj. 18:37) 19:35 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 19:38)
540651 26 19:40 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj. 18:58)
540660 20 19:40 Habartice,,st.hr. (odj. 19:19)
540651 25 19:45 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 20:24)
540660 21 20:11 Habartice,,st.hr. (příj. 20:40)
540670 26 20:40 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (odj. 20:14)
669 6 20:46 Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD (odj. 19:40) 20:54 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 21:38)
540669 36 20:46 Frýdlant,,nem. (odj. 20:39) 20:54 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 21:38)
540671 7 21:10 Nové Město p.Smrkem,,nám. (příj. 21:38)
540640 36 21:12 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 21:10) 21:12 Dětřichov,, (příj. 21:20)
540669 35 22:58 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 22:15) 22:58 Frýdlant,,nem. (příj. 23:03)
540671 8 23:00 Nové Město p.Smrkem,,nám. (odj. 22:35)
669 5 23:03 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 22:20) 23:08 Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD (příj.  0:08)
540670 23 23:10 Jindřichovice p.Smrkem,,ObÚ (příj. 23:38)

Legenda:
Typ linky
  Mezinárodní autobusová linka
  Vnitrostátní autobusová linka