Přehled spojů IDOL v zastávce Frýdlant,Větrov,Lidový dům dne 19.08.2019Předchozí den Následující den
43 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
669 2  4:51 Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD (odj.  4:00)  4:51 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj.  5:35)
669 12  4:51 Sulików,,Rynek (odj.  3:56)  4:51 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj.  5:35)
540640 32  4:59 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  4:55)  4:59 Dětřichov,, (příj.  5:05)
540641 1  5:01 Heřmanice,,obratiště (odj.  4:42)  5:01 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  5:05)
540641 2  5:14 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  5:10)  5:14 Liberec,,aut.nádr. (příj.  6:13)
540640 1  5:36 Dětřichov,, (odj.  5:30)  5:36 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  5:41)
540641 4  6:17 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  6:15)  6:17 Heřmanice,,obratiště (příj.  6:38)
540640 2  6:29 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  6:25)  6:29 Liberec,,aut.nádr. (příj.  7:16)
540641 3  6:36 Liberec,,aut.nádr. (odj.  5:40)  6:36 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  6:42)
540669 31  6:55 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj.  6:15)  6:55 Frýdlant,,nem. (příj.  7:04)
669 1  7:00 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj.  6:20)  7:00 Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD (příj.  8:10)
540641 17  7:19 Heřmanice,,obratiště (odj.  6:56)  7:19 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  7:25)
540662 6  7:54 Višňová,Andělka, (odj.  7:15)  7:54 Frýdlant,,nem. (příj.  8:00)
540602 1  8:12 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  8:08)  8:12 Frýdlant,,aut.nádr. (příj.  8:43)
540640 6  8:29 Frýdlant,,aut.nádr. (odj.  8:25)  8:29 Liberec,,aut.nádr. (příj.  9:14)
540641 5  8:36 Liberec,,aut.nádr. (odj.  7:38)  8:36 Frýdlant,,nem. (příj.  8:45)
540641 8 10:17 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 10:13) 10:17 Liberec,,aut.nádr. (příj. 11:14)
540641 7 12:03 Liberec,,aut.nádr. (odj. 11:05) 12:03 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 12:09)
540641 10 12:17 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 12:13) 12:17 Liberec,,aut.nádr. (příj. 13:14)
669 4 12:51 Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD (odj. 11:35) 12:51 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 13:35)
540669 34 12:51 Frýdlant,,nem. (odj. 12:34) 12:51 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 13:35)
540602 2 12:56 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 12:25) 12:56 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 13:00)
540640 34 13:14 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 13:10) 13:14 Dětřichov,, (příj. 13:20)
540640 33 13:46 Dětřichov,, (odj. 13:40) 13:46 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 13:50)
540641 9 14:03 Liberec,,aut.nádr. (odj. 13:05) 14:03 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 14:09)
540641 12 14:15 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 14:11) 14:15 Liberec,,aut.nádr. (příj. 15:14)
540640 7 14:54 Liberec,,aut.nádr. (odj. 14:05) 14:54 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 14:59)
540669 33 14:55 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 14:15) 14:55 Habartice,,st.hr. (příj. 15:41)
669 3 15:00 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 14:20) 15:00 Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD (příj. 15:58)
540641 14 15:20 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 15:16) 15:20 Heřmanice,,obratiště (příj. 15:42)
540641 11 16:03 Liberec,,aut.nádr. (odj. 15:05) 16:03 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 16:09)
540641 16 16:15 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 16:11) 16:15 Liberec,,aut.nádr. (příj. 17:14)
540641 13 17:03 Liberec,,aut.nádr. (odj. 16:05) 17:03 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 17:09)
540640 9 17:54 Liberec,,aut.nádr. (odj. 17:05) 17:54 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 17:59)
540641 18 18:28 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 18:24) 18:28 Liberec,,aut.nádr. (příj. 19:22)
540641 15 19:32 Liberec,,aut.nádr. (odj. 18:37) 19:32 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 19:38)
669 6 20:56 Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD (odj. 19:40) 20:56 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 21:38)
540640 11 20:56 Liberec,,aut.nádr. (odj. 20:15) 20:56 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 21:01)
540669 36 20:56 Frýdlant,,nem. (odj. 20:39) 20:56 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 21:38)
540640 36 21:14 Frýdlant,,aut.nádr. (odj. 21:10) 21:14 Dětřichov,, (příj. 21:20)
540640 35 21:46 Dětřichov,, (odj. 21:40) 21:46 Frýdlant,,aut.nádr. (příj. 21:50)
540669 35 22:55 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 22:15) 22:55 Frýdlant,,nem. (příj. 23:03)
669 5 23:00 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 22:20) 23:00 Zgorzelec,,ul.A.Krajowej SAD (příj.  0:08)

Legenda:
Typ linky
  Mezinárodní autobusová linka
  Vnitrostátní autobusová linka