Přehled spojů IDOL v zastávce Chotovice,,rozc.0.5 dne 22.08.2019Předchozí den Následující den
63 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
500450 1  4:10 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  4:05)  4:10 Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP (příj.  5:40)
500451 1  4:43 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  4:30)  4:43 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  4:50)
500451 21  5:03 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  4:50)  5:03 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  5:10)
500481 1  5:07 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  4:50)  5:07 Okrouhlá,,otočka (příj.  5:22)
500240 2  5:22 Cvikov,,aut.st. (odj.  4:58)  5:22 Česká Lípa,,Obecní les (příj.  5:48)
500451 7  5:31 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  5:15)  5:31 Nový Bor,,Crystalex (příj.  5:40)
500400 5  6:00 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  5:53)  6:00 Praha,,Nádraží Holešovice (příj.  7:55)
500240 57  6:12 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  5:55)  6:12 Liberec,,aut.nádr. (příj.  7:24)
500240 10  6:27 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj.  5:45)  6:27 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  6:40)
500240 1  6:29 Česká Lípa,,Obecní les (odj.  6:07)  6:29 Cvikov,,aut.st. (příj.  6:53)
500451 10  6:37 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  6:30)  6:37 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  6:55)
500451 15  6:46 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  6:30)  6:46 Nový Bor,,Crystalex (příj.  6:55)
500451 14  7:07 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  7:00)  7:07 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  7:25)
500240 4  7:32 Cvikov,,aut.st. (odj.  7:00)  7:32 Česká Lípa,,Soud (příj.  7:50)
500481 25  7:33 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  7:10)  7:33 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  7:45)
500451 22  7:37 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  7:30)  7:37 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  8:00)
500450 2  7:43 Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP (odj.  6:10)  7:43 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  7:55)
500451 19  7:46 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  7:30)  7:46 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  7:55)
500451 18  7:52 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  7:45)  7:52 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  8:15)
500451 26  8:36 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  8:30)  8:36 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  8:55)
500451 23  8:41 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  8:25)  8:41 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  8:50)
500451 30  9:36 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  9:30)  9:36 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  9:50)
500451 27  9:41 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  9:25)  9:41 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  9:50)
500400 52 10:16 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 10:00) 10:16 Rumburk,,žel.st. (příj. 11:15)
500451 34 10:36 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 10:30) 10:36 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 10:50)
500451 31 10:41 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 10:25) 10:41 Nový Bor,,Crystalex (příj. 10:50)
500481 10 10:51 Okrouhlá,,otočka (odj. 10:35) 10:51 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 11:15)
500451 38 11:36 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 11:30) 11:36 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 11:50)
500451 35 11:41 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 11:25) 11:41 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 11:50)
500450 3 12:06 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 12:00) 12:06 Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP (příj. 13:40)
500451 42 12:36 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 12:30) 12:36 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 12:55)
500451 39 12:41 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 12:25) 12:41 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 12:50)
500240 6 13:16 Cvikov,,aut.st. (odj. 12:50) 13:16 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 13:40)
500451 46 13:36 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 13:30) 13:36 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 13:55)
500451 45 13:41 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 13:25) 13:41 Nový Bor,,Crystalex (příj. 13:50)
500481 14 13:41 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 13:32) 13:41 Okrouhlá,,otočka (příj. 14:18)
500451 48 14:16 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 14:10) 14:16 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 14:30)
500451 49 14:31 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 14:12) 14:31 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 14:38)
500481 12 14:36 Okrouhlá,,otočka (odj. 14:20) 14:36 Okrouhlá,,otočka (příj. 15:08)
500240 3 14:37 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 14:10) 14:37 Cvikov,,aut.st. (příj. 15:03)
500451 52 14:46 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 14:40) 14:46 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 15:00)
500451 57 15:31 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 15:15) 15:31 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 15:40)
500451 60 15:36 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 15:30) 15:36 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 15:50)
500481 16 15:36 Okrouhlá,,otočka (odj. 15:20) 15:36 Okrouhlá,,otočka (příj. 16:08)
500450 4 15:43 Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP (odj. 14:10) 15:43 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 15:50)
500451 64 15:51 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 15:45) 15:51 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 16:05)
500451 61 16:01 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 15:45) 16:01 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 16:10)
500451 72 16:36 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 16:30) 16:36 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 16:50)
500481 18 16:36 Okrouhlá,,otočka (odj. 16:20) 16:36 Okrouhlá,,otočka (příj. 17:08)
500451 67 16:41 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 16:25) 16:41 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 16:50)
500400 14 17:10 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 15:25) 17:10 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 17:18)
500451 76 17:36 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 17:30) 17:36 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 17:50)
500451 71 17:41 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 17:25) 17:41 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 17:50)
500240 16 18:37 Liberec,,aut.nádr. (odj. 17:30) 18:37 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 18:50)
500451 79 19:28 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 19:15) 19:28 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 19:35)
500451 84 19:36 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 19:30) 19:36 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 19:50)
500450 5 20:10 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 20:05) 20:10 Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP (příj. 21:40)
500400 18 20:22 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 18:40) 20:22 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 20:30)
500240 8 21:16 Liberec,,aut.nádr. (odj. 20:00) 21:16 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 21:40)
500451 86 21:49 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 21:45) 21:49 Česká Lípa,,Hrnčířská (příj. 21:59)
500400 20 22:20 Praha,,Nádraží Holešovice (odj. 20:40) 22:20 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 22:25)
500240 5 22:35 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 22:10) 22:35 Cvikov,,aut.st. (příj. 22:55)
500450 6 23:38 Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP (odj. 22:12) 23:38 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 23:45)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní dálková autobusová linka
  Vnitrostátní autobusová linka