Přehled spojů IDOL v zastávce Cvikov,,aut.st. dne 19.08.2019Předchozí den Následující den
87 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
500440 2  4:27 Česká Kamenice,,žel.st. (odj.  3:48)  4:27 Liberec,Pilínkov, (příj.  5:40)
500441 22  4:35 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  4:50)
500240 11  4:49 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  4:35)  4:50 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka (příj.  5:04)
500472 1  4:55 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  4:25)
500441 2  4:56 Krompach,, (odj.  4:32)
500240 2  4:58 Česká Lípa,,Obecní les (příj.  5:48)
540449 1  4:55 Jablonné v Podj.,Heřmanice,rest. (odj.  4:32)  4:58 Zákupy,,Nové Zákupy sídl. (příj.  5:35)
500472 2  5:10 Nový Bor,,Crystalex (příj.  5:45)
500240 13  5:19 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  5:05)  5:20 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka (příj.  5:34)
500440 4  5:57 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  5:45)  5:57 Liberec,,aut.nádr. (příj.  6:44)
500240 10  6:00 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj.  5:45)  6:00 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  6:40)
500240 57  6:38 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  5:55)  6:38 Liberec,,aut.nádr. (příj.  7:24)
500441 13  6:40 Krompach,, (příj.  7:04)
500240 12  6:39 Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka (odj.  6:23)  6:45 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  7:05)
500240 1  6:53 Česká Lípa,,Obecní les (odj.  6:07)
500453 3  6:55 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj.  6:15)
540449 2  6:58 Zákupy,,Nové Zákupy sídl. (odj.  6:25)  6:59 Jablonné v Podj.,Heřmanice,rest. (příj.  7:27)
500240 4  7:00 Česká Lípa,,Soud (příj.  7:50)
500453 2  7:00 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj.  7:42)
500440 1  7:21 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj.  6:15)  7:23 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  7:45)
500441 6  7:26 Krompach,, (odj.  7:07)  7:27 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  7:45)
500440 3  8:01 Liberec,,aut.nádr. (odj.  7:05)  8:05 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  8:19)
500441 21  8:12 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  7:55)
500440 10  8:35 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  8:20)  8:36 Liberec,,aut.nádr. (příj.  9:20)
500440 5  8:59 Liberec,,aut.nádr. (odj.  8:15)  9:00 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  9:14)
500440 12  9:35 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  9:20)  9:36 Liberec,,aut.nádr. (příj. 10:20)
500440 7  9:59 Liberec,,aut.nádr. (odj.  9:10) 10:00 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 10:14)
500441 23 10:12 Nový Bor,,aut.nádr. (odj.  9:55)
500240 15 10:35 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 10:20) 10:36 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj. 10:48)
500441 5 10:40 Krompach,, (příj. 11:00)
500453 6 10:45 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 11:30)
500440 9 10:59 Liberec,,aut.nádr. (odj. 10:15) 11:00 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 11:14)
500441 8 11:29 Krompach,, (odj. 11:05)
500440 16 11:35 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 11:20) 11:36 Liberec,,aut.nádr. (příj. 12:20)
500441 30 11:55 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 12:10)
500440 11 11:59 Liberec,,aut.nádr. (odj. 11:10) 12:00 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 12:14)
500441 25 12:12 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 11:55)
500453 9 12:30 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 11:45)
500440 18 12:35 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 12:20) 12:36 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 13:37)
500240 6 12:50 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 13:40)
540449 3 12:55 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj. 12:40) 12:58 Zákupy,,Nové Zákupy sídl. (příj. 13:35)
500440 13 12:59 Liberec,,aut.nádr. (odj. 12:15) 13:00 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 13:14)
500441 27 13:02 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 12:45)
500441 7 13:10 Krompach,, (příj. 13:30)
500472 10 13:35 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 14:05)
500440 20 13:35 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 13:20) 13:36 Liberec,,aut.nádr. (příj. 14:20)
500441 10 13:54 Krompach,, (odj. 13:30) 13:55 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 14:08)
500240 54 14:03 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj. 13:50) 14:05 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 14:20)
500440 22 14:35 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 14:20) 14:36 Liberec,,aut.nádr. (příj. 15:20)
500441 29 14:44 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 14:25)
500453 4 14:45 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 15:14)
540449 4 14:58 Zákupy,,Nové Zákupy sídl. (odj. 14:25)
500240 3 15:03 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 14:10)
500453 5 15:08 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 14:28)
500472 14 15:10 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 15:40)
500472 23 15:10 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 14:45)
501441 1 15:10 Krompach,, (příj. 15:29)
500440 19 15:19 Liberec,Pilínkov, (odj. 14:07) 15:20 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 15:32)
500441 32 15:35 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 15:50)
500440 24 15:35 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 15:20) 15:36 Liberec,,aut.nádr. (příj. 16:20)
501441 2 15:54 Krompach,, (odj. 15:30)
500440 21 15:59 Liberec,,aut.nádr. (odj. 15:00) 16:00 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 16:14)
500453 7 16:08 Česká Lípa,,aut.nádr. (odj. 15:30)
500441 31 16:12 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 15:55)
500440 23 16:14 Liberec,,aut.nádr. (odj. 15:30) 16:15 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 16:29)
500472 16 16:15 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 16:45)
501441 3 16:15 Krompach,, (příj. 16:35)
500440 26 16:35 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 16:20) 16:36 Liberec,,aut.nádr. (příj. 17:20)
501441 4 16:54 Krompach,, (odj. 16:37)
540449 5 16:58 Zákupy,,Nové Zákupy sídl. (příj. 17:35)
500440 25 17:14 Liberec,,aut.nádr. (odj. 16:30) 17:15 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 17:29)
500441 11 17:35 Krompach,, (příj. 17:59)
500440 28 17:35 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 17:20) 17:36 Liberec,,aut.nádr. (příj. 18:20)
500240 16 18:14 Liberec,,aut.nádr. (odj. 17:30) 18:15 Česká Lípa,,aut.nádr. (příj. 18:50)
500441 14 18:19 Krompach,, (odj. 18:00)
500440 34 18:35 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 18:20) 18:36 Liberec,,aut.nádr. (příj. 19:20)
500472 22 18:40 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 19:08)
540449 6 18:58 Zákupy,,Nové Zákupy sídl. (odj. 18:25) 19:03 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj. 19:15)
500440 27 19:14 Liberec,,aut.nádr. (odj. 18:30) 19:15 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 19:29)
500441 15 19:22 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 19:05) 19:25 Krompach,, (příj. 19:49)
500441 16 20:07 Krompach,, (odj. 19:50) 20:10 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 20:25)
500440 30 20:30 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 20:15) 20:30 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 21:27)
500240 8 20:44 Liberec,,aut.nádr. (odj. 20:00) 20:50 Česká Lípa,,Obecní les (příj. 21:40)
540449 7 20:57 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj. 20:45) 20:58 Zákupy,,Nové Zákupy sídl. (příj. 21:35)
500240 5 22:55 Česká Lípa,,Obecní les (odj. 22:10)
540449 8 22:58 Zákupy,,Nové Zákupy sídl. (odj. 22:25) 22:59 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj. 23:11)
500440 29 23:19 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 22:15) 23:20 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 23:32)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní autobusová linka