Přehled spojů IDOL v zastávce Chrastava,,aut.nádr. dne 19.08.2019Předchozí den Následující den
130 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
540074 38  4:32 Bílý Kostel n.Nisou,,křiž. (odj.  4:27)
540070 2  4:35 Liberec,,aut.nádr. (příj.  5:00)
540071 2  4:52 Liberec,,aut.nádr. (příj.  5:29)
500440 2  5:05 Česká Kamenice,,žel.st. (odj.  3:48)  5:05 Liberec,Pilínkov, (příj.  5:40)
540070 4  5:05 Chrastava,Horní Vítkov,vozovna (odj.  4:50)  5:05 Liberec,,Fügnerova (příj.  5:38)
540073 1  5:10 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  4:40)  5:10 Chrastava,,žel.st. (příj.  5:12)
689 2  5:15 Sieniawka,, (odj.  4:30)  5:15 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj.  5:37)
540070 4  5:09 Chrastava,Horní Vítkov,vozovna (odj.  4:50)  5:15 Liberec,,Fügnerova (příj.  5:38)
540070 6  5:22 Chrastava,,žel.st. (odj.  5:20)  5:25 Liberec,,aut.nádr. (příj.  5:43)
540070 1  5:32 Liberec,,aut.nádr. (odj.  5:05)  5:33 Chrastava,,žel.st. (příj.  5:35)
540071 1  5:34 Liberec,,aut.nádr. (odj.  4:55)  5:34 Chrastava,,žel.st. (příj.  5:36)
540070 5  5:52 Liberec,,aut.nádr. (odj.  5:40)
540071 4  5:50 Chrastava,,žel.st. (odj.  5:48)  5:52 Liberec,,Fügnerova (příj.  6:26)
540070 8  5:49 Chrastava,,žel.st. (odj.  5:47)  5:55 Liberec,,aut.nádr. (příj.  6:23)
540073 4  5:55 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (příj.  6:27)
540070 7  6:12 Liberec,,aut.nádr. (odj.  6:00)  6:12 Chrastava,,žel.st. (příj.  6:15)
500440 32  6:20 Jablonné v Podj.,,žel.st. (odj.  5:55)  6:20 Liberec,,aut.nádr. (příj.  6:38)
540070 10  6:19 Chrastava,,žel.st. (odj.  6:17)  6:25 Liberec,,aut.nádr. (příj.  6:43)
540070 77  6:27 Liberec,,Fügnerova (odj.  6:05)  6:30 Chrastava,Horní Vítkov,vozovna (příj.  6:45)
689 1  6:40 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj.  6:20)  6:40 Sieniawka,, (příj.  7:25)
500440 1  6:41 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj.  6:15)  6:41 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  7:45)
540070 57  6:42 Liberec,,aut.nádr. (odj.  6:30)
540071 6  6:50 Liberec,,Fügnerova (příj.  7:26)
540073 3  7:02 Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,obrat. (odj.  6:15)  7:02 Chrastava,,žel.st. (příj.  7:04)
540071 3  7:04 Liberec,,Fügnerova (odj.  6:30)
540073 6  7:05 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (příj.  7:42)
540074 1  7:04 Liberec,,aut.nádr. (odj.  6:48)  7:05 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (příj.  7:42)
540070 70  7:04 Chrastava,Horní Vítkov,vozovna (odj.  6:50)  7:10 Liberec,,Fügnerova (příj.  7:32)
500440 3  7:19 Liberec,,aut.nádr. (odj.  7:05)  7:19 Nový Bor,,aut.nádr. (příj.  8:19)
540074 2  7:17 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  6:50)  7:20 Liberec,,aut.nádr. (příj.  7:40)
540071 30  7:21 Chrastava,Andělská Hora,náves (odj.  7:12)
540070 80  7:35 Liberec,,aut.nádr. (příj.  7:52)
540071 5  8:04 Liberec,,Fügnerova (odj.  7:30)  8:04 Chrastava,,žel.st. (příj.  8:06)
540070 79  8:07 Liberec,,Fügnerova (odj.  7:45)
540070 60  8:10 Liberec,,aut.nádr. (příj.  8:38)
540074 4  8:17 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  7:50)  8:20 Liberec,,aut.nádr. (příj.  8:40)
540073 5  8:22 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  7:58)
540070 22  8:25 Liberec,,aut.nádr. (příj.  8:55)
540070 15  9:07 Liberec,,aut.nádr. (odj.  8:35)  9:07 Chrastava,,žel.st. (příj.  9:09)
540071 8  9:20 Chrastava,,žel.st. (odj.  9:18)  9:22 Liberec,,aut.nádr. (příj. 10:02)
500440 7  9:24 Liberec,,aut.nádr. (odj.  9:10)  9:24 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 10:14)
540070 24  9:25 Liberec,,aut.nádr. (příj.  9:55)
540073 8  9:25 Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,obrat. (příj. 10:05)
540074 16  9:49 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  9:20)
540074 11 10:04 Liberec,,aut.nádr. (odj.  9:48) 10:05 Bílý Kostel n.Nisou,,křiž. (příj. 10:10)
540070 71 10:21 Chrastava,,žel.st. (odj. 10:17) 10:21 Chrastava,Horní Vítkov,vozovna (příj. 10:35)
540074 12 10:19 Bílý Kostel n.Nisou,,křiž. (odj. 10:12) 10:25 Liberec,,aut.nádr. (příj. 10:42)
540071 7 11:04 Liberec,,aut.nádr. (odj. 10:23)
540070 17 11:07 Liberec,,aut.nádr. (odj. 10:35) 11:07 Chrastava,,žel.st. (příj. 11:09)
540073 35 11:06 Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,obrat. (odj. 10:20) 11:07 Chrastava,,žel.st. (příj. 11:09)
500440 11 11:24 Liberec,,aut.nádr. (odj. 11:10) 11:24 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 12:14)
540070 26 11:19 Chrastava,Horní Vítkov,vozovna (odj. 11:05) 11:25 Liberec,,aut.nádr. (příj. 11:55)
540070 19 11:49 Liberec,,aut.nádr. (odj. 11:32)
540073 10 11:55 Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,obrat. (příj. 12:35)
540071 20 12:22 Mníšek,,ObÚ (příj. 12:38)
540070 28 12:19 Chrastava,,žel.st. (odj. 12:17) 12:25 Liberec,,aut.nádr. (příj. 12:42)
540070 21 12:45 Liberec,,aut.nádr. (odj. 12:10)
540074 3 12:50 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 13:14)
540070 30 12:55 Liberec,,aut.nádr. (příj. 13:25)
540071 31 13:03 Mníšek,,křiž. (odj. 12:48) 13:07 Chrastava,Andělská Hora,náves (příj. 13:12)
540070 23 13:13 Liberec,,aut.nádr. (odj. 12:52)
689 4 13:15 Sieniawka,, (odj. 12:20) 13:15 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 13:37)
500440 18 13:15 Nový Bor,,aut.nádr. (odj. 12:20) 13:15 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 13:37)
540071 34 13:19 Chrastava,Andělská Hora,náves (odj. 13:12)
540070 65 13:21 Chrastava,Horní Vítkov,vozovna (příj. 13:35)
540071 10 13:20 Chrastava,,žel.st. (odj. 13:18) 13:22 Liberec,,aut.nádr. (příj. 14:02)
540070 25 13:35 Liberec,,aut.nádr. (odj. 13:00) 13:37 Chrastava,,žel.st. (příj. 13:39)
540070 66 13:53 Chrastava,Horní Vítkov,vozovna (odj. 13:35)
540070 32 13:55 Liberec,,Fügnerova (příj. 14:20)
540073 14 13:52 Chrastava,,žel.st. (odj. 13:50) 13:55 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 14:27)
540071 9 14:04 Liberec,,aut.nádr. (odj. 13:20) 14:04 Chrastava,,žel.st. (příj. 14:06)
540070 27 14:13 Liberec,,aut.nádr. (odj. 13:52)
540071 12 14:20 Chrastava,,žel.st. (odj. 14:18) 14:22 Liberec,,aut.nádr. (příj. 15:02)
540070 34 14:25 Liberec,,aut.nádr. (příj. 14:42)
540070 29 14:35 Liberec,,aut.nádr. (odj. 14:00)
540073 11 14:37 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 14:10) 14:37 Chrastava,,žel.st. (příj. 14:39)
689 3 14:40 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 14:20) 14:40 Sieniawka,, (příj. 15:18)
500440 19 14:47 Liberec,Pilínkov, (odj. 14:07) 14:47 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 15:32)
540070 31 14:53 Liberec,,aut.nádr. (odj. 14:20)
540070 36 14:55 Liberec,,aut.nádr. (příj. 15:25)
540073 16 14:52 Chrastava,,žel.st. (odj. 14:50) 15:00 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 15:27)
540071 11 15:04 Liberec,,aut.nádr. (odj. 14:20) 15:04 Chrastava,,žel.st. (příj. 15:06)
540074 5 15:13 Liberec,,aut.nádr. (odj. 14:53) 15:20 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 15:44)
540070 33 15:19 Liberec,,aut.nádr. (odj. 14:45) 15:21 Chrastava,Horní Vítkov,vozovna (příj. 15:35)
540071 14 15:20 Chrastava,,žel.st. (odj. 15:18) 15:22 Liberec,,aut.nádr. (příj. 16:02)
500440 21 15:24 Liberec,,aut.nádr. (odj. 15:00) 15:24 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 16:14)
540070 38 15:25 Liberec,,aut.nádr. (příj. 15:42)
540073 13 15:37 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 15:15) 15:37 Chrastava,,žel.st. (příj. 15:39)
540074 6 15:53 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 15:25)
540070 37 15:54 Liberec,,aut.nádr. (odj. 15:15) 15:54 Chrastava,,žel.st. (příj. 15:56)
540070 40 15:54 Chrastava,Horní Vítkov,vozovna (odj. 15:40) 15:55 Liberec,,aut.nádr. (příj. 16:25)
540073 18 15:59 Chrastava,,žel.st. (odj. 15:57) 16:00 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 16:27)
540071 13 16:04 Liberec,,aut.nádr. (odj. 15:20) 16:04 Chrastava,,žel.st. (příj. 16:06)
540070 39 16:13 Liberec,,aut.nádr. (odj. 15:40)
540074 7 16:20 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 16:44)
540070 73 16:21 Chrastava,,žel.st. (odj. 16:17) 16:21 Chrastava,Horní Vítkov,vozovna (příj. 16:35)
540071 16 16:20 Chrastava,,žel.st. (odj. 16:18) 16:22 Liberec,,aut.nádr. (příj. 17:02)
540070 42 16:25 Liberec,,aut.nádr. (příj. 16:42)
540070 41 16:37 Liberec,,aut.nádr. (odj. 16:05) 16:37 Chrastava,,žel.st. (příj. 16:39)
540070 74 16:54 Chrastava,Horní Vítkov,vozovna (odj. 16:40) 16:54 Chrastava,,žel.st. (příj. 16:57)
540070 44 16:49 Chrastava,,žel.st. (odj. 16:47) 16:55 Liberec,,aut.nádr. (příj. 17:25)
540073 15 16:50 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 16:22) 16:55 Chrastava,,žel.st. (příj. 16:58)
540070 43 17:04 Liberec,,aut.nádr. (odj. 16:35)
540071 15 17:04 Liberec,,aut.nádr. (odj. 16:20) 17:04 Chrastava,,žel.st. (příj. 17:06)
540073 20 17:10 Hrádek n.Nisou,,Drylock (příj. 17:40)
540071 18 17:20 Chrastava,,žel.st. (odj. 17:18) 17:22 Mníšek,Fojtka,host. (příj. 17:46)
540070 46 17:25 Liberec,,aut.nádr. (příj. 17:42)
540070 45 17:37 Liberec,,aut.nádr. (odj. 17:05) 17:37 Chrastava,,žel.st. (příj. 17:39)
540074 8 17:49 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 17:20)
540070 48 17:49 Chrastava,,žel.st. (odj. 17:47) 17:55 Liberec,,aut.nádr. (příj. 18:25)
540070 47 18:04 Liberec,,aut.nádr. (odj. 17:35)
540070 68 18:10 Liberec,,aut.nádr. (příj. 18:25)
540070 50 18:25 Liberec,,Fügnerova (příj. 18:47)
540070 49 18:37 Liberec,,aut.nádr. (odj. 18:05) 18:37 Chrastava,,žel.st. (příj. 18:39)
500440 27 18:39 Liberec,,aut.nádr. (odj. 18:30) 18:39 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 19:29)
540073 17 18:52 Hrádek n.Nisou,,Drylock (odj. 18:20)
540074 10 19:04 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 18:35)
540070 52 19:05 Liberec,,aut.nádr. (příj. 19:29)
540074 9 19:19 Liberec,,Fügnerova (odj. 19:00) 19:20 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 19:45)
540070 75 19:21 Chrastava,,žel.st. (odj. 19:17) 19:21 Chrastava,Horní Vítkov,vozovna (příj. 19:35)
540071 17 19:21 Mníšek,,žel.st. (odj. 18:55)
540073 22 19:25 Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 19:49)
540070 54 19:54 Chrastava,Horní Vítkov,vozovna (odj. 19:40) 19:55 Liberec,,aut.nádr. (příj. 20:20)
540070 51 20:07 Liberec,,aut.nádr. (odj. 19:35) 20:07 Chrastava,,žel.st. (příj. 20:09)
540070 58 20:25 Liberec,,aut.nádr. (příj. 20:40)
689 6 21:15 Sieniawka,, (odj. 20:25) 21:15 Liberec,,Prům.zóna JIH (příj. 21:37)
540070 53 21:37 Liberec,,aut.nádr. (odj. 21:10) 21:37 Chrastava,,žel.st. (příj. 21:39)
540070 56 22:24 Chrastava,,žel.st. (odj. 22:22) 22:25 Liberec,,aut.nádr. (příj. 22:49)
689 5 22:40 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 22:20) 22:40 Sieniawka,, (příj. 23:25)
500440 29 22:50 Liberec,,Prům.zóna JIH (odj. 22:15) 22:50 Nový Bor,,aut.nádr. (příj. 23:32)

Legenda:
Typ linky
  Mezinárodní autobusová linka
  Vnitrostátní autobusová linka