Přehled spojů IDOL v zastávce Desná,,centrum dne 19.08.2019Předchozí den Následující den
66 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
530741 2  4:48 Desná,,odb. (odj.  4:44)  4:48 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj.  5:40)
530742 41  5:04 Tanvald,,centrum (odj.  4:59)  5:04 Kořenov,,odb. (příj.  5:15)
530747 4  5:04 Kořenov,Příchovice,ZD (odj.  4:53)  5:04 Tanvald,,centrum (příj.  5:11)
530741 3  5:25 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  4:48)  5:25 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  5:51)
530746 3  5:32 Tanvald,,centrum (odj.  5:10)  5:32 Desná,,odb. (příj.  5:37)
530747 2  5:35 Kořenov,,odb. (odj.  5:16)  5:35 Tanvald,,centrum (příj.  5:46)
530748 2  5:39 Desná,,otočka (odj.  5:30)  5:39 Desná,,odb. (příj.  5:44)
670780 1  5:44 Harrachov,,aut.nádr. (odj.  5:20)  5:44 Praha,,Černý Most (příj.  8:20)
670981 1  5:45 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj.  5:15)  5:45 Praha,,Černý Most (příj.  7:39)
530748 3  5:49 Desná,,odb. (odj.  5:45)  5:49 Desná,,otočka (příj.  5:57)
530747 53  5:56 Tanvald,,centrum (odj.  5:50)  5:56 Kořenov,Rejdice,chata Espero (příj.  6:29)
530742 1  6:22 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj.  5:37)  6:22 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  6:48)
530741 10  6:32 Harrachov,,aut.nádr. (odj.  6:05)  6:32 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj.  7:34)
530747 6  6:43 Kořenov,Příchovice,ZD (odj.  6:14)  6:43 Tanvald,,centrum (příj.  6:57)
530748 6  6:44 Desná,,otočka (odj.  6:35)  6:44 Desná,,odb. (příj.  6:48)
530741 7  6:45 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  6:02)  6:45 Desná,,odb. (příj.  6:49)
670940 2  6:48 Vrchlabí,,aut.nádr. (odj.  5:30)  6:48 Liberec,,aut.nádr. (příj.  7:35)
530747 32  7:10 Desná,,odb. (odj.  7:05)  7:10 Tanvald,,centrum (příj.  7:15)
530742 3  7:22 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj.  6:37)  7:22 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  7:48)
530747 50  7:28 Kořenov,Rejdice,chata Espero (odj.  6:54)  7:28 Tanvald,,centrum (příj.  7:41)
670780 3  7:28 Harrachov,,aut.nádr. (odj.  7:00)  7:28 Praha,,Černý Most (příj.  9:45)
530742 5  8:22 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj.  7:37)  8:22 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  8:48)
530742 10  8:53 Harrachov,,aut.nádr. (odj.  8:30)  8:53 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj.  9:34)
530747 57  9:05 Tanvald,,centrum (odj.  8:58)  9:05 Vysoké n.Jiz.,,nám. (příj.  9:52)
670780 5  9:20 Harrachov,,aut.nádr. (odj.  8:55)  9:20 Praha,,Černý Most (příj. 11:55)
530742 7  9:22 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  8:46)  9:22 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  9:48)
530747 14 10:43 Vysoké n.Jiz.,,nám. (odj. 10:02) 10:43 Tanvald,,centrum (příj. 10:51)
530742 12 10:53 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 10:30) 10:53 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 11:37)
530742 9 11:07 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj. 10:15) 11:07 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 11:33)
530747 34 11:19 Desná,,odb. (odj. 11:15) 11:19 Tanvald,,centrum (příj. 11:25)
530747 9 11:35 Tanvald,,centrum (odj. 11:30) 11:35 Kořenov,Příchovice,ZD (příj. 12:01)
530741 11 12:07 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 11:29) 12:07 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 12:33)
530742 14 12:33 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 12:10) 12:33 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 13:19)
530747 16 12:43 Kořenov,Příchovice,ZD (odj. 12:14) 12:43 Tanvald,,centrum (příj. 12:51)
530747 11 13:05 Tanvald,,centrum (odj. 12:58) 13:05 Vysoké n.Jiz.,,nám. (příj. 13:52)
530742 11 13:07 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj. 12:22) 13:07 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 13:33)
530742 16 13:33 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 13:10) 13:33 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 14:22)
530741 13 13:44 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 12:58) 13:44 Desná,,odb. (příj. 13:48)
530748 12 14:06 Desná,,otočka (odj. 13:58) 14:06 Desná,,odb. (příj. 14:11)
530741 20 14:13 Desná,,odb. (odj. 14:04) 14:13 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 14:50)
530742 13 14:22 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj. 13:34) 14:22 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 14:48)
530742 18 14:33 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 14:10) 14:33 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 15:19)
530747 18 14:43 Vysoké n.Jiz.,,nám. (odj. 14:02) 14:43 Tanvald,,centrum (příj. 14:51)
530741 15 14:44 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 14:00) 14:44 Desná,,odb. (příj. 14:48)
530747 15 15:05 Tanvald,,centrum (odj. 14:58) 15:05 Kořenov,Příchovice,ZD (příj. 15:36)
530742 20 15:33 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 15:10) 15:33 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 16:22)
530742 51 15:42 Tanvald,,centrum (odj. 15:32) 15:42 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 16:08)
530747 38 15:59 Desná,,odb. (odj. 15:55) 15:59 Tanvald,,centrum (příj. 16:05)
530747 17 16:05 Tanvald,,centrum (odj. 15:58) 16:05 Kořenov,Rejdice,chata Espero (příj. 16:36)
670940 5 16:35 Liberec,,aut.nádr. (odj. 15:40) 16:35 Jilemnice,,aut.nádr. (příj. 17:25)
670780 6 16:37 Praha,,Černý Most (odj. 14:25) 16:37 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 17:00)
530742 22 16:38 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 16:15) 16:38 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 17:19)
530747 22 16:43 Kořenov,Příchovice,ZD (odj. 16:16) 16:43 Tanvald,,centrum (příj. 16:51)
530747 19 17:05 Tanvald,,centrum (odj. 16:58) 17:05 Kořenov,Příchovice,ZD (příj. 17:36)
670780 8 17:20 Praha,,Černý Most (odj. 15:05) 17:20 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 17:42)
530747 40 17:57 Desná,,odb. (odj. 17:55) 17:57 Tanvald,,centrum (příj. 18:03)
530742 53 18:42 Tanvald,,centrum (odj. 18:35) 18:42 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 19:06)
530741 30 18:48 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 18:25) 18:48 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 19:24)
670780 14 19:40 Praha,,Černý Most (odj. 17:35) 19:40 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 20:03)
670981 4 19:41 Praha,,Černý Most (odj. 18:00) 19:41 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 20:10)
530742 50 20:16 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 19:53) 20:16 Tanvald,,centrum (příj. 20:21)
530747 39 20:36 Tanvald,,centrum (odj. 20:28) 20:36 Kořenov,Příchovice,Motorest (příj. 20:58)
530741 32 21:08 Kořenov,Příchovice,Motorest (odj. 21:00) 21:08 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 21:46)
530742 55 21:34 Tanvald,,centrum (odj. 21:27) 21:34 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 21:56)
530742 54 22:20 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 21:58) 22:20 Tanvald,,centrum (příj. 22:27)
530741 31 22:37 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 22:04) 22:37 Desná,,odb. (příj. 22:41)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní dálková autobusová linka
  Vnitrostátní autobusová linka