Přehled spojů IDOL v zastávce Desná,,Sklář dne 22.08.2019Předchozí den Následující den
60 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
530741 2  4:46 Desná,,odb. (odj.  4:44)  4:46 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj.  5:40)
530747 4  5:02 Kořenov,Příchovice,ZD (odj.  4:53)  5:02 Tanvald,,centrum (příj.  5:11)
530742 41  5:05 Tanvald,,centrum (odj.  4:59)  5:05 Kořenov,,odb. (příj.  5:15)
530741 3  5:27 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  4:48)  5:27 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  5:51)
530747 2  5:33 Kořenov,,odb. (odj.  5:16)  5:33 Tanvald,,centrum (příj.  5:46)
530746 3  5:34 Tanvald,,centrum (odj.  5:10)  5:34 Desná,,odb. (příj.  5:37)
530748 2  5:41 Desná,,otočka (odj.  5:30)  5:41 Desná,,odb. (příj.  5:44)
670780 1  5:42 Harrachov,,aut.nádr. (odj.  5:20)  5:42 Praha,,Černý Most (příj.  8:20)
670981 1  5:44 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj.  5:15)  5:44 Praha,,Černý Most (příj.  7:39)
530748 3  5:47 Desná,,odb. (odj.  5:45)  5:47 Desná,,otočka (příj.  5:57)
530747 53  5:58 Tanvald,,centrum (odj.  5:50)  5:58 Kořenov,Rejdice,chata Espero (příj.  6:29)
530742 1  6:24 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj.  5:37)  6:24 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  6:48)
530741 10  6:29 Harrachov,,aut.nádr. (odj.  6:05)  6:29 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj.  7:34)
530747 6  6:41 Kořenov,Příchovice,ZD (odj.  6:14)  6:41 Tanvald,,centrum (příj.  6:57)
530748 6  6:45 Desná,,otočka (odj.  6:35)  6:45 Desná,,odb. (příj.  6:48)
670940 2  6:45 Vrchlabí,,aut.nádr. (odj.  5:30)  6:45 Liberec,,aut.nádr. (příj.  7:35)
530741 7  6:47 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  6:02)  6:47 Desná,,odb. (příj.  6:49)
530747 32  7:07 Desná,,odb. (odj.  7:05)  7:07 Tanvald,,centrum (příj.  7:15)
530742 3  7:24 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj.  6:37)  7:24 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  7:48)
530747 50  7:26 Kořenov,Rejdice,chata Espero (odj.  6:54)  7:26 Tanvald,,centrum (příj.  7:41)
530742 5  8:24 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj.  7:37)  8:24 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  8:48)
530742 10  8:51 Harrachov,,aut.nádr. (odj.  8:30)  8:51 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj.  9:34)
530747 57  9:07 Tanvald,,centrum (odj.  8:58)  9:07 Vysoké n.Jiz.,,nám. (příj.  9:52)
530742 7  9:24 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  8:46)  9:24 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  9:48)
530747 14 10:41 Vysoké n.Jiz.,,nám. (odj. 10:02) 10:41 Tanvald,,centrum (příj. 10:51)
530742 12 10:51 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 10:30) 10:51 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 11:37)
530742 9 11:09 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj. 10:15) 11:09 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 11:33)
530747 34 11:17 Desná,,odb. (odj. 11:15) 11:17 Tanvald,,centrum (příj. 11:25)
530747 9 11:37 Tanvald,,centrum (odj. 11:30) 11:37 Kořenov,Příchovice,ZD (příj. 12:01)
530741 11 12:09 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 11:29) 12:09 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 12:33)
530742 14 12:31 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 12:10) 12:31 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 13:19)
530747 16 12:41 Kořenov,Příchovice,ZD (odj. 12:14) 12:41 Tanvald,,centrum (příj. 12:51)
530747 11 13:07 Tanvald,,centrum (odj. 12:58) 13:07 Vysoké n.Jiz.,,nám. (příj. 13:52)
530742 11 13:09 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj. 12:22) 13:09 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 13:33)
530742 16 13:31 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 13:10) 13:31 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 14:22)
530741 13 13:46 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 12:58) 13:46 Desná,,odb. (příj. 13:48)
530748 12 14:08 Desná,,otočka (odj. 13:58) 14:08 Desná,,odb. (příj. 14:11)
530741 20 14:10 Desná,,odb. (odj. 14:04) 14:10 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 14:50)
530742 13 14:24 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj. 13:34) 14:24 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 14:48)
530742 18 14:31 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 14:10) 14:31 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 15:19)
530747 18 14:41 Vysoké n.Jiz.,,nám. (odj. 14:02) 14:41 Tanvald,,centrum (příj. 14:51)
530741 15 14:46 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 14:00) 14:46 Desná,,odb. (příj. 14:48)
530747 15 15:07 Tanvald,,centrum (odj. 14:58) 15:07 Kořenov,Příchovice,ZD (příj. 15:36)
530742 20 15:31 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 15:10) 15:31 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 16:22)
530742 51 15:44 Tanvald,,centrum (odj. 15:32) 15:44 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 16:08)
530747 38 15:57 Desná,,odb. (odj. 15:55) 15:57 Tanvald,,centrum (příj. 16:05)
530747 17 16:07 Tanvald,,centrum (odj. 15:58) 16:07 Kořenov,Rejdice,chata Espero (příj. 16:36)
530742 22 16:36 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 16:15) 16:36 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 17:19)
670940 5 16:37 Liberec,,aut.nádr. (odj. 15:40) 16:37 Jilemnice,,aut.nádr. (příj. 17:25)
530747 22 16:41 Kořenov,Příchovice,ZD (odj. 16:16) 16:41 Tanvald,,centrum (příj. 16:51)
530747 19 17:07 Tanvald,,centrum (odj. 16:58) 17:07 Kořenov,Příchovice,ZD (příj. 17:36)
530747 40 17:56 Desná,,odb. (odj. 17:55) 17:56 Tanvald,,centrum (příj. 18:03)
530742 53 18:44 Tanvald,,centrum (odj. 18:35) 18:44 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 19:06)
530741 30 18:46 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 18:25) 18:46 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 19:24)
530742 50 20:14 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 19:53) 20:14 Tanvald,,centrum (příj. 20:21)
530747 39 20:38 Tanvald,,centrum (odj. 20:28) 20:38 Kořenov,Příchovice,Motorest (příj. 20:58)
530741 32 21:06 Kořenov,Příchovice,Motorest (odj. 21:00) 21:06 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (příj. 21:46)
530742 55 21:36 Tanvald,,centrum (odj. 21:27) 21:36 Harrachov,,aut.nádr. (příj. 21:56)
530742 54 22:18 Harrachov,,aut.nádr. (odj. 21:58) 22:18 Tanvald,,centrum (příj. 22:27)
530741 31 22:39 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj. 22:04) 22:39 Desná,,odb. (příj. 22:41)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní dálková autobusová linka
  Vnitrostátní autobusová linka