Přehled spojů IDOL v zastávce Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. dne 22.09.2019Předchozí den Následující den
334 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
535101 120  0:20 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj.  0:03)  0:20 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj.  0:38)
535190 1  1:26 Jablonec n.Nisou,,Pražská (příj.  2:18)
535190 1  1:50 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  1:26)  1:50 Jablonec n.Nisou,,Pražská (příj.  2:18)
535190 1  2:17 Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (odj.  1:26)  2:17 Jablonec n.Nisou,,Pražská (příj.  2:18)
535101 4  3:45 Jablonec n.Nisou,,Pražská (odj.  3:41)  3:45 Bedřichov,, (příj.  4:16)
535101 1  3:55 Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka (odj.  3:45)  3:55 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj.  4:11)
535101 7  5:15 Bedřichov,, (odj.  4:41)  5:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj.  5:37)
535101 12  5:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj.  4:51)  5:15 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj.  5:37)
535104 101  5:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj.  5:21)
530841 102  5:26 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (odj.  4:45)
535104 102  5:26 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj.  5:21)  5:26 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,prům.zóna (příj.  5:35)
535101 11  5:45 Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka (odj.  5:27)  5:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj.  6:07)
535104 103  5:45 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,prům.zóna (odj.  5:35)  5:45 Lučany n.Nisou,Horní Maxov,kostel (příj.  6:10)
530743 100  5:55 Desná,,odb. (odj.  5:10)
530743 101  6:00 Harrachov,,aut.nádr. (příj.  6:58)
530841 101  6:15 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (příj.  6:52)
535101 16  6:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj.  5:51)  6:15 Bedřichov,, (příj.  6:46)
535101 17  6:15 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj.  5:50)  6:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj.  6:37)
535104 105  6:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj.  6:21)
535104 104  6:26 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj.  6:21)  6:26 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,prům.zóna (příj.  6:35)
541141 100  6:30 Liberec,,aut.nádr. (příj.  6:59)
670981 101  6:14 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj.  5:15)  6:30 Praha,,Černý Most (příj.  7:39)
535101 22  6:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj.  6:21)  6:45 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj.  7:07)
535101 23  6:45 Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka (odj.  6:27)  6:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj.  7:07)
535104 107  6:45 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,prům.zóna (odj.  6:35)  6:45 Lučany n.Nisou,,škola (příj.  7:01)
535116 23  6:55 Jablonec n.Nisou,,Na Roli (odj.  6:43)
670940 102  7:08 Vrchlabí,,aut.nádr. (odj.  5:30)  7:08 Liberec,,aut.nádr. (příj.  7:40)
530341 100  7:13 Turnov,,aut.nádr. (odj.  6:30)
530743 102  7:14 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj.  6:46)  7:14 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj.  7:18)
530851 101  7:15 Držkov,,nám. (příj.  7:43)
535101 24  7:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj.  6:51)  7:15 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj.  7:37)
535101 27  7:15 Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka (odj.  6:57)  7:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj.  7:37)
535104 106  7:15 Lučany n.Nisou,Horní Maxov,kostel (odj.  6:49)  7:15 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (příj.  7:27)
535114 101  7:15 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (odj.  7:00)  7:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (příj.  7:26)
530151 101  7:16 Rádlo,,u kostela (příj.  7:29)
540141 103  7:27 Liberec,,aut.nádr. (odj.  6:50)
530151 102  7:44 Rádlo,,u kostela (odj.  7:30)
530341 103  7:45 Turnov,,aut.nádr. (příj.  8:30)
535101 26  7:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj.  7:21)  7:45 Bedřichov,, (příj.  8:16)
535101 29  7:45 Bedřichov,, (odj.  7:11)  7:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj.  8:07)
535104 109  7:45 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (odj.  7:31)  7:45 Lučany n.Nisou,,škola (příj.  8:01)
535108 7  7:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj.  7:35)  7:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj.  7:55)
535114 102  7:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (odj.  7:34)  7:45 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (příj.  8:00)
535116 2  7:45 Lučany n.Nisou,Jindřichov,konečná (odj.  7:20)  7:45 Jablonec n.Nisou,,Na Roli (příj.  7:54)
530841 104  7:47 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (odj.  7:05)
540141 104  7:51 Liberec,,Fügnerova (příj.  8:24)
535107 70  8:07 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj.  8:19)
535106 71  8:12 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj.  8:21)
530841 103  8:15 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (příj.  8:52)
535101 28  8:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj.  7:51)  8:15 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj.  8:37)
535101 35  8:15 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj.  7:50)  8:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj.  8:37)
535104 108  8:15 Lučany n.Nisou,,škola (odj.  7:58)  8:15 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (příj.  8:27)
535108 8  8:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj.  8:04)  8:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj.  8:24)
535114 103  8:15 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (odj.  8:00)  8:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (příj.  8:26)
530851 100  8:19 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (odj.  7:15)
670342 101  8:20 Turnov,,Terminál u žel.st. (odj.  7:32)
670940 101  8:20 Liberec,,aut.nádr. (odj.  7:50)  8:20 Špindlerův Mlýn,,aut.st. (příj. 10:25)
530743 103  8:25 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj.  8:16)  8:25 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj.  9:49)
535106 70  8:30 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj.  8:19)
670342 100  8:30 Turnov,,Terminál u žel.st. (příj.  9:23)
535107 71  8:35 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj.  8:21)
535101 30  8:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj.  8:21)  8:45 Bedřichov,, (příj.  9:16)
535101 37  8:45 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj.  8:20)  8:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj.  9:07)
535104 111  8:45 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (odj.  8:31)  8:45 Lučany n.Nisou,,škola (příj.  9:01)
535108 11  8:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj.  8:35)  8:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj.  8:55)
535114 104  8:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (odj.  8:34)  8:45 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (příj.  9:00)
535107 72  9:07 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj.  9:19)
535106 73  9:12 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj.  9:21)
530851 103  9:15 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (příj. 10:13)
535101 32  9:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj.  8:51)  9:15 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj.  9:37)
535101 39  9:15 Bedřichov,, (odj.  8:41)  9:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj.  9:37)
535104 110  9:15 Lučany n.Nisou,,škola (odj.  8:58)  9:15 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (příj.  9:27)
535104 113  9:15 Lučany n.Nisou,Horní Maxov,kostel (příj.  9:40)
535108 12  9:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj.  9:04)  9:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj.  9:24)
535114 105  9:15 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (odj.  9:00)
535106 72  9:30 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj.  9:19)
535107 73  9:35 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj.  9:21)
530743 104  9:36 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj.  8:05)  9:36 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj.  9:40)
535101 34  9:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj.  9:21)  9:45 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 10:07)
535101 41  9:45 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj.  9:20)  9:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 10:07)
535104 115  9:45 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (odj.  9:31)  9:45 Lučany n.Nisou,,škola (příj. 10:01)
535108 15  9:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj.  9:35)  9:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj.  9:55)
535114 106  9:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (odj.  9:34)  9:45 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (příj. 10:00)
670981 102  9:39 Praha,,Černý Most (odj.  8:30)  9:45 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 10:55)
530841 106  9:47 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (odj.  9:05)
530842 101  9:50 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (příj. 10:30)
540141 107  9:50 Liberec,,Fügnerova (odj.  9:28)
540141 108 10:00 Liberec,,Fügnerova (příj. 10:24)
535107 74 10:07 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj. 10:19)
535106 75 10:12 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj. 10:21)
530341 102 10:13 Turnov,,aut.nádr. (odj.  9:30)
530841 105 10:15 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (příj. 10:52)
535101 36 10:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj.  9:51) 10:15 Bedřichov,, (příj. 10:46)
535101 43 10:15 Bedřichov,, (odj.  9:41) 10:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 10:37)
535104 112 10:15 Lučany n.Nisou,Horní Maxov,kostel (odj.  9:49) 10:15 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (příj. 10:27)
535108 16 10:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 10:04) 10:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 10:24)
535114 107 10:15 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (odj. 10:00) 10:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (příj. 10:26)
530151 103 10:16 Rádlo,,u kostela (příj. 10:29)
530743 105 10:25 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj. 10:16) 10:25 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 11:49)
535106 74 10:30 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj. 10:19)
535107 75 10:35 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj. 10:21)
530151 104 10:44 Rádlo,,u kostela (odj. 10:30)
535101 38 10:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 10:21) 10:45 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 11:07)
535101 45 10:45 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 10:20) 10:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 11:07)
535104 117 10:45 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (odj. 10:31) 10:45 Lučany n.Nisou,Horní Maxov,kostel (příj. 11:10)
535108 19 10:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 10:35) 10:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 10:55)
535114 108 10:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (odj. 10:34) 10:45 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (příj. 11:00)
540141 109 10:50 Liberec,,Fügnerova (odj. 10:28)
530842 100 10:57 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (odj. 10:17)
540141 110 11:00 Liberec,,aut.nádr. (příj. 11:29)
535107 76 11:07 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj. 11:19)
535106 77 11:12 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj. 11:21)
535101 40 11:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 10:51) 11:15 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 11:37)
535101 47 11:15 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 10:50) 11:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 11:37)
535104 114 11:15 Lučany n.Nisou,,škola (odj. 10:58) 11:15 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (příj. 11:27)
535108 20 11:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 11:04) 11:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 11:24)
535114 109 11:15 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (odj. 11:00) 11:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (příj. 11:26)
540955 101 11:20 Liberec,,aut.nádr. (odj. 11:00) 11:20 Trutnov,,aut.nádr. (příj. 13:40)
535106 76 11:30 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj. 11:19)
535107 77 11:35 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj. 11:21)
530743 106 11:36 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj. 10:05) 11:36 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 11:40)
530341 105 11:45 Turnov,,aut.nádr. (příj. 12:30)
535101 42 11:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 11:21) 11:45 Bedřichov,, (příj. 12:16)
535101 49 11:45 Bedřichov,, (odj. 11:11) 11:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 12:07)
535104 119 11:45 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (odj. 11:31) 11:45 Lučany n.Nisou,,škola (příj. 12:01)
535108 23 11:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 11:35) 11:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 11:55)
535114 110 11:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (odj. 11:34) 11:45 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (příj. 12:00)
530841 108 11:47 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (odj. 11:05)
530851 102 11:54 Držkov,,nám. (odj. 11:25)
530851 105 11:55 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (příj. 12:52)
535107 78 12:07 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj. 12:19)
535106 79 12:12 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj. 12:21)
530841 107 12:15 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (příj. 12:52)
535101 48 12:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 11:51) 12:15 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 12:37)
535101 51 12:15 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 11:50) 12:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 12:37)
535104 116 12:15 Lučany n.Nisou,Horní Maxov,kostel (odj. 11:49) 12:15 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (příj. 12:27)
535108 24 12:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 12:04) 12:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 12:24)
535114 111 12:15 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (odj. 12:00) 12:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (příj. 12:26)
530743 107 12:25 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj. 12:16) 12:25 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 13:49)
535106 78 12:30 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj. 12:19)
670342 104 12:30 Turnov,,Terminál u žel.st. (příj. 13:23)
535107 79 12:35 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj. 12:21)
535101 52 12:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 12:21) 12:45 Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka (příj. 12:59)
535101 53 12:45 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 12:20) 12:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 13:07)
535104 121 12:45 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (odj. 12:31) 12:45 Lučany n.Nisou,Horní Maxov,kostel (příj. 13:10)
535108 25 12:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 12:35) 12:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 12:55)
535114 112 12:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (odj. 12:34) 12:45 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (příj. 13:00)
540141 113 12:50 Liberec,,aut.nádr. (odj. 12:20)
540141 114 13:00 Liberec,,aut.nádr. (příj. 13:29)
535107 80 13:07 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj. 13:19)
535106 81 13:12 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj. 13:21)
535101 55 13:15 Bedřichov,, (odj. 12:41) 13:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 13:37)
535101 122 13:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 12:51) 13:15 Bedřichov,, (příj. 13:46)
535104 118 13:15 Lučany n.Nisou,,škola (odj. 12:58) 13:15 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (příj. 13:27)
535108 26 13:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 13:04) 13:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 13:24)
535114 113 13:15 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (odj. 13:00) 13:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (příj. 13:26)
535106 80 13:30 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj. 13:19)
535107 81 13:35 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj. 13:21)
530743 108 13:36 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj. 12:05) 13:36 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 13:40)
535101 58 13:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 13:21) 13:45 Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka (příj. 13:59)
535101 61 13:45 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 13:20) 13:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 14:07)
535104 123 13:45 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (odj. 13:31) 13:45 Lučany n.Nisou,,škola (příj. 14:01)
535108 27 13:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 13:35) 13:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 13:55)
535114 114 13:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (odj. 13:34) 13:45 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (příj. 14:00)
530841 110 13:47 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (odj. 13:05)
530851 109 13:55 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (příj. 14:52)
535107 82 14:07 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj. 14:19)
530851 104 14:10 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (odj. 13:07)
535106 83 14:12 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj. 14:21)
530341 104 14:13 Turnov,,aut.nádr. (odj. 13:30)
530841 109 14:15 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (příj. 14:52)
535101 60 14:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 13:51) 14:15 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 14:37)
535101 65 14:15 Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka (odj. 13:57) 14:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 14:37)
535104 120 14:15 Lučany n.Nisou,Horní Maxov,kostel (odj. 13:49) 14:15 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (příj. 14:27)
535108 28 14:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 14:04) 14:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 14:24)
535108 29 14:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 14:05) 14:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 14:25)
535114 115 14:15 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (odj. 14:00) 14:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (příj. 14:26)
530151 105 14:16 Rádlo,,u kostela (příj. 14:29)
530743 109 14:25 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj. 14:16) 14:25 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 15:49)
535106 82 14:30 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj. 14:19)
535107 83 14:35 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj. 14:21)
530151 106 14:44 Rádlo,,u kostela (odj. 14:30)
530341 107 14:45 Turnov,,aut.nádr. (příj. 15:30)
535101 62 14:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 14:21) 14:45 Bedřichov,, (příj. 15:16)
535101 67 14:45 Bedřichov,, (odj. 14:11) 14:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 15:07)
535104 125 14:45 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (odj. 14:31) 14:45 Lučany n.Nisou,Horní Maxov,kostel (příj. 15:10)
535108 30 14:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 14:34) 14:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 14:54)
535108 31 14:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 14:35) 14:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 14:55)
535114 116 14:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (odj. 14:34) 14:45 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,U Tenisu (příj. 14:55)
540141 117 14:50 Liberec,,aut.nádr. (odj. 14:20)
540141 118 15:00 Liberec,,aut.nádr. (příj. 15:29)
535107 84 15:07 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj. 15:19)
535106 85 15:12 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj. 15:21)
535101 64 15:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 14:51) 15:15 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 15:37)
535101 71 15:15 Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka (odj. 14:57) 15:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 15:37)
535104 122 15:15 Lučany n.Nisou,,škola (odj. 14:58) 15:15 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (příj. 15:27)
535108 32 15:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 15:04) 15:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 15:24)
535108 33 15:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 15:05) 15:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 15:25)
535114 117 15:15 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,U Tenisu (odj. 15:05) 15:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (příj. 15:26)
530842 103 15:20 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (příj. 16:00)
670342 105 15:20 Turnov,,Terminál u žel.st. (odj. 14:30)
535106 84 15:30 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj. 15:19)
535107 85 15:35 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj. 15:21)
530743 110 15:36 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj. 14:05) 15:36 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (příj. 15:40)
535101 66 15:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 15:21) 15:45 Bedřichov,, (příj. 16:16)
535101 73 15:45 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 15:20) 15:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 16:07)
535104 127 15:45 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (odj. 15:31) 15:45 Lučany n.Nisou,,škola (příj. 16:01)
535108 34 15:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 15:34) 15:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 15:54)
535108 35 15:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 15:35) 15:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 15:55)
535114 118 15:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (odj. 15:34) 15:45 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (příj. 16:00)
530841 112 15:47 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (odj. 15:05)
670981 103 15:50 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj. 14:30) 16:00 Praha,,Černý Most (příj. 17:09)
670940 105 16:05 Liberec,,aut.nádr. (odj. 15:30) 16:05 Vrchlabí,,aut.nádr. (příj. 17:39)
535107 86 16:07 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj. 16:19)
535106 87 16:12 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj. 16:21)
530841 111 16:15 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (příj. 16:52)
535101 68 16:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 15:51) 16:15 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 16:37)
535101 75 16:15 Bedřichov,, (odj. 15:41) 16:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 16:37)
535104 124 16:15 Lučany n.Nisou,Horní Maxov,kostel (odj. 15:49) 16:15 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (příj. 16:27)
535108 36 16:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 16:04) 16:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 16:24)
535108 37 16:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 16:05) 16:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 16:25)
535114 119 16:15 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (odj. 16:00) 16:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (příj. 16:26)
530743 111 16:25 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj. 16:16) 16:25 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj. 16:49)
535106 86 16:30 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj. 16:19)
535107 87 16:35 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj. 16:21)
535101 70 16:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 16:21) 16:45 Bedřichov,, (příj. 17:16)
535101 77 16:45 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 16:20) 16:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 17:07)
535104 129 16:45 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (odj. 16:31) 16:45 Lučany n.Nisou,,škola (příj. 17:01)
535108 38 16:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 16:34) 16:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 16:54)
535108 39 16:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 16:35) 16:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 16:55)
535114 120 16:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (odj. 16:34) 16:45 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,U Tenisu (příj. 16:55)
540141 121 16:50 Liberec,,aut.nádr. (odj. 16:20)
530842 102 16:52 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (odj. 16:12)
530151 107 17:00 Rádlo,,u kostela (příj. 17:13)
540141 122 17:00 Liberec,,aut.nádr. (příj. 17:29)
535107 88 17:07 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj. 17:19)
535106 89 17:12 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj. 17:21)
530341 106 17:13 Turnov,,aut.nádr. (odj. 16:30)
535101 72 17:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 16:51) 17:15 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 17:37)
535101 79 17:15 Bedřichov,, (odj. 16:41) 17:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 17:37)
535104 126 17:15 Lučany n.Nisou,,škola (odj. 16:58) 17:15 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (příj. 17:27)
535108 40 17:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 17:04) 17:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 17:24)
535108 41 17:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 17:05) 17:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 17:25)
535114 121 17:15 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,U Tenisu (odj. 17:05) 17:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (příj. 17:26)
540955 102 17:20 Trutnov,,aut.nádr. (odj. 15:00) 17:20 Liberec,,aut.nádr. (příj. 17:45)
530151 108 17:29 Rádlo,,u kostela (odj. 17:15)
535106 88 17:30 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj. 17:19)
530851 107 17:35 Držkov,,nám. (příj. 18:03)
535107 89 17:35 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj. 17:21)
530743 112 17:44 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj. 16:05)
530341 109 17:45 Turnov,,aut.nádr. (příj. 18:30)
535101 76 17:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 17:21) 17:45 Bedřichov,, (příj. 18:16)
535101 81 17:45 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 17:20) 17:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 18:07)
535104 131 17:45 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (odj. 17:31) 17:45 Lučany n.Nisou,Horní Maxov,kostel (příj. 18:10)
535108 42 17:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 17:34) 17:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 17:54)
535108 43 17:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 17:35) 17:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 17:55)
535114 122 17:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (odj. 17:34) 17:45 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (příj. 18:00)
530841 114 17:47 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (odj. 17:05)
530851 106 17:54 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (odj. 16:52)
530743 113 18:00 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 19:30)
535107 90 18:07 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (příj. 18:19)
530841 113 18:15 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (příj. 18:52)
535101 80 18:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 17:51) 18:15 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 18:37)
535101 85 18:15 Bedřichov,, (odj. 17:41) 18:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 18:37)
535104 128 18:15 Lučany n.Nisou,,škola (odj. 17:58) 18:15 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (příj. 18:27)
535108 44 18:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 18:04) 18:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 18:24)
535108 45 18:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 18:05) 18:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 18:25)
535114 123 18:15 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (odj. 18:00) 18:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (příj. 18:26)
670342 103 18:20 Turnov,,Terminál u žel.st. (odj. 17:30)
670342 102 18:24 Turnov,,Terminál u žel.st. (příj. 19:10)
535106 90 18:30 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského (odj. 18:19)
535101 86 18:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 18:21) 18:45 Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka (příj. 18:59)
535101 89 18:45 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 18:20) 18:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 19:07)
535104 133 18:45 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (odj. 18:31) 18:45 Lučany n.Nisou,Horní Maxov,kostel (příj. 19:10)
535108 46 18:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 18:34) 18:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 18:54)
535108 47 18:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 18:35) 18:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 18:55)
535114 124 18:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (odj. 18:34) 18:45 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,U Tenisu (příj. 18:55)
535101 90 19:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 18:51) 19:15 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 19:37)
535101 93 19:15 Bedřichov,, (odj. 18:41) 19:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 19:37)
535104 130 19:15 Lučany n.Nisou,Horní Maxov,kostel (odj. 18:49) 19:15 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (příj. 19:27)
535108 48 19:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 19:04) 19:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 19:24)
535108 49 19:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 19:05) 19:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 19:25)
535114 125 19:15 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,U Tenisu (odj. 19:05) 19:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (příj. 19:26)
670981 104 19:09 Praha,,Černý Most (odj. 18:00) 19:15 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (příj. 20:10)
530743 114 19:31 Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (odj. 18:05)
670940 106 19:35 Špindlerův Mlýn,,aut.st. (odj. 17:35) 19:35 Liberec,,aut.nádr. (příj. 20:05)
530841 116 19:44 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (odj. 19:05)
535101 96 19:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 19:21) 19:45 Bedřichov,, (příj. 20:16)
535101 97 19:45 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 19:20) 19:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 20:07)
535104 135 19:45 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (odj. 19:31) 19:45 Lučany n.Nisou,,škola (příj. 20:01)
535108 50 19:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 19:34) 19:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 19:54)
535108 51 19:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 19:35) 19:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 19:55)
535114 126 19:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (odj. 19:34) 19:45 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (příj. 20:00)
530341 108 20:13 Turnov,,aut.nádr. (odj. 19:30)
530841 115 20:15 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (příj. 20:52)
535101 100 20:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 19:51) 20:15 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 20:37)
535101 103 20:15 Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka (odj. 19:57) 20:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 20:37)
535104 132 20:15 Lučany n.Nisou,Horní Maxov,kostel (odj. 19:49) 20:15 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (příj. 20:27)
535108 52 20:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 20:04) 20:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 20:24)
535108 53 20:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 20:05) 20:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 20:25)
535114 127 20:15 Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,Horní Proseč (odj. 20:00) 20:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (příj. 20:26)
530742 101 20:20 Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží (odj. 20:12) 20:20 Nová Ves n.Nisou,,u Nisy (příj. 20:29)
541141 129 20:42 Liberec,,aut.nádr. (odj. 20:12)
530742 102 20:44 Nová Ves n.Nisou,,u Nisy (odj. 20:32)
530341 111 20:45 Turnov,,aut.nádr. (příj. 21:30)
535101 102 20:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 20:23) 20:45 Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka (příj. 20:59)
535101 105 20:45 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 20:20) 20:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 21:07)
535104 134 20:45 Lučany n.Nisou,,škola (odj. 20:28)
535104 137 20:45 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (odj. 20:31) 20:45 Lučany n.Nisou,,škola (příj. 21:01)
535108 54 20:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 20:34) 20:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 20:54)
535114 128 20:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. (odj. 20:34)
530750 105 20:43 Tanvald,,Terminál u žel.st. (odj. 20:15) 20:46 Mladá Boleslav,,Aut.st. (příj. 21:25)
535101 104 21:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 20:53) 21:15 Janov n.Nisou,,samoobsluha (příj. 21:37)
535101 107 21:15 Bedřichov,, (odj. 20:41) 21:15 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 21:37)
535104 136 21:15 Lučany n.Nisou,,škola (odj. 21:01) 21:15 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (příj. 21:26)
535108 55 21:15 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 21:05) 21:15 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 21:25)
530150 125 21:23 Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (příj. 21:40)
530841 118 21:44 Železný Brod,,Terminál u žel.st. (odj. 21:05)
535101 109 21:45 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 21:20) 21:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 22:07)
535101 110 21:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 21:21) 21:45 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh (příj. 21:57)
535104 139 21:45 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (odj. 21:31) 21:45 Lučany n.Nisou,,škola (příj. 22:01)
535108 56 21:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 21:34) 21:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 21:54)
530150 126 21:56 Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (odj. 21:40)
535101 112 22:19 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 21:55) 22:19 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh (příj. 22:31)
535104 138 22:19 Lučany n.Nisou,,škola (odj. 22:05) 22:19 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (příj. 22:30)
535108 57 22:19 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (odj. 22:09) 22:19 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (příj. 22:29)
535101 111 22:45 Janov n.Nisou,,samoobsluha (odj. 22:20) 22:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj. 23:06)
535101 114 22:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 22:25) 22:45 Bedřichov,, (příj. 23:13)
535104 141 22:45 Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna (odj. 22:34) 22:45 Lučany n.Nisou,,škola (příj. 23:00)
535108 58 22:45 Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP (odj. 22:35) 22:45 Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch (příj. 22:54)
530750 106 23:07 Mladá Boleslav,,Aut.st. (odj. 22:25) 23:08 Tanvald,,Terminál u žel.st. (příj. 23:30)
535104 140 23:15 Lučany n.Nisou,,škola (odj. 23:02)
535101 116 23:36 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (odj. 23:18) 23:36 Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh (příj. 23:44)
535101 113 23:45 Bedřichov,, (odj. 23:17) 23:45 Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. (příj.  0:03)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní dálková autobusová linka
  Vnitrostátní autobusová linka
  Autobusová MHD linka