Přehled spojů IDOL v zastávce Křižany,Žibřidice,škola dne 17.09.2019Předchozí den Následující den
35 spojů ve vybraný den

Linka Spoj Příjezd Příjezd z Odjezd Odjezd do
540086 2  4:35 Liberec,,aut.nádr. (příj.  5:15)
540276 4  5:33 Osečná,,kostel (příj.  6:05)
540276 3  6:02 Český Dub,,nám. (odj.  5:30)  6:02 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (příj.  6:15)
540276 6  6:47 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (odj.  6:30)
500273 4  6:50 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (odj.  6:35)  6:50 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj.  7:13)
540086 4  6:50 Liberec,,aut.nádr. (příj.  7:30)
540276 5  7:02 Křižany,,žel.st. (odj.  6:50)  7:02 Zdislava,,žel.zast. (příj.  7:17)
540276 5  7:07 Křižany,,žel.st. (odj.  6:50)  7:07 Zdislava,,žel.zast. (příj.  7:17)
540276 8  7:30 Zdislava,,žel.zast. (odj.  7:20)  7:30 Český Dub,,nám. (příj.  8:15)
540086 3  8:36 Liberec,,aut.nádr. (odj.  8:00)  8:36 Křižany,Žibřidice,škola (příj.  8:42)
540086 3  8:42 Liberec,,aut.nádr. (odj.  8:00)
540086 6  9:00 Liberec,,aut.nádr. (příj.  9:38)
540276 7 11:40 Český Dub,,nám. (odj. 10:55) 11:40 Křižany,Žibřidice,škola (příj. 11:45)
540276 7 11:45 Český Dub,,nám. (odj. 10:55)
540276 10 12:00 Křižany,,žel.st. (příj. 12:20)
540086 5 12:36 Liberec,,aut.nádr. (odj. 12:00) 12:36 Křižany,Žibřidice,škola (příj. 12:42)
540086 5 12:42 Liberec,,aut.nádr. (odj. 12:00)
540276 9 13:20 Zdislava,,kostel (příj. 13:29)
540086 8 13:35 Zdislava,,kostel (odj. 13:30) 13:35 Liberec,,aut.nádr. (příj. 14:23)
540086 8 13:40 Zdislava,,kostel (odj. 13:30) 13:40 Liberec,,aut.nádr. (příj. 14:23)
500273 6 13:50 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (odj. 13:35) 13:50 Jablonné v Podj.,Heřmanice,rest. (příj. 14:34)
540086 7 15:01 Liberec,,aut.nádr. (odj. 14:25) 15:01 Křižany,Žibřidice,škola (příj. 15:07)
540086 7 15:07 Liberec,,aut.nádr. (odj. 14:25)
540276 11 15:41 Český Dub,,nám. (odj. 14:50) 15:41 Křižany,Žibřidice,škola (příj. 16:00)
540276 11 15:46 Český Dub,,nám. (odj. 14:50) 15:46 Křižany,Žibřidice,škola (příj. 16:00)
500273 8 15:50 Stráž p.Ralskem,,Chem.úpravna (odj. 15:25) 15:50 Jablonné v Podj.,Heřmanice,rest. (příj. 16:24)
540086 10 16:00 Liberec,,aut.nádr. (příj. 16:43)
540276 11 16:00 Český Dub,,nám. (odj. 14:50)
500272 14 16:32 Stráž p.Ralskem,,aut.st. (odj. 16:20) 16:32 Jablonné v Podj.,,žel.st. (příj. 16:48)
540086 9 17:06 Liberec,,aut.nádr. (odj. 16:30) 17:06 Křižany,Žibřidice,škola (příj. 17:12)
540086 9 17:12 Liberec,,aut.nádr. (odj. 16:30)
540086 12 17:25 Liberec,,aut.nádr. (příj. 18:08)
540086 12 17:30 Křižany,Žibřidice,škola (odj. 17:25) 17:30 Liberec,,aut.nádr. (příj. 18:08)
540086 11 19:01 Liberec,,aut.nádr. (odj. 18:25) 19:01 Křižany,Žibřidice,škola (příj. 19:07)
540086 11 19:07 Liberec,,aut.nádr. (odj. 18:25)

Legenda:
Typ linky
  Vnitrostátní autobusová linka